Zpetná vazba Diskusia: Plutova Rukavica

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 20/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nečekal sem,že když sundám věž a pak umřu,že to kolo poběží celý od znova a bude muset tu věž sundat znova,čekal bych,že když něco sundám,tak už to bude dole,za mě celkem nespokojenost,finální kolo je fakt jen pro elitu,ostatní mají smůlu.
     
  2. Perňa

    Perňa User

    Nejvíc úsměvné jsou ty názvy NPC

    Aura Dun Jig
    Cote Lo
    Lac Lion

    Youzu Interactive asi začíná diktovat BP, aby se věci ve hře přizpůsobovaly trendu her, který se nachází v jejich zemi a zemím okolních a jde to vidět už delší dobu na tom, jak je všechno v DO kýčovitě barevné :D

    Už se těším až z tohoto bude napůl Anime a Naruto :D:D
     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
  3. strčte si ten event někde...a to doopravdy...víc nikdy...pokud neodstraní do nesmyslné dmg 500 tisc, a rychlý spawn těch NPC tak je to to usměvný event...

    logika nic jim neříká..

    hlavně, že můžeme lítat s loděmi starými 8 let...bravo....

    taková kraviny, slátaniny netřeba komentovat.

    ignoruji ten event... at si soudruzi to hrajou sami ...

    hlavně, že funguje report fora a nic od hráčů se do hry nedává..místo 24/7 se cpe do hry další k.... nad nen..

    zbývá jen v roce 2020 uzavřít hru...a dát na kupon na farmu.
     
  4. josef402

    josef402 User

    vam to nedoslo:D:Dnejde o to to udelat ;);)ale co nejvic kupovat munici atd. za real prachy :p:p:p
     
  5. Přístí event: prodej lod, resetuj SB, prodej vše...
    to chybí ještě do skládačky

    jen eventy o střílení munky komímem..

    aspon mohli dát do paymantu slavnou k.. to by se věže naklikávali..

    přístí event: prodej lod
    další event: konec darkrobitu
    a další: piloti zíkaváte kod na farmu

    a budem farmaři

    ač se snažím být pozitivní...tohle je fail...to ted nechápu to dmg..kde vzali... a že nic
     
  6. Přál bych si,aby jim nikdo měsíc neposlal ani haléř, to by do 24h vypnuli všechny automaty a opravili celý orbit, dokud jim jdou love tak na Nás budou z vysoka troubit :rolleyes:. Jdu si místo eventu přečíst knihu k tomu pozvu kolegu Bourbona a nebudu mít žádné nervy :D. Následujte mě ;).
     
  7. mikess11

    mikess11 User

    Tak jsem jí také konečně dojel, skoro celou jen na kamikaze, trvalo to cca 12 hodin. Jen jsem střílel nějaká blbá npc kam šla celá kami jen do štítu. :D
    PS: ale dělal jsem jí jednou a naposled
     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
  8. I s kořalkou- nedal.
     
  9. Perňa

    Perňa User

    Tento event mě tak odradil, že tu hru zas chvíli nezapnu.

    Jediné o co tady jde jsou vlastně vyblité designy, které jsou o náhodě.

    Soutěžit o první místo je jen pro toho, kdo se opravdu nudí, má vše a nemá v této hře co dělat, protože pokud se má opravdu jít do té brány se vším na co nejrychlejší čas, tak do konce toho eventu Vás ty brány budou stát tolik účka, že se Vám těch 2,5 míče ani nevyplatí a ty další místa už vůbec ne, to už jsou pouze ceny útěchy.

    Tohle opravdu mohl vytvořit jen někdo, kdo neví co ta hra potřebuje. Nechápu jak někdo může v této hře, kde se platí téměř všechno za uridium, které je buď drahé nebo se na něj musí člověk nadřít dát event, na kterém se pouze prodělává, nechápu pointu. Snad si nějaké vývojářské pako nemyslí, že si střelím milion účka do žíly a budu ty brány fetovat každý den se vším co mám abych na konci dostal mizernou odměnu.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Perňa asi se moc inšpirovali odsud. A někdo se od nich, z vývojárů na to moc koukal.
    [​IMG]
    Název DragonOrbit by byl pro tuhle hru, mnohem vystížnější. :D Jo: je to všechno v DO až moc kýčovitě barevné. Jako tohle. :D:D
     
  11. -baghira2- přesne tak !

    ideální je projít se ven nebo jak psal wolf číst knížku

    tato stálatina eventu nemá cenu, už to budou hrát jen 24/7 a já tleskám.
    místo odstratění těchto hráčů
    dochází k odchodu poctvivých hráčů a ze hry jen 24/7

    jo jestli to tak chtěli mají to mít... tohle je hra plna automatů a eventy jen pro ně !
     
