Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Taky se zeptám nevím kam to dát a nechci dělat nové téma...

    Bylo by možné vytvořit sekci všech eventů na celé hře darkorbit za celou dobu co tato hra existuje?

    nemůžu si vzpomenout který event to byl kde byli melteři a hodně kusů a do toho UVK s malým HP :)

    Fakt nevím co to byl za event.

    Díky!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  3. neneman321

    neneman321 User

  4. Tess, děkuji za info - asi jsem to oznámení přehlédl :)
     
  5. Dobré odpoledne,rád bych se zeptal.dnes sem chtěl otestovat zaměřovací mechanizmus pet co byl v montáži k dispozici ted při akci plutova rukavice,ale nějak jsem nepochopil co má přesně tenhle mechanizmus dělat,spustil sem jej přímo ve hře a příjde mi,že to nedělá vůbec nic. děkuji za vysvětlení a potřebné onformace.
     
  6. [†Marquez†] utočí na nepřatelské pety v okolí tvého peta. Má pak cooldown a když ho použiješ zmrazí ti to tvé mechanismy :rolleyes::rolleyes:. Dělá to co má, postav se na před kolotoče, vyšli peta a bude to střílet ty jejich pety :rolleyes::rolleyes:
     
  7. Jeřen

    Jeřen User

    Zdar,
    mám dotaz. Hledal jsem to na fóru ale nenašel zmínku. Byl nějak upravený -25 % k trvání cooldownu schopnosti? Ve věčné bráně při horečce. Mám bostery na 50% + 10% full Hermes 5 %jako boster v bráně a při horečce 25% lítám s Bersekem takže by měl fungovat. Při použití pomsty je cooldown 180 sekund. Po sečtení procent by to mělo dělat při horečce 90% což je 18 sekund ale ve hře to dělá 45 sekund. Někdo mi poradí proč? Dík
     
    Ahoj-zkurvysyne_nemocný tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jeřen, Protože max. hodnota cooldownu byla omezena na 75%, neboť šlo u této lodi právě v této bráně dosáhnout 100% na cooldown a měl jsi tuto schopnost jakoby pořád a proto byla i upravena tato ''schopnost nesmrtelnosti''.

    P.S. ještě takový dotaz k akci?
    jak mám dělat tuto bránu na ge-1 na čas, když mne to 4x vyhodí z brány a ještě na 3-1 a napíše mi toto :
    Kde asi zase udělali soudruzi chybu a proč?
    miluji tyto propracované omezení a akce na čas.:mad::(
     
    Naposledy upraveno: 13/1/24
    Ahoj-zkurvysyne_nemocný tohle ocenil(a).
  9. To s tim vykopnutim na jedničkovou mapu mě taky rozčiluje :-| A ani to na čas nejedu...
     
    Ahoj-zkurvysyne_nemocný tohle ocenil(a).
  10. Proč zase něco nefunguje?
    V bráně Gaunlet Plutus nefungují sloty, takže loď nestřílí. V jiném případě lítá FPS ze 61 na 1, 2 nebo3, takže lag a zabití, protože loď zůstane stát.
    Ani po odhlášení a znovu nastartování se v bráně hrát nedá, stále tatáž chyba.

    A ještě dotaz, akce opravdu končí až 4.2.2024 jak je psáno ve FAQ ?
     
  11. Dneska teda nejde fakt nic, jak by mělo. Formace, RSB, kontakty, SezPer... Tak na sbírání kostiček dobrý, ale jinak prakticky nehratelný...
     
  12. *brutus*

    *brutus* User

    Ono nefunguje vůbec nic,formace,kontakty,montáž
     
  13. Ano, opravdu už od včerejska nefunguje nic, aspoň v rukavici:(
     
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Co se týká serveru GE1, veškeré problémy s akcí(i ostatní jako montáž, kontakty a atd.) jsme nahlásili.
     
  15. *brutus*

    *brutus* User

    Tess moc si cením toho co děláte,ale tyhle stejné problemy byly vloni a nic s nimy neudělali
     
  16. Teď se nejde vůbec přihlásit do hry...

    Edit: Půl hodiny se marně snažím dostat do hry, a v tu chvíli, jak jsem si tu postěžoval mi to do hry pustilo. Nevím, jestli už to jde všechno, nebo jedna mapa, ale aktuálně mi to stačí.

    Edit2: Tak už jsem zas mimo hru...
     
    Naposledy upraveno: 21/1/24
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* a Delta-7925H nesmím to asi říct, ale dnes to nikdo v BP řešit nebude. Je neděle.:(
    Mrzí nás, že si nemůžete užít herní víkend naplno. O dalším řešení problémů, budeme informovat zde na fóru hry.
    Poprosím zde diskutovat na téma ke kterému je diskuze určená Plutova Rukavica 01/24.

    Pokud se budou objevovat obecné problémy s hrou související s probíhající akcí, diskuze je zde Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře
     
  18. *pukavec*

    *pukavec* User

    Tak jsem opět přišla o bránu Plutus díky lagům, loď jen stojí dokud není zničena.
    Tess to se netýká jen GE1, ale GE2 a GE5 !
    Sla jsem udělat těžce postavenou Kappa a přišla jsem o ni také. Totéž co v bráně Plutus.

    Vzhledem k tomu, že mám více účtů, tak se mi to jeví tak, že určitý účet je něčím postižen a nemůže nic dělat, a jiný účet problém nemá a bránu dokončí. Asi tam řádí mimozemská civilizace :eek:
     
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *pukavec* v bráně Plutus máš 5 životů a to samé platí i pro ostatní brány(kde si navíc životy můžeš dokoupit).
    Pokud máš problémy s lagy a něco je v nepořádku, tak přeci neskáču 5x po sobě do brány.o_O

    Mimo to jsi první člověk co zde na fórum hry píše, že problémy se týkají i jiných serverů než GE1.
    Vlastním účty na více serverech. Nikde nemám problém, kromě GE1.
    Více účtů na více zařízeních?:rolleyes:
     
  20. Ty odměny za Pluta ve FAQ jsou podle mě jinak. RCB padá 20k, ABL 10X a buď z Pluta nebo ze záplavy mi vypadnul Cubi portál, ten tam nevidím... Je možný to ověřit? Třeba ty věci na PET a dizajny jsem ještě neviděl...