Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Marrek

    Marrek User

    To je sice pravda že tá lod má CD na schopnosti dosť krátku dobu, no to nemení nič na tom že v boji ju aj tak použiješ v 98 % prípadov len 1x a to iste spraví aj hráč čo ma cyborga alebo iný skill dizajn.. takže vlastne to je nevýhoda.. radšej keby ta schopnosť dáva vyšší dmg a CD je 5 minút dajme tomu.. rozhodne to je viac použitelné.. dá sa to prirovnať k sentinelovy pred "buffom" schopnosti (skôr by som povedal zmenou) Schopnosť trvala 10 sekund a CD bol 30 sekúnd... čo je nepoužitelné.. 10 sekund je málo a do 40 sekund ten boj zase vo väčšine skončí.. tu BP spravil dobrý krok a dal tam 25-30 sekund (niesom si istý ) a CD je 90 sekund... čo je velmi dobré.. presne takto by to mali spraviť aj s tou schopnostou... hrači nepotrebuju spamovať schopnosť dookola ale skôr nejakú poriadnu ktorá za niečo stojí .. no každopádne dúfam že to zmenia.. alebo nech nerfnu cyborga... sam určite vidíš že väčšina hrá len na tom plechu.. takto sa z hry stráca rozmanitosť a tým pádom aj zábava.. mimo ostatných vecí ktoré tu boli spomenuté ..
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Marrek - pokial mas boostre na CD, tak je sanca, ze ju v boji pouzijes aj 2-krat. Ide skor o to, ze dmg je sice mensi, ale mozes to pouzivat ovela castejsie. Singa Cyborga je o nicom. Len v podstate cakas, kedy hrac hodi EMP a potom ho das dole schopnostou? To je fakt ´´suboj´´ potom. Po case hrania uvidime, aky potencial sa skryva v tej lodi ;)
     
  3. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Konecne neco co mne zaujalo -teda zmnena ohlasena vcera - Pokud bude i stredni zona no-pvp lze jasne ocekavat vetsi zajem hracu dle mne i proti zone s max. rizikem (preci hraci pujdou po odmnenene -strilet se vzajemne se da i po akci). Na test servru v cca 30 hracich to bylo DMG 2,000,001 až 4,800,000 (odmneny viz: https://ctrlv.cz/Vlin) na mape do lvl16 -mate tam i XP,urko ,atd.. pro obrazek co cekat. Konecne za dlouhou dobu nejaka kloudna uprava.
     
  4. Zdravím
    Něco dalšího co jsem našel na anglickém foru
    Hello,

    After the feedback from the open beta the following changes have been made:
    Hecate Ship - Particle Beam ability
    Initial damage: 8050 (was 6500)
    Incremental damage: 6000 (was 500)
    Duration: 5 seconds (was 6s)
    Cooldown: 85 seconds (was 50s)

    Experiment Zone 2 (medium risk beacons) have been set to no-pvp. In addition to this, Opitite Ore has been added to most of the boxes dropped by the medium risk NPC.

    A message will appear when players enter a beacon map telling them how long until the next beacon is spawned.​
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  5. boob

    boob User

  6. aha tak toho jsem si nevšimnul děkuji za upozornění
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Marrek

    Marrek User

    Ano dá sa použiť ale za cenu že sa spomalíš a hráč proste zdrhne keď ju použiješ a aj keby nie.. povedzme si na rovinu.. schopnosť je len taká doplňujúca k dmgu lode 100K dmg je fakt slabotka.. lepšie sa da využit napr diminisher, tiež ma nevýhodu (ale až po skončení schopnosti) a bonus na štit využije hráč lepšie ako 100K dmg :) Proste mne ta schopnosť príde niečo ako tartarus so schopkou na raketomet.. je to fajn ale neni to niečo čo ta proste často zachráni.

    K cyborgu.. ja s tou lodou nehram len hovorím ako to je.. ja hrávam vo väčšine rýchle lode, len to porovnávam hlavne s ním pretože ma to byt vraj konkurencie schopné.. Väčšina proste čaka ako hovoríš.. kým daš emp.. + 10 % dmg no nehraj s tým.. prípade môžeš enemaka donutit použiť emp s tým že obetuješ schopnost a potom pojdeš na dmg konfe s tým že už ma len ish.. proste tá schopnosť je svinská ale použitie ma rozhodne lepšie ako hecatka ktorá ani nemôže použit schopnosť do NPC.

    K poslednej zmene, no konečne BP poslúchlo komunitu a spravili niečo aj pre smrtelnikov za toto maju odomna + :D konečne...
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Marrek - tak oplati sa ju pouzit, ked bojujes s hracom. Na lov moc nie, jedine, ze ti da hrac spomalovacku (nemas nabite EMP) a chce utiect s milimetrom HP, tak mu hodist schopnost a ta ho doklepe :)

    Nechcem tu viest nejake diskusie na cyborga, jedine v ramci porovnavania, ale podla mna to na tej lodi prepiskli. Ten nerf, co spravili je o nicom. Plno hracov na nom lieta. Mozno, ked ho znovu nerfu, tak aj Hecate bude priatelnejsie riesenie.

