Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ABL mi padlo 20k a padlo mi aj 50k RCB-140. Samozrejme je mozne, ze padaju aj ine ciastky, pokial sa tak stane, tak to tam dopisem, kazdopadne dobre, ze si spomenul cubi portal ten som doplnil este, tiez mi padol z Pluta. Padli mi uz aj laser, ci stit na PETa z CPU a aj designy mi uz padli z Pluta.

    upload_2024-2-1_14-18-0.png
    upload_2024-2-1_14-18-19.png
     
    Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,Tato informace v FAQ o rozpětí odměny infekční munice jako odměna za zdolání normal pluta taky nebude zcela v pořádku, nebo admini mají nějaké skryté boombstery či bonusy?
    • 3 000x – 6.000 PIB-100
     
  3. ZOHAN já plus mínus od 3 do 6k PIB dostávám.

    Punisher a tobě teda závidim, jak ti to pěkně naděluje. Na mě ta brána tak hodná neni :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - pytas sa, ci admin dostal dodatocnu odmenu neuveritelnych 86ks infekcnej municie navyse a este k tomu na mensom ucte? No nie, nemame ziadne taketo bonusy a tie cisla su orientacne, v takom rozpäti byva odmena. To, ze padne o par kuskov viacej ako sa udava dane mnozstvo, tak to vies, ze teraz na to urcite nasadia cely tim vyvojarov, aby zistili, preco to tak je.:rolleyes:

    Delta-7925H - tak ono asi raz za tyzden mi dalo peknu odmenu, inokedy nedalo vobec nic len infekcnu muni a sem tam CPU, 50 ABR alebo 10 000 xenomitu :)
     
    Tess a Locker tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Tak pokud jsi tento bug v bráně oznámil na podporu, tak je vše v nejlepším pořádku.:)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - myslim si, ze viem, co clovek ma ohlasit ako bug a co nie, ale aby si kludne spaval mozes napisat aj Saimon na DC, ze 86ks infekcnej municie mimo rozpätie je podla teba vazny bug a musi sa to promptne riesit, najlepsie cez vikend ;)

    upload_2024-2-1_21-5-1.png

    Delta-7925H - padlo mi tentokrat 20k RCB-140, cize pada aj 50k aj 20k :)
     
    Tess, pepan70 a Locker tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Když mi laskavě vysvětlíš, jakým způsobem se jí(jemu?) dá na tom DC napsat, tak to klidně udělám. Nemám s tím žádný problém.
    P.S. já spím velice dobře, neměj péči.:rolleyes:
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - pokial si to vyskusal a nie je mozne jej napisat, tak ti viac neporadim. Navyse tato diskusia je ohladne akcie, nie moznosti napisania spravy na DC, tak sa drzme diskusie.
     
    Tess a Locker tohle ocenili.
  9. Tvl fakt ta entita řeší, že když je napsáno 3 až 6k, že ti padne o 86 víc, tak je to bug? Však tady je všechno +- autobus. Nebo co mi uniká?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dnes konci akcia, cize ak mate nejake Stedre CPU votrelcov, tak ich nezabudnite vyuzit, pretoze budu odstranene po konci akcie ako je to spomenute aj vo FAQ.
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  11. Tady je pěkně vidět, jak to mám s pravděpodobnostma, že mi padne to, co potřebuju :-D Když vím, že to umí dát skoro 15k RCB na krabičku, tak tohle, tohle mi dokáže otrávit hru... Těch blobů jsem za ty 4 roky použil tak 12. Z toho dobře možná jednou.
     
  12. *brutus*

    *brutus* User

    já jsem ještě RCB neviděl a mám špatné tušení,že ani neuvidím
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *brutus* - mne uz RCB viac krat padli, hold je to o stasti, je tam nizsia pravdepodobnost urcite.
     
