Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Docela rychlá reakce BP, prodloužení akce i mini kalendáře :)

    Někdo hold má kliku, někdo jen srajdy, že *brutus*.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Děkujeme! že jste na naší straně teď ty cíle půjdou dobře udělat. děkují moc i možná za ostatní hráče díky!

    • Akcia Plutova Rukavica + Battle pass -> Koniec 30.07.2023 23:59:59
    • Mini kalendár -> Koniec 25.07.2023 23:59:59

    ---------------------------------------------------

    Mě nepadají moduly jen munice a miny :D ale nevadí mě to :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *brutus*

    *brutus* User

    SlowMode-Skywalker mě taky nepadají ty moduly každý den,od začátku akce tuším cca 5,6.Vydrž určitě ti nějaký padne,držím palce
     
    -baghira2- a SlowMode-Skywalker tohle ocenili.
  4. Uvidíme teď když je prodloužení tak by mohlo něco padnout ale tím lépe alespoň můžeme v klidu dodělat všechny cíle :)
    Ono mě furt padá nějaké CPU :DDD

    EDIT: dnešní výsledek:

    Získal(a) jsi 1 SHD-XHD01.
    Obdržel jsi 100 raket typu PLT-3030.


    Získal(a) jsi 1 SPC-XHD01.
    Obdržel jsi 100 raket typu PLT-3030.

    Získal(a) jsi 1 SHD-XHD01.
    Obdržel jsi 100 raket typu PLT-3030.

    Ale na lodě které fakt nepotřebují moduly :D
     
    Naposledy upraveno: 18/7/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  5. Prosím vás, tá záplava CPU votrelcov čo má padať za zničenie Plutusa sa zrušila alebo čo? Posledné 4 dni mi po splnení tej brány nič nepadlo a to som za každým zničil všetkých "Aura Dun Jigů".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    †»BiБ»«Ðєfєcт«† jak je napsáno, že je šance. To znamená, že i když je všechny vystřílíš, nemusí ti spadnout. Přesná procenta nejsou známá.

     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jediné co mě u tohoto eventu zajímalo, byl titul: Čím větší jsou ...
    Na GE5 (GE4) mi ještě tento úspěch chybí. Zvažoval jsem hrát.

    Ale v stavu: v jakém je teď domrvená hra, ani to nebudu zkoušet.

    EDIT:
    SlowMode-Skywalker, Včera v(e) 11:43 PM
     
    Naposledy upraveno: 24/7/23
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  8. Tak ten poslední cíl prostě nejde udělat :(
    106mega /125Mega dmg nebere to konce zde je přehled co jsem směnil za klíče možná to někomu pomůže nebo taky ne je to můj styl hraní :)

    Získal(a) jsi 5 Krystal rozvratu. (10x)
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 45. (10x)
    Získal(a) jsi 25 Scrap. (10x)

    Obdržel jsi 500 raket typu HSTRM-01. (10x)
    Obdržel jsi 500 raket typu UBR-100. (10x)
    Obdržel jsi 3000 raket typu PLT-2021. (5x)
    Obdržel jsi 2000 raket typu PLT-3030. (10x)

    Obdržel jsi 4.500 laserové munice typu UCB-100. (10x)
    Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu RSB-75. (10x)
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 125 x (5x)
    Získal(a) jsi 75 Regulátor axionových paprsků (10x)

    a teď boxy bitevní permanentky :) (36 klíčů zůstalo)

    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x (několikrát za sebou)
    Obdržel jsi 2.000 laserové munice typu RCB-140.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti.
    Obdržel jsi 1.000 laserové munice typu RCB-140.
    Získal(a) jsi 1 HP-XHD01. (2x) (opět dva moduly co nevyužiji na žádnou loď :( )
    Získal(a) jsi 50 Scrap. (několikrát)

    Zkusím se ještě pokusit udělat ten poslední cíl :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. *brutus*

    *brutus* User

    SlowMode-Skywalker všechno jde udělat,stači eternalka a škody jsou hned,já jsem nad míru spokojený ještě není ani konec a už mám 240000 rcb-140+spoustu jiné munice a techy
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  10. dotar5eP

    dotar5eP User

    Už vám někomu padlo to Cpu ? Já když měl náladu vystrílel jsem to tam všechno a ani jedno cpu :cool: Ta šance mi připomíná Diametrion prostě žádná :cool:
     
