Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Nevím mi to nepříjde až tak zlé, ale nějaké techy se mohly vyrábět v techcentru (navíc by mohli udělat update řetězové reakce na 35 000 škod a vše nechal tak ale jen o 2 logdisky v ceně bych to dal hore). Jen je škoda že to multi klany pořádně osolí a ostatní nemaj moc šancí. Vlastnosti lodi Hecate vypadaj zajímavě ale design lodi mi moc do DOčka moc nezapadá. A ten pet co střílí ostatní pety nevím no, sice jako na tu akci aby člověk měl největší Dmg na majak a npc asi jo,jinak nevím. To mohli udělat ještě mech proti npc s 15%dmg nb proti hráči 10% atd. Jinak si myslím že pet má velký potenciál ale už hodně bere paliva :) ,, jo a třeba upravit to jak si mužeme setřelit sami peta
     
    Naposledy upraveno: 11/2/19
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mne tento event zrovna nepríde ako dobrý nápad. Rozhodne to nie je, 2x tak šťastné riešenie.
    Hra pomaly ale isto umiera, od tej chvíle, čo dali seprom za predajnú rudu.

    Ruku na srdce: čo z toho vnikne, keď sa záplatou prekrýva ďalšia záplata bez toho aby sa riešili chyby a bugy v tejto hre?
    - Odpoveď poznáme: raz sa to celé rozsype a spadne. A potom už ozaj bude neskoro lamentovať, nad rozliatym mliekom.

    Osobne: event by sa mi aj pozdával. Ale najprv sa mali poriešiť samoletky a multiklany, až potom ho pridať do tejto hry. ;)
    Inak je nad slnko jasnejšie, kto si to ako prvý zaberie a zmocní sa toho. Na testovacom serveri, som videl ten istý problém.

    P.S.: Aspoň to mali upraviť na spôsob infiltrácie, hneď by to bolo hrateľnejšie aj lepšie, pre skupiny aj samotných hráčov. ;)
    - Aspoň by sa hráči naučili spolupracovať. Nie ako teraz, kde každý hľadí iba na to, ako najrýchlejšie zostreliť svojho súpera.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/19
  3. Shooter_92

    Shooter_92 User

    no v prvom rade co je zle na tejto hre je ten progress na jednu stranu bolo by blbe keby to bolo jednoduchsie dat fullku uz len kvoli hracom ktory na to museli nahrat tisicky hodin ale problem je ze novy ludia tu neprichadzaju ked ze tie rozdieli by boli velke a hlavne politika bp asi ani nie su novy hraci (slaby) ale ty ktory su silny vsak kazdy jeden event je len pre nich ...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Niektori hraci pisali, ze bol test server zbytocny, co nie je pravda, pretze doslo k niektorym upravam ci uz v evente, taktiez aj ohladne novej lode. Viac sa docitate vo FAQ.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    A to byly i upraveny při akci interní směrnice ohledně takové věci, jako je pet pushing?
    P.S. R.I.P Darkorbit....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Výtažek z FAQu k akci :
    Rudy nebudú zaberať priestor v nákladnom priestore lode, avšak Opitite Ore môžu padnúť z cargo boxu po hráčovi.
    Mě to připadá jako zlý sen nebo reklama na klikačku?:mad::mad::mad::po_O:rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  6. storm128

    storm128 User

    proste to bude zase len pre silnych a multi klany jak vzdy.
     
  7. Marrek

    Marrek User

    No neviem či sa dá dmg zo 6,5K na 8K považovať za buff, to že poškodenie stúpa každú sec. + 6K je len malý buff aby ta lod bola konkurencie schopná cyborgovy, stále sa hráč viac znevýhodní keď ju použije ako keď nie.. 10 % rýchlosť je dôležitejšia ako dmg cca 100K..

    Aby mala tá schopnosť nejaký väčší zmysel a bola vážne konkurencie schopná tak by potrebovala odstrániť stratu rýchlosti a ešte nejaký buff.. či v podobe poškodenia alebo času schopnosti... ak by tá schopnosť mala spomalovať hráča tak by mala byť robená že dáva väčší dmg aby to bolo výhodnejšie ako samotné spomalenie, alebo tých 100K dmg by malo ísť priamo do HP.

    Ale aj tak, keď si to zhrnieme po buffe oproti singularite II ktorú ma cyborg, ( lod ma byt konkurencie schopná) Tak cyborg dá na singularite cca 350K dmg a ma neobmedzený dosah a ešte k tomu nemá žiadne znevýhodnenie..+ škody idu priamo do HP. Hecate ma schopnosť (po buffe) čo dá 100K dmg ( hlavne do štitu) ma obmedzený dosah a ešte k tomu je znevýhodnená pri použití.. Loď ma jedine potencial skončiť ako centurion.. s tým že ju bude mať asi viac ludí.. ale aj tak proste každý uprednostní cyborga..

    Nechápem prečo sa BP bojí dať sem niečo lepšie.. už teraz to vypadá že drvivá väčšina používa len cyborga.. hrá neponúka nič lepšie a tým že sem pridávate lode ktoré sa len približujú k štatistikám (mimo schopnosť) Cyborga sa nič nezmení a každý ho bude nadalej použivať.. preto už keď má mať lod podobné štaty (alebo má byť udajne konkurencie schopná) a chcú aby sa aj používala musí ponúknuť niečo za čo by aj stálo s tou loďou hrať.. Mimesisku nerfli tak že tá loď je totálne zbytočná a na mape som ju po nerfe videl asi 2x ale Cyborga sa nerfnuť bojja.. Začína ma štvať že si to nevedia vybalancovať a ďalší pokus s novou loďou dopadne asi iba takto..