  12. Už jsem se lekla, že fakt někoho baví tu bránu dělat, dostal jsi rozum.
     
  13. Septarzx

    Septarzx User

    Ale robím aj budem ale nemá význam aspoň skúsim sa umiestniť na pozicie a dočkám či sa niečo medzi tým nebude meniť chcem hlavne tú hru hrať na achieventy ja osobne tú branu spravím aj JOB muníciou 4krát už ju mám spravenú :D

    Ľudia berte tento Event ako nepovinný kto chce sa zúčastní kto nie môže hrať hru bez eventu nerobte zas s toho halo.. Akože ten event má byť pre najslabších? už tu taký bol 2 gaty nedávno a pekne sa na tom flaxy nabažili..

    Každý vedel o akcii mohol sa pripravovať ako ja 1 týžden som si farmil brany alfa beta gamma asi 4 x všetky 3 som spravil a mám munku to iste budem robiť cez víkend.. áno treba to upraviť ale nie tak aby to zas každá flaxa spravila a dostávala za to odmeny. návrh som tam poslal tak snáď to bude event a strojnásobia odmeny pokroku nech to má význam.. po dalšie ako som písal kedže sú tu aj slabší znížiť dmg npčka a taktiež pomalšie aby sa objavovalo.

    Mne osobne to npc nerobí problém len raz som buchol kedže som bol medzi prvými kto to robili a nevedel čo robiť v tej brane no ako som na to došiel pohoda na jeden život to prechádzam a npčka sú v brane celkom low dosah nie je veľky..
     
    Naposledy upraveno: 22/3/19
  14. Tady se asi taky někdo zbláznil :eek: nebo si tu bránu vyrobil?
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    12h fakt, jsi šílenec :):):):eek: to já na tu bránu ...
     
  16. Zajímavé, že není k dispozici tabulka úspěšnosti hráčů? byla asi poloprázdná :rolleyes:. No třeba si někdo na BP myslel, že vydělají když budou hráči nakupovat 100% booster hahaha, ani to se jim nepovídlo. :D
     
  17. Septarzx

    Septarzx User

    Ide tam o čas práve preto je tam jeden port aby ste náhodou z nej nevyskočili lebo čas sa ti počíta aj ked z nej vyskočíš aspoň tak som to zaznamenal ja.. je to event na čas. 12 hodín robiť bránu? ako fakt blbosť na lf3 som skúšal x3 strielať a hodina a pol som to mal..
     
  18. jaritko

    jaritko User

    *Irenka49•™*, poradie hráčov bude zverejnené až po skončení akcie, treba len trochu čítať a nie sa tu len sťažovať.

    Skóre akcie bude dané podľa rýchlosti dokončenia tejto brány, skóre bude pridané s každým úspešným dokončením brány pod 60 minút. Odmeny za akciu budú rozdané podľa najvyššieho výsledného skóre hráčov na konci akcie.
    Skóre výsledkov všetkých hráčov sa zobrazí po akcii v sekcii akcii v hale slávy.
    FAQ - Plutova Rukavica

    Pokiaľ ide o môj názor na bránu, tak až na tú poslednú vlnu je docela ľahká. A aj tá sa dá v pohode spraviť. Ako na to, tu už bolo písané viackrát.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  19. bohemia

    bohemia User

    To mi teda poradte jak děláte těch 8 energetických nesmyslů,mě to nejde střílet,a tam vždy kaput
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    bohemia - cital si FAQ, pripadne prispevky v tejto teme? Pretoze tie generatory nemas strielat, ale cakat pri nich, kym sa nevypnu ;)