Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dusklight chcem sa spýtať ohladne tohto dizajnu na cyborg champion a spectrum myslene je ked začnem strielať prvy do NPC nie do Beaconu alebo oboch naraz chápem tomu správne? :D
    EDIT: za 1 npc mám všetky dizajny alebo náhodné po jednom padajú?
     
    Naposledy upraveno: 25/2/19
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    No mne padla včera na GE4 Hecate, ktorý by som za pusatku nikdy nevymenil;
    pretože je o poznanie, omnoho pomalšia. Rozhodne ma to nepotešilo.

    Výpis z lodného denníka na GE4:
    24.02.2019 - 17:55 Obdržen předmět: Loď - Hecate

    Pre porovnanie: Pusat základná rýchlosť 380. Hecate základná rýchlosť 300.
    Pusat - 16 slotov pre laserové delá. Hecate - len 15 slotov pre laserové delá.

    Navyše Hecate, keď použije svoju schopnosť, pridá jej síce na sile, ale výrazne ju to spomalí.
    Na takejto lodi, by som zaručene nikoho loviť nechcel. Rýchlejšie druhy lodí, jej zaručene ujdú.
    - To je ten pravý dôvod toho, prečo z nej na GE4; rozhodne nemám, tú radosť. Je tá pomalšia.

    Z čoho mám na GE4 radosť?
    3x bojoví opravovací roboti 2 a 4x Obnova štítu 2. To sa aspoň dá, v prípade napadnutia použiť.

    P.S.: Pre mňa už pomaly a isto, tento event končí.
    Nakoľko sa dali bezo strachu plniť špeciálne misie tohto eventu, tak palec jednoznačne nahor.
    - Konečne poriadny event, rovnako pre slabších, stredných aj silných hráčov. Bez rozdielu. ;)

    Aspoň v BP konečne vedia, akým smerom, sa majú vlastne uberať. Veľa hráčov to pritiahlo späť.
     
    Naposledy upraveno: 25/2/19
  3. Dneska som zaklikol 3 krat prvy npc co sa objavi z tej boje vysokeho rizika a padol mi len 1 duslight ja som si myslel ze je to 100% lebo na forume je to napisane takto:
    Okrem boxikov, sa dajú získať aj ďalšie designy Duskligt z NPC s vysokým rizikom. Získa ich hráč, ktorý prvý začal strielať NPC:
    -Dusklight Champion Design
    -Dusklight Spectrum Design
    -Dusklight Cyborg Design
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. vtedy ked mi padol tak sme boli v skupine asi 8 ale potom som bol sam a dalsi krat 2

    +
    Ja som mal uz dnes v cervenom aspon 7 krat npc ale asi naozaj prvy som ho mal 3 krat podla toho to urcujem ze mi da 10k navyse uridia po zniceni lebo ked som naozaj prvy zaklikol padne mi takato odmena:
    Nasledujúca bója sa objaví za 30 minút.
    Obdržal si 3.889.647 bodov skúseností.
    Získal si 4.201 body/bodov za česť.
    Obdržal si 3.536.043 Kreditov.
    Obdržal si 10.385 Uridia.
    Získal si 240 Opitit.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/19
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  6. storm128

    storm128 User

    ja som ties mal prvy zakliknute a nic my nepadlo proste je to asi o stasti.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ - pretoze ked si v skupine, tak ti moze ukazovat, ze si zaklikol prvy NPC, ale mohol ho kludne niekto iny. Pri tychto NPC sa mi neraz stalo, ze mi ukazovalo, ze som zaklikol prvy NPC aj ked to tak nebolo vobec.
     
  8. Perňa

    Perňa User

    Zajímalo by mě jak poznám, že jsem to naklikl první. Vlastně nepoznám, protože není žádný jasný ukazatel toho jestli jsem NPC naklikl nebo ne.


    1x jsem NPC naklikl a od začátku jsem měl NPC označené šedě, ale nakonec mi to design dalo (neměl jsem skupinu), je zde možnost, že jsem byl druhý kdo to naklikl a ten první puknul, ale i tak nechápu, proč mi to NPC nezčervenalo.

    1x jsem NPC na klikl a od začátku jsem měl NPC označené červeně až do konce, střílel jsem do něj celou dobu, ale na konci jsem žádný design neměl a opět jsem neměl žádnou skupinu.

