Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Další beacon se objeví za 20 min.
    Obdržel jsi 1.336.900 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 1.336 bodů za čest.
    Obdržel jsi 1.336.900 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 200 jedn. uridia.
    Bylo ti započítáno 582 bodů pokroku.
    Získal(a) jsi 52 Tarnom.
    Získal(a) jsi 10 Opitit.

    Potřebuji nahnat příspěvky :rolleyes::rolleyes::rolleyes: ne :D:D:D
     
  2. ZZZ

    ZZZ User

    14.02.2019 - 11:31[​IMG]Získaný predmet: Loď - Hecate
    a citam na chate ze to padlo aj dalsim
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  3. co si proto udělal ? návod ...děkuji
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    boxik odmeny.....Môže vypadnúť z nasledujúcich NPC.....Veľmi malá šanca získať Hecate loď....asi takto ;)
    Zachvíli to tu bude rudý jak na Tesťáku ...
     
    Naposledy upraveno: 14/2/19
  5. jaritko

    jaritko User

  6. ZZZ

    ZZZ User

    tot divne lebo mi to pada ked je vela hracov, nedal som npc ani velky dmg, strielam to x3, dostavam tak okolo 100-200 urka, padli aj techy stit a robot, na chate niekto spomenul ze lod dostane ten kto zacne strielat ako 1, ale ci je to pravda nvm mapa x-5, ale musela byt nejaka uprava od vcera, dnes su lepsie odmeny asi valentin
     
  7. neviem ako inde u nas na serveri je to totalne nehratelne lagy že človek nevie čo sa kde deje sama mína uložena čiže totalne nezmyselne ničenie lodí a wiz raketou menit NPC je somarinou na entu je malá a potom sa to neda nakliknut cela akcia nedomyslnena nepripravena zla klasika z dielne BP
     
  8. Získal si 1 Hecate. Tak chlapci tak ako som pindal na tuto akciu tak mi napravilo usmev , dal som iba 1 milion DMG a stesticko velke , predpokladam ze ta sanca je tak 1 percento a menej pri takomto DMG, stredne riziko.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Lod Hecate nie je velmi tazke ziskat z tych strednych majakov. Je tam ochrana, takze Vas nikto nezostreli. Len jedine, co treba je byt tam a strielat to NPC ;)
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na GE6 som tiež skúsil svoje šťastie:

    14.02.2019 - 14:48 Obdržen předmět: Tarnom (52), Obdržen předmět: Opitit (10)
    14.02.2019 - 14:47 Obdržel jsi 468 cti, Obdržel jsi 524260 BZ, Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu .
    14.02.2019 - 14:46 Obdržen předmět: Munice - RB-214 (500), Mise „Speciální úkol“ byla úspěšně splněna!

    Som spokojný. Konečne event pre tých, ktorí nechcú byť zostreľovaní. Akurát to čakania 20 minút, mi lezie na nervy.
    - Aspoň, že som si splnil špeciálnu misiu tohto eventu. Stredný maják, skok z mapy 3-5. ;)

    P.S.: Punisher má pravdu, treba to skúšať znova. Raz sa šťastie na každého z nás, aspoň raz, by malo usmiať.
    Osobne, som vďačný aj za to málo. Dôležité je, že na každého sa ujde a nikto nezostane zostrelený. Čiže plus.

    EDIT: pecko to preto, že GE2 nie je GE6. Tam sa ujde na každého, pretože mentalita, nie je až tak pokrivená. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 14/2/19
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  11. pecko

    pecko User

    no tak ja som nahnevany vsak sa neda nakliknut ta boja, blbci stojaci v nej a nemoze sa nakliknut
    inac by mohli byt viac tych uloh
     
  12. MICKA

    MICKA User

    použi kolečko myšky zoommni si to a potom v pohode klikneš tu bojku aj ked tam bdu všetci stat :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - to NPC je mozne strielat, aj ked na nom bude 100 hracov, vid oznamenie, ktore som vyhodil vcera ;)
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ale on psal o bóji a ne o NPC, co z něj nakonec vyletí.
     
    Alcatraz2k19, -Juráás2- a Juráás tohle ocenili.
  15. punisher to sa vemi mylis, pretoze teraz som tam bol a npc sa nedalo vobec nakliknut, skusal som to viac krat
     
  16. Mám stejnou zkušenost. Teď jsem tam byl taky a NPC jsem po opakovaných pokusech nenaklikl. Pořád jen hláška na této mapě nemůžeš střílet po jiných lodích nebo jak to tam bylo přesně nevím.
     
  17. pecko

    pecko User

    neda sa nakliknut ta boja aj ked si koleckom dam zoom proste nie
     
  18. Ta akce je na cz3 serveru absolutně k ničemu. Nakliknout nelze, a to hlavně kvůli děsným lagům, které jsou snad trvalé jen tady. Lagy jsou především ve společných branách, ale na akci kvůli velkému množství hráčů.
    A nepište mi nikdo, že si mám vyčistit pc, na GB tyhle problémy nejsou.
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nevím co tady se dá nakliknout bez naklikávačky
    [​IMG]
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To tam nemohli dát tři ty majáky a nebo kolem majáku zónu a kdo by do ní vlez tak by ztratil záměr a bylo by po problému.
    Byl jsem to zkusit 2x, máják jsem neviděl ani npc, to je teda akce: PLUTUS aneb jak se uklikat k smrti :):):)moc mě to pobavilo, už tam nejdu...
     
    Naposledy upraveno: 14/2/19