    Tess a *brutus* tohle ocenili.
  14. neneman321

    neneman321 User

    Delta-7925H nejsi v tom sám, upřímně já ani za ty roky netuším k čemu ten blob je a jak funguje, na npc to hodit nejde a pokud je to na lodě tak je mi to na pve úplně k ničemu, asi jako třeba spalující stopa nebo nárust rychlosti, prostě totální blbosti na pve
     
  15. *brutus*

    *brutus* User

    20000 RCB za dokončení fajn,ale předloni jsem to měl ze dvou boxů z lehké,no co už
     
  16. Plutus 7/24 končí, zkusím nějakou zpětnou vazbu.

    1) Od týhle úpravy z 22.2.:
    • BUG: Percentá na drop modulov VX v boxoch Bojového preukazu boli príliš vysoké - FIXED.
    už jsem za klíče z cílů nezobnul nic jinýho než:

    50x extra energie17,54 %
    5x logdisk18,00 %
    5x klíč ke kořisti18,00 %
    800x A-BL15,00 %
    100x fragment věčnosti7,00 %
    50x šrot6,75 %
    1 000x RCB-1406,00 %
    2 000x RCB-1404,00 %
    Během 5 akcí. Před tou úpravou jsem dostal 1-2 moduly za 15-20 klíčů. Sice jsem nasbíral hromadu modulů, když to bylo rozbitý, ale jako trest za chybu, za kterou jsem nemohl, už by to mohlo stačit

    2) V permici nebyl ani jeden z novejch lejzrů... asi záměr, ale mně to přijde špatně a volám po tom, aby tam aspoň jeden z nich byl vždy.

    3) Zapomněl jsem, že krabička v bráně padá i z Anihilátora a tak v prvních dvou branách přišel o krabičku. Nejspíš přes Aurus z toho NPC jsem krabičku neviděl (trochu i moje chyba, ale 2x jsem měl tu vlnu jako první a zrovna ten Anihilátor je teda jako nosič krabičky dost pitomej).

    4) Stěžoval jsem si, že mi prakticky nepadá RCB. Nakonec mi nějaký vypadly, ale v porovnání s počtem těch věcí, který uplně nepotřebuju, spokojenej stejně nejsem ;-)

    Tady +- to, co jsem z Plutuse během týhle akce vyndal (2x krabičku jsem nevzal a část jedný brány jsem dělal bez sbíracích protokolů):

    × Záplava CPU
    7x (6x modul, 1x 25 Diametron)
    × Bonus
    1x Munice - A-BL (50.000)
    9x Regulátor axionových paprsků (50) [450]
    2x Munice - RCB-140 (20.000) [40k]
    1x Cubi portál
    1x Indoktrinační olej (10)
    15x Infekční laserová munice [+-76k]
    × Krabičky
    7x Obnova štítů 2 [28]
    5x Bojoví opravovací roboti 2 [18]
    6x Explozivní kumulační blob [24]
    9x Spalující stopa [36]
    10x Munice - RSB-75 [+-177k]
    6x Munice - RCB-140 [+-80k]
    7x Munice - A-BL [+-74k]
    4x NPC atomovka [16]
    8x moduly [32]
    6x Cerebrum Mindfire [355]
    8x Seprom [+-80k]

    Ani jednou jsem ještě nedostal ty X věci na peta (bych bral) a tentokrát ani jeden vylepšenej lejzr (a to mi zas uplně nevadí).

    5) Tuhle akci na žebříček nejedu, protože bez CC munice asi stejně není šance a navíc je to podle mě škoda tý munice, plus jak na tom celkově jsem, vidět nikde není, což je podle mě velkej nedostatek, ale nevím, jestli ta akce nějakej celkovej žebříček jak to zrovna vypadá, dokáže vygenerovat.

    Jinak jsou to jedny z těch jednodušších cílů. Plutus brána funguje celkem dobře a když jede hra (a doma net, jakože já s tím mám poslední týdny dost problémy), je to pohodička. Nejvíc asi cením, že je to záležitost na chvilku (mně brána trvá +- 20 a kousek minut).
     
    Naposledy upraveno: 24/7/24 v(e) 11:30 AM