Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. To je stejný jak na GE-1 :D, ani zoom mi nepomohl.
     
  2. pecko

    pecko User

    yop treba hrat od polnoci do rana do 6tej :)
     
  3. -KonKy-23-

    -KonKy-23- User

    ja to mixujem RB RSB pod sepromom a lod ne a ne padnut iba samy robot a samy obnovy stitu na boj velmy pekne ale co desing a lod :D :D

    Firefox ted jak tam jsme my war a ceo a Ca tak tam je vic lodi :D a klknut sa da v pohode
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -KonKy-23-

    -KonKy-23- User

    ps: nekdo pisal ze ta akce je o vystrileni munice no nevym kdo v dnesni dobe dokaze vystrilet munici :D:D keby ze ti povim pocet x2 tak si sednes na prdel :D akce je delana na kokota ale drzi me to tam kuli lodim akuli ty hecate :D a desing na cyborga :D
    dnes -50 megacti za spojencou a pety :D :D:D :D bo chem byt prvy kdo klikne npc

    nekdo psal ze ta lod je jednoducha aby padla ono 420 kc oetovat a mas tu lod tez :D takze to cervene bude tak jako tak ale ta lod neni dobra po zkusenostech z lidma z klanu chcem ju ale co keby nam nerfli cyborga :D :D
    ono 17% na dmg se hodi kor na BL mapach :D jen tomu chybi ten jeden slot :D
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Musím uznat že konečně event co se mi po dlouhé době aspoň trochu líbí... Eventu se můžou účastnit všichni a ne jen ty nejsilnější klany které si to vždy zabraly jen pro sebe ... Odměna taky zajímavá lze vyrobit HP-f4 takže super a lodička mi padla po 5h na mape ... a vzhledem k tomu že se to spawnuje každých 20 min tak to nevyžaduje ani stálou aktivitu na mapě a lze dělat něco jiného takže já akci hodnotím velmi povedenou 8/10
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    -KonKy-23- napsal :
    A kolik máš té x2, když píšeš, že to střílíš RB a RSB?
    A neboj se to napsat, už sedím.
     
    -Juráás2-, Juráás a *SATKO* tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    sused.FT.raziel - myslis NPC, ci boju? NPC musi ist nakliknut, aj ked je 100 hracov na nom. Boju je tazsie nakliknut, niekedy pomoze zoom, ale ani to nemusi zial pomoct.
     
  8. CHEorCHE

    CHEorCHE User

    Ahoj lidi, prosím, nevíte jakým způsobem zresetovat body pokroku - vybíral jsem odměnu při 23.000 bodech a teď to nemohu zresetovat na O abych mohl začít znova. Předem děkuji za odpověď.
     
  9. pecko

    pecko User

    asi musis nazbierat vsetkych 50k
     
  10. jaritko

    jaritko User

    NPC ide ľahko, s bójkou je to už horšie. No zaujímavejšie je ako hráč z klanu, s ktorým máme vojnu, dokáže naklikávať len náš klan.
     
    ஃWolffяimusஃ tohle ocenil(a).
  11. CHEorCHE

    CHEorCHE User

    Ano, měl jsi pravdu, musel jsem dosbírat těch 50.000 bodů. Děkuji.
     
  12. chattt

    chattt User

    Prosím mám otázku
    1 co je to ta odměna NPC nuke když nazbírám 50000 bodů pokroku ? děkuji
     
  13. jaritko

    jaritko User

    NPC Nuke (NNK)

    NPC Nuke trvá 60 sekúnd. Keď je tech aktívny, každých 10 sekúnd lod hráča spôsobí 100 000 škôd na NPC, ktoré sa nachádzajú v určitom dosahu okolo lode. Časovač nad hráčom ukazuje, kolko času ostáva do ďalšieho spôsobenia škôd. Prvé poškodenie sa spôsobí aktiváciou techu. Po 60 sekundách bude NPC Nuke mať 20 minút cooldown.


    FAQ - Plutus experiment
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Byl jsem tam dopoledne, když tam bylo míň hráčů bój jsem přes ně sice neviděl ale asi na 10 pokus podle směru střel jsem jí naklik. Pak jsem ale zamrz a když to polevilo bylo dávno po všem i po npc. Odměnu sice jsem dostal (a 332U) ale přes ten lag se k npc už nedostanu, takže pro mě konečná.
    [​IMG]
     
  15. NPC ide nakliknut docela v pohode, boja sa neda klinut..
     
  16. Drift1

    Drift1 User

    Tak po nějakém tom zkušebním přeletu můžu hodnotit takto- akce jako oživení OK. Opatření jako No pvp a možnost kliknutí npc i fazole i když na něm některý exoti stojí-což nechápu- OK. Poměr munice x odměna tam je to od dost slabý. Navrhnul bych úpravu v tom aby se fazole a npc objevily aspoň na třech místech na mapě současně se stejným coldownem. Po mapě by mohli létat různé menší NPC s odměnou v uridiu ať je co střílet během těch 20 minut. Co se týká boxů z nich dal bych tam náhodu řekněme 1 box z 30 NPC...Každopádně snad k nějaké úpravě do budoucna dojde.
     
  17. Tak konecne som nazberal opitit , vykraftil som tu Kvapku zelenu :D a co nevidim to je na jedno pouzitie totalny prepadak , koho toto vobec napadlo za taku cenu jedno pouzitie to je hnus velebnosti , fakt sklamanie o municii ktoru som vystrielal ani nehovorim , nechapem proste toto su fakt akcie len pre ludi ktory maju zapnute automaty a tym padom si dovolia co potrebuju fakt humus.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - to si musel na hodne dlho zamrznut, ked si nevidel ani NPC, ktore po boji tam nie je 5 sekund, ale dlhsie.

    sused.FT.raziel - treba skusit zoom a trosku polietat okolo a klikat.

    GeronimoSvK - kedze je to tech, tak ma len jedno pouzitie.
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Punisher jo byl jsem zamrzlej do tý doby než skončila střelba a pak se to po chvíli zas rozběhlo. To už tam bylo jen pár hráčů asi taky zamrzlejch :) Ještě jsem to zopakoval a zas to samé.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - to musela byt dlha doba zamrznutia, pretoze prave sme dostrielali NPC a fakt nas bolo hodne a taku necelu minutu to trvalo :)