    Hráči písali na discorde aj to no že čakanie je príliš dlhé.. 20-30 minút.. to sa nezmenilo čiže nejaká významna zmena ohľadom eventu asi nenastala .. nebudem čakať na mape kde 29 minút nič není a môžem tam len umreť.. + mi môžu čornúť Optit keď ma zničia :D to aby som to ani neskúšal mam pocit..

    Je pekné že BP sa snaží pridávať nové veci ale to by najprv museli aj chcieť nejakú zmenu.. to že sem niečo pridajú ale realne sa nezmení nič je fakt.. pridajú novú lod a vlastne sa nič nezmení pretože je to len ďalšia loď maximálne do zbierky. To že pridávajú eventy atď.. tiež pekné.. ale zase sa nič nezmení... nový a aj slabší hráči alebo hráči čo hrajú na firmy budú vždy v nevýhode a jediný kto bude ťažiť z týchto eventov sú práve tí na tope a vo väčšine aj v multi klane. (česť vínimkám)

    BP by malo zmeniť ich politiku sústrediť sa na hráčov na tope napríklad prestať podporovať ten "rank" systém kde sa nič iné nerobí len hadesky a full boostre.. a začať prejavovať záujem o nových a slabších hráčov.. (nie, nie som slabý )
    pretože takto to bude pomaly umierať.. čo je škoda..
     
  8. Na testu jsem byl. tato akce je až moc přehnaná co se týče dalších nových věci.
    DO u mě ztratilo co se týče hraní, už jen chodím posílat seprom na rakety, štíty a tím hra pro mě skončila.
    Protože tím vším jak se BP zachovalo k nám poctivým že vymyšlí kraviny ve hře a nedokáží nic pořádně udělat ani opravit tak to nemá smysl.
    Dobré nová loď ale zase ji bude mít skoro každý. :(
    Za mě palec dolů a RIP únor 2019
     
  9. pecko

    pecko User

    tak skus seprom predavat :) to sa ti viac vyplati ako rakety
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Marrek - lenze CD na schopnost lodi hecate je ovela nizsi ako na cyborgovi. Preto je aj dmg nizsi.

    Doslo inak k dalsim upravam, co sa tyka akcie, viac sa docitate vo FAQ. Nie je vylucene, ze dojde este k dalsim upravam, aby akcia bola pre hracov, co najlepsia.
     
  11. Dobře vymyšlená akce. Pro TOP 300. Tam je 90% botařů, takže už dělají akce vesměs jen pro ně, výborně BP!
    Lvl 16 bude mít lehké nebo střední majáky?
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher tento event mali zakázať multi-firemným klanom, potom by som už nemal žiadne námietky.

    Vysvetlím:
    Když jsem firma VRU a klan taky je VRU, tak všetci by měli být VRU.
    Když jsem firma EIC a klan taky je EIC, tak všetci by měli být EIC.
    Když jsem firma MMO a klan taky je MMO, tak všetci by měli být MMO.

    - A takto, by to malo správne byť.
     
  13. storm128

    storm128 User

    Suhlasim stim tak by to malo byt
     
  14. Dobrý večer piloti.
    Mám dotaz na munici CC-D,CC-C.Jaké má vlastnosti? Delší dobu jsem nehrál,takže mi unikly její přednosti.
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Turnajová munice - její vlastnosti platí jen při této akci
    orbitdohuby měla jen bonusy když tvúj mančaft vyhrával jinak byla slabá
    jaritko aha já ji testoval počas akce asi jsem to blbě pochopil, mám ji tam ještě tak ji otestuju, dík
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  16. *Firefox1* dík, mám to v hagáru, ale ve FAQ, bibli to už půl hodiny hledám, abych pomohl a nic. On i ten popis munice v klientu je vágní.
     
  17. Dík, mám ji v na liště CC-A až CC-H,ale nepochopil jsem na co je,asi lepší DMG?Ale proč tolik druhů (států).Nikde jsem nenašel její popis.
    Myslím,že jsem ji vystřílel na invoke DMG si již nepamatuji. Takže nějaká akce již proběhla?
    HMM.. Cosmic class - Turnajová munice , pomohla do úkolů na prometheus lasery,
    bylo málo munice,prostě jsem ji našel na liště ,ale jestli byla stejná jako bílá to už nvm.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  18. přesně tak...botaři vypnou že splní event...budou mít nabušené lodě..a slušný hráč nic...
    Proč se dělají eventy pak pro autíčka ? toto nechápu

    Za leden nic nedají...únor další blbost...místo jiného eventu kde bz mě slabší či poctivý hráč si sypnou event pro autíčka...

    Toto je mimo... ten event je tak pro kolotoče nic víc...zase další zvýhodnění autíček... ta hra už nemá cenu

    Hele už jsem na to vykašlal radši jdu ven...hrát tuhle boterskou hru je pr silné žaludky... díky fakt díky...tu hru hraje už jen nikdo
     
  19. jaritko

    jaritko User

    Práveže, jej sila bola určená až po akcii, respektíve po skončení MS vo futbale. Podľa toho ako ďaleko sa tím z danej skupiny dostal, sa zvyšovala jej sila. Platí to však len na NPC, proti hráčom má dmg ako X4.
    Vesmírný pohár 2018
     
  20. červ7k

    červ7k User

    Díky za snahu, otestoval jsem ji na menším účtu a bezpochyby dává více než bílá o kolik přesně nvm,ale vypadá to 6x a více.Takže pro mne jasná volba.Nafarmit munici a ty boostry.

    •ŞĦΘCK▪ už se na to plkání vybodni,jsi hrozná plačka.Hele mne to občas taky s..,ale vracím se třeba jako teď po roce a půl. V létě to zabalim a na zimu zase zábava,lepší než televízia.
     
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).