Zpetná vazba Diskusia: Plutus experiment

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. W4rCr4b

    W4rCr4b User

    Kdyby už o tom někde bylo psáno, tak sorry, ale očividně jsem to nenašel xD :D
    Bude se tahle akce někdy v budoucnu opakovat? Případně jak často? A s tím související otázka všech věcí, které je možné získat nebo vyrobit pouze při akci - zůstane ten materiál a další věci i po akci nebo se odstraní a pokud ne, tak jestli bude ještě někdy v budoucnu (v případě, že by se akce neopakovala) možnost něco z něj vyrobit nebo sice zůstane, ale bude úplně k ničemu. Díky :D
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  2. pecko

    pecko User

    nove npc, nove techy, nove suroviny a nova lod asi este raz bude :) minimalne par mensich akcii, ale nikdy nevies :)
     
  3. Septarzx

    Septarzx User

    zdravim prišiel som o atomovku do npc na experimental mape je to niejaká chyba ? kedže do hráčov sa nedá strielat a ja som ju odpalil do hrača som nečakal že to pôjde a nič som mu neubral iba proste to nič nerobilo takže rip
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Honzin

    Honzin User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Obrovské šťastie na GA4, predvčerom získaná nová loď hecate:
    17.02.2019 - 15:41 Obdržen předmět: Loď - Hecate
    A pre moju obrovskú radosť, podeliť sa o to, spolu s Vami. :D

    Pre zaujímavosť, na GE5, podarilo sa mi zostreliť tú novú loď hecate.
    19.02.2019 - 00:11 Sestřelil jsi astronauta ☪ڪےAFYOKº³ڪے☪ (EIC), mapa 2-3
    [​IMG]
    Prvý zostrelený hecate do zbierky. Aj to je menšia radosť. ;)

    P.S.: Tento event, je pre mňa veľkým prínosom, nakoľko ma iní hráči nemôžu strieľať.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/19
  6. -baghira2- je krásné,že aspoň někdo se tu dovede radovat. Já tu loď dostal taky,osobně se mi vůbec nelíbí,ale do sbírky se hodí. Za mě akce nic moc,pár seržantů si stoupne pod bójku a ostatní mají smůlu. Ale určitě lepší než nic.:D
     
  7. pecko

    pecko User

    ja uz par krat som dostal 10k uridia :) takze v pohode
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - pomaha zoom vtedy. Lahsie nakliknes bojku. Samozrejme dolezite je strielat potom to NPC, za neho mas pokrok. Bojka rozhoduje o tom, ake silne NPC sa objavi.
    U mna ma akcia velke plus uz len za to, ze dost vela novym a slabsim hracom padla tato lod. Nemusia drazit venoma bo maju pekny dmg lodi aj s navysenim stitu.
     
  9. Septarzx
    Sám si to napísal... Prišiel si o atomovku, lebo si to použil do hráča.
    Hádam si nečítal oznámenie o akcií a jej popis ?
    Pôsobí to len a len na NPC.
    Hádam nechceš aby ti to pripísali z5, keď si o to prišiel svojou hlúposťou. . .?!
    ----------------------
    Punishere ?
    Ano, lodka pre flaxikov je dobra, sa da celkom lahko ziskat, to ano. Z akcie nieje skoro ziadne ucko.
    Len seprom, trosku munky a hlavne tie DLB boostere.
    Je podla teba v pohode aj to, ze niektori hraci uz teraz maju DLB boostere na +-100 dní ? a do konca akcie je este viac nez tyzden ?
    Zasa tu akciu vymyslal nejaky sudruh, co DO nevidel ani z lietadla. A na testaku asi ani nebol, a nevidel ako rychlo sa da nahrat ten pokrok.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/2/19
  10. pecko

    pecko User

    netreba pisat komenty pod seba :) inak toto prvy krat som napisal
     
    Naposledy upraveno: 19/2/19
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    FrOg!_Is_Back_[SvK] - ale tak chceli nejak hracov motivovat k tomu, aby boli co najviac na tych NPC, kedze o to vacsie boje su na mapach tym padom. Samozrejme, ze vela hracov ma aj na pol roka boostre, ale aspon je to poctivov cestou ;) Kto hra, ten sa ma :)
     
  12. Honzin

    Honzin User

    Ahoj včera po dlouhé době jsem si zahrál zapařil na experimentech asi šest hodin a čisté plus pro mě bylo dvakrát celý pokrok,loď HECATE.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Honzin tak to Ti Gratulujem ku novej lodi. Veľa zdaru v tomto evente.
    - Škoda že tento event, pobeží už len posledný týždeň.

    [​IMG] Moja obrovská radosť z GA4.;)
     
  14. pecko

    pecko User

    ja by som mal otazku, preco ked je akcia sa nedotuje aj RB214kou? Alebo ci bude akcia na tuto municiu pretoze nejak jej uz nemam :)
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vše zdraví SHOCK a oznamuje, že obdržel loď Hecate:

    20.02.2019 - 18:23 Obdržen předmět: Loď - Hecate

    Uvádí:
    Obdržel(a) jsi 266 jedn. uridia.
    Bylo ti započítáno 582 bodů pokroku.
    Získal(a) jsi 52 Tarnom.
    Získal(a) jsi 10 Opitit.
    Získal(a) jsi 1 Hecate.

    Závěrem uvádí: jsem mega stastný !!!

    Proč to píšu za něj? Požádal mě o to.
    [​IMG]

    P.S.: Také mi slíbil, že se polepší.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/19
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  16. coroner

    coroner User

    jedna akce a po sepronu jako když se zapráší :)
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - vela hracov si pominalo RB muni napriklad v hades atd...a teraz ju nemaju k dispozicii. Treba ju nazbierat pocas Vortexu, vtedy jej bude vela ;)

    coroner - ale tocenim pokroku ziskas vela sepraku. Ak nemas kam ho dat, tak aspon zarobis :)
     
  18. jako ne BZ a čest to si clovek nahrabe ale zas prijde o hodne munice
     
  19. chattt

    chattt User

    máš radost, že jsi druhému udělal smutek ??? :) :) :)
    - na slabým účtě mám tu loď taky = je to dobrý pro slabý hráče, kvůli rychlosti....
    - ještě je akce dobrá pro slabý hráče kvůli bodům zkušenosti = můžou docela rychle nahoru....
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    chattt to vůbec nebyl slabý hráč.
    Pozri zde.
    Screen: https://gyazo.com/a19c073487422fea5e3a7636f39c8e01

    stejně jako včera na GA5.
    Screen: https://gyazo.com/cbe744f158660132b8b53316ce670aa0
    21.02.2019 - 14:55 Sestřelil jsi astronauta  Skibadee [Go_Up™] (EIC).

    Protože na slabé hráče, mi to srdce nedovolí. A plnil sem speciální úkol, kde třeba dát nepřítelské lodi 900000 bodů poškození.
    P.S.: Co mě teší je, že se mi včera zadařilo na GE5, GA4, GA2, GA5 a US2. 50 000 bodů pokroků s atomovkou na npc. Spokojen.