    Je to akcia pre hracov, takze je treba vypocut aj odozvu komunity, ved kvoli tomu bol aj test server spusteny. ;)
     
  9. 13 tarnonu za 20 min, keď si to prepočítam treba stráviť 3,5 hodiny denne aby som sa dopracoval k jednej vylepšenej lf4 na strednej brane...teroeticky by to šlo skratiť ak by sa neprekrývali jednotlivé majáky a skákať všetky, no stále je to prehnané množstvo...

    viem, vylepšiť lf4 cez surky a logidsky je drahšie a dlhšie, lenže viac-menej je to jediná hodnotná vec vec v evente a robenie úloh a strieľanie pirátov nie je určite nudnejšie ako 20 min čakať, potom sa v húfe hráčov snažiť nakliknúť 2 npcčka a čakať dokedy sú zostrelené, zobrať box a opakovať to ďalších x-krát:cool:

    EDIT: Hoci ako pozerám, neviem kde som urobil chybu...lebo som to do toho npc šil celkom dlho rb-214tkou takže som určite spôsobil viac ako 1M dmg:rolleyes:
     
  10. Prvé dojmy: katastrofa
    - ak sa nepodari nakliknúť maják hneď po spawnutí možeš rovno mapu opustiť,pretože to npc čo z neho vypadne nenaklikneš ani náhodou.
    Hráči vytvoria jednu kopu a ani ho nemáš šancu vidieť. A tým,že stredné riziko je no pvp čo je dobré,ho odtiaľ ani nedostaneš. dva krát sa mi podarilo nakliknuť bojku ale npc bez šanca. Škoda času a municie.Hráči sú akí sú,to nezmeníme.Nápad bol zaujímavý,ale prevedenie zbabrané. Nemieniť vystávať na mape a v podstate nehrať. A na záver koľký z hráčov ktorým sa to podari v tom zmatku nakliknúť je poctivých,ale to už je iná téma.
     
    **DUCH**67 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. goliaaszd

    goliaaszd User

    čekat 20 minut na 2 NPc na které čeká hromada hráču a odměna nic moc , hmm ztráta času v minulosti byly lepší akce
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. 70000 učka za munici a dostal sem jen 500u zpět, to se vyplatí.
    Také měli udělat to,že na to npc se nebude moct postavit loď, u Nás se na to postaví a nejde kliknout nic...ani kdyby pršeli slimáci.
     
  13. -KonKy-23-

    -KonKy-23- User

    nejveci hlupost bola dat to ze s enatech experiment mapach nemohou strilet hraci na 4-4 nas je prez 500 fps na nejvykonejsim pocicatci ti padaju na 1-2 ....
    a ked na experimentech mapach nemuzes strilat hrace naskacou tam borci s 8 irisama ... otevrou peta a ty to npc ani nekliknes takze to je akce na vekly kulovy ... gratuluju nechcete tu akci stronovat a dat hitacha ? ....

    na experimentalnich mapach ci jak se volaju 200 lodi + 200 petu + wiz rakety npc a vzivote to nekliknes ked natom stoji .... nic akce o nicom
    uz aby bolo konec akce je to hnus fijalovy to uz TDM bolo lepsi .. piratska akce na piraty bola tez lepsi ... vse schvalujem tohle je hnus velebnosti ....

    https://ctrlv.cz/lNw0

    a tohle s nami strli npc:D :D :D vzivote by neutocil cubikona ... ale tu ho nemohu ani sundat na ix by padl .... ale ni jen se bude motat... a ja npc zas nekliknu


    idem raci tocit behemondou ....
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nevíte proč někomu to npc jde nakliknout a někomu nejde?
    P.S. Nechápu, proč tedy nedali naklikávačku do obchodu konečně? To by teprve vydělali.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. -KonKy-23-

    -KonKy-23- User

    Obdržel jsi 9.190.998 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 12.127 bodů za čest.
    Obdržel jsi 5.106.110 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 765 jedn. uridia.
    Bylo ti započítáno 582 bodů pokroku.
    Získal(a) jsi 52 Tarnom.
    Získal(a) jsi 10 Opitit.

    to se jako oplati strilat to RSBa x4 na sepromu ve full skupine ? ..... asi tezko ze .... pak jeste 20 min cekat jak idiot:D :D: D
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -KonKy-23-

    -KonKy-23- User

    Zohan vim protoze tam je kupa exotu a dava tomu raketu Wiz a vzivote to nekliknes ked sa nato postavy 200 lodi :D
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Velké díky za čekání na NIC.Já ho nenakliknu,když ho zakrejou gratulka. Jako vždy akce na prd. FPS 3-12 no nic mam starej krám.
    Ještě otázku, těch 96 ks boostrů je doufám hodinovejch.
     
  18. cuneom.cze

    cuneom.cze User

    Taky by mě zajímalo jak nakliknout NPC na kterém je 20 jiných lodí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Super už proběhla i oprava eventu a nakliknutí npc,palec vzhůru.
     
  20. Nevíte, kde najdu nějaký odpočet za jak dlouho se objeví další NPC ?
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.