Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Když si nováček koupí za to urko se slevákem klíče, tak těch LF4 může mít 5-10 kusů.
     
  3. pecko

    pecko User

    tak to aj ja by som rad vedel
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pasivne poskodenie ma aj Cyborg, je to navysenie poskodenia. A pasivny stit je to iste ako pasivne poskodenie, len to navysuje stity. Vo FAQ je popisane, co pada za body pokroku a ten predmet je aj rozpisany, ake ma mozne vyuzitie.
     
  5. pecko

    pecko User

    moze sa mi stratit eventova debnicka? uz druhu hladam a nikde nic, ale ma dali samozrejme
     
  6. Myslím že ano, už jsem sebral jednu, co nebyla moje.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Eventova debnička by sa mohla stratiť, ak opustíš mapu. Preto chodím len na stredne rizikové majáky.
    Pre zaujímavosť, nie všetci hráči sú žičliví, niektorí úmyselne stoja na eventových debničkách iných hráčov.
    Ako tento tu: [​IMG]

    Konkrétne dnes na bývalej GE6, stál tam vyše 6 minút.
    Až keď si spomenul, že môžem urobiť screen, až potom odišiel a mohol som si ju prevziať.

    P.S.: 17.02.2019 - 13:20 received_item, Získal si Bojovný opravovací robot 2, server GE6 ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/2/19
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. pecko

    pecko User

  10. jaritko

    jaritko User

    Stalo sa to už aj mne a pár spoluhráčom. Tiež sme buchli zároveň s NPC a boxík, sme nenašli.
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  11. Já ho nenašel i když jsem nebouchl asi 5*.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mohol by som sa opýtať, či je to možné, aby sa mohol zameniť eventový boxík po niekom inom so slabším dmg?
    Len sa pýtam, či je možná zámena eventových boxíkov? Čisto teoreticky. Aby som vedel, na čom som. Ďakujem.
     
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  13. ani nefunguje to naklikávání toho majáku když na něm stojí hodně hráčů a prej by to mělo jít
     
  14. jetecha

    jetecha User

    ahoj, nevíte jak je to s opititem? Na 4/4 mě párkrát sestřelily a z hrůzou jsem zjistil že místo 2900 opitot mám 1200!!?
    Jde ho někam dát, nebo něco, protože na ty nový udělátka je potřeba 5000 ks, vím nechodit na 4/4 ale jsou tam úkoly ď
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jetecha - ked ta zostrelia prichadzas on. Mozes ho pouzit v montazi, mas tam niekolko predmetov na vyrobu.
     
  16. Marrek

    Marrek User

    V prípade že by namiesto 15K na výrobu kupil klúče šanca tam je, ale aj tak tie LF4 bude nahradzovať Novou LF4 alebo prometeusom, a tých 3-5K urka za 1LF4 je aspon istota .. no mohlo by to trošku BP domysliet nech maju ztoho aj slabši hrači a najlepšie aby nemuseli mínať uridium ktoré potrebuju na dalšich X veci
     
  17. jetecha

    jetecha User

    Punisher dík, ale to je ten problém, mít ho dost na montáž když po desítkách zbírám a po stovkách strácím.
    Ještě se zeptám, ty montážní udělátka Spalující stopa a Explozivní kumulační blob jsou doplňky a jdou použít víckrát,
    nebo techy na jedno použití? ď
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To NPC Nuke - Atómová bmba proti NPC (NNK) je trvalý předmět ? Podle popisu by měl být a má nějakou spotřebu něčeho při použití?
     
  19. Drift1

    Drift1 User

    "Uvnitř brány Hádes nemůžeš útočit na ostatní piloty" taky dobrá hláška uvnitř té experimentální zony..:-D
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jetecha - ako je to pisane vo FAQ, su to techy.

    *Firefox1* - NPC Nuke je tech a tym padom nie je trvaly. Spotrebuva sa ako techy.