    Takže fakt nevím podle čeho se řídit, takhle se mi NPC ukazuje červeně, tak kvuli tomu schválně zapínám přenos, při každé zpomalovačce hodím EMP, abych od něj náhodou neodletěl a nakonec nic.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ja mam na rychlostnej konfe len 5 stitov a beham na rychlej aby mi neodletel a dnes som okrem spominaneho asi 3 krat bez skupiny mal npc cervene az do konca a nic som nedostal
     
    Naposledy upraveno: 27/2/19
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Perňa - ten hrac mohol puknut tesne pred zostrelom NPC a nestihlo ti ho ukazat na cerveno uz.

    Zial dokazovanie toho, ze si naklikol NPC ako prvy je fakt tazke v tomto pripade. Potom dochadza presne k tomuto, ze hrac vidi, ze mu NPC patri a nemusi to tak byt. Skusim podat navrh, aby bola sanca na ziskanie tie designy ako je to pri designe na lod hecate. Bolo to sice myslene v dobrom, aby aj slabsi hrac mohol ziskat dany design, staci, ze prvy naklikne NPC, ale potom to vediet prave k tymto neziaducim skusenostiam.
     
  11. Zdravím, poznat, že hráč naklikl npc jako první není těžké dokázat.

    Pokud hráč naklikl npc jako první zapíše se mu do tabulky v hodnocení. ;)
     
  12. Perňa

    Perňa User

    Punisher

    Do návrhu můžeš poznamenat, že slabší hráč možná naklikne NPC, ale jestli přežije dalších 30 hráčů, kteří tam věčně dávají 20% miny do pláště (většina s profilem pilota) je věc druhá. I přes přenos a použití munice x8, která mi dávala 18 000 za sekundu jsem měl místama problém se dostatečně healovat. Design za cenu toho, že 100x pukneš, protože se soustředíš na NPC je fakt nanic. Kdyby se šance rozdělila mezi všechny poměrově k tomu co do toho NPC nastříleli, tak by to dávalo větší smysl.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  13. 123812

    123812 User

    Punisher - Skusim podat navrh, aby bola sanca na ziskanie tie designy ako je to pri designe na lod hecate.

    No zkusit můžeš, pár hodin před koncem akce, určitě to bude mít úspěch :D
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Perňa

    Perňa User

    123812

    Tato akce se bude opakovat několikrát do roka ;)
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Perňa - bola to prva akcia svojho druhu, takze urcite bude dolezita spätna väzba a snad pridu pozitivne zmeny.

    123812 - toto nebola ani prva a ani posledna akcia svojho druhu a bude dolezite posunut vyssie, co by bolo dobre upravit na danej akcii. Vzdy to tak fungovalo, ze po konci akcie sa spravil feedback ohladne hratelnosti a celkovej nalady komunity z nej. A kedze sa blizsi koniec akcie, tak uz zbieram skusenosti hracov, aby som to mohol posunut vyssie. Samozrejme je aj taka moznost, ze napisem do feedbacku len tolko, ze hraci boli spokojni a vsetko na evente bolo super a ja by som nemal tym padom ziadne starosti, to je podla teba lepsia moznost? :)
     
  16. 123812

    123812 User

    Punisher x-5 v pohodě, 4-4 pro multiklany, žádná změna oproti jiným akcím :)

    Snad se teda bude opakovat s jinýma odměnama, moc mě akce nepotěšila.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  17. tym minam sa da uplne lahko vyhybavat (len treba vediet lietat najlepsie je byt na rychlostnej konfe s viac lasermi v stihackach a drzat si primerany odstup od hracov a votrelca tak aby ho hrac aj dosiahol a na druhej strane mu aj neusiel, ked to clovek hra rychlo sa do toho dostane dlho som nepukol uz na minach na zaciatku akcie som s tym problem mal) je to dobre takto ze kto prvy zaklikne moze dostat odmenu podla mna
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Samozrejme nezabudnite si dnes do 15:00 zamenit suroviny za boostre, lasery, municiu, mechanizmus a techy ;)
     
  19. storm128

    storm128 User

    ja som nebol ani v skupine a som ho mal kliknuteho ako prvy a nic a skusal som aj na slabsom ucte a tam tak isto nic.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Event už skončil. Až takú veľkú podporu, si rozhodne nezaslúžil.
    Veľká škoda munície, Keby to aspoň striedali s Vortexom, hráči by boli spokojnejší.

    Síce za seba, môžem povedať že som spokojný, ale je to len môj názor. A väčšina hráčov, ho môže mať, úplne iný.