  11. Ahoj piloti, zaměřovací mechanismus PET, nezjistil jsem vlastnosti, co přidává,neví někdo zda to stojí za 25 klíčů?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. *brutus*

    *brutus* User

    orbitdohuby bible se doplňuje průběžně jinak máš vše popsané u směny klíčů a ano stojí 25 klíčů

    ----------------------------

    dotar5eP ano porvé dnes v lehké:28.07.2023 - 14:48 Obdržen předmět: Záplava CPU vetřelce (lehká obtížnost)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. dotar5eP

    dotar5eP User

    Tak jsem si řekl, že to dneska ještě jednou zkusim :) Ejhle- Obdržen předmět: Záplava CPU vetřelce (lehká obtížnost)
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  14. *brutus* , dík za nasměrování i jednoduchý popisek potěší,jen mě zaráží,že to není ve FAQ nebo už to není novinka?
    Trochu se v tom ztrácím a sledovat každou akci, kde je i překlad a výklad pravidel tak trochu nejednoznačný
    možná i zmatený (pro mne),už je nad mé síly.
     
  15. RoNi09

    RoNi09 User

    Měl bych jen dotázek...žebříčky Black light a Plutus byli prodlouženy...všeobecná kompenzace za nefukčnost hry byla vydána ale kdy se dočkáme kompenzace koupených balíčků jako je dvojnásobek který si spousta z nás pořídila právě kvůli plutovi..? Zbývá 5 dní pluta a pořád nikde nic...všude ticho
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. neneman321

    neneman321 User


    01.08.2023 - 09:43
    [​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Plutus.
    Poslušně hlásím, že na slabým účtu jsem zdolal již 3x Plutuse se 13 Lf-4, zbytek lf-3 se solacem a motýlem, lze ho udělat s i tak chabou výbavou co mám. :D Cíle lze splnit také, zatím mám 19 cílu hotových, jelikož sem nehrál každý den, ale zítra dodělám další 3, jen ty moduly mě nepadají, zatím jsem dostal jen 2x Obdržen předmět: SPC-XHD01 jednou na sperku a podruhé na hamra, loni mě jich lítalo daleko více co sem hrál.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    neneman321 Gratulka k porážce Plutuse jenom s 13 Lf-4 a lf-3. Tak to si machr. ;)
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  18. dotar5eP

    dotar5eP User

    To jsi dělal easy bránu že ? Ta neni těžká, ale normal tu jsem nedal :D :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. neneman321

    neneman321 User

    dotar5eP ovšem že lehkou a hraju jen tak pro zábavu, nikam se neženu a dělám jí dvojkovou municí, ale Plutus pokud ho neumíš dělat, tak s ním má problém i fullka, hlavně když se ti tam motají ty varhedy a ty nevíš co dřív sundat, zda li raketu nebo kropit Plutuse, navíc se trefit do těch zelených koulí či bójí , takže ještě vytipovat místo kde bude :D Jsem ho zkusil jednou ze srandy udělat a od té doby ho dělám pravidelně s celou bránou a nemohu si stěžovat a akce mě hrozně baví, první týden jsem měl i dably s tím, že vypadne nějaký modul 2x ale nepadlo nic bohužel.

    Edit:
    02.08.2023 - 07:00[​IMG]Obdržen předmět: DMG-XU01
    Já sem spokojen, získal sem modul 19% dmg na npc aegisku, což se na PVE využije do syta, teď si jen počkat na aukci a vydražit si jí :)
    Obdržen předmět: SPC-XHD01 19% šance na lasery na Hamra a z boxíku bitevní mě padl 19% dmg na Goliath+, nemohu si stěžovat
     
    Naposledy upraveno: 2/8/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Jedna rychlá otázka - do kdy je tahle akce teda prodloužena? Původně avizovali 30.7, už je 6.8. Je sice fajn, že se dá získat RSB a moduly, ale už by to možná chtělo dát jinou akci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).