Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ve 2D tohle nefunguje, tam máš jen jednu vrstvu. :) Tam prostě máš smůlu. :)
    Ale většina hráčů už to ví, a mě se to za posledních několik měsíců už nestalo. Vlastně se mi to stalo jen asi dvakrát na začátku.
    Ono hráči si to rychle uvědomí, když jim pak napíšeš "tebe už nevemu". A nebo neuvědomí a pak to dělaj hráčům co je vemou XD
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ^_^ - nahlasovat prispevky mozes priamo na chate funkciou /report alebo na fore v sekcii chat, samozrejme podla pravidiel.
    OT - zamazne
     
  3. Zdravím ona byla nějak upravena tato brána? Po dlouhé době jsme tam byly a je tam těch kristallonů nějak až moc :eek::eek::eek:.
     
    bhagira222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. 123812

    123812 User

    Ne, ale pokud ho dlouho střílíte, tak vylétá víc a víc NPC. Pokaždé, když má ten obr štít, přibude pár NPC. Čím rychleji ho sundáte, tím lépe. Časem je těch NPC fakt hromada :D
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Doporučoval bych kamínu.
    Protože poškodí nejenom Ti npc, kteří z něho vyletí; ale také i to npc, které je vypouští.

    Také je dobré mít instantní štít a zaměřování 2. Kamína hodně poničí štít, toho obřího npc.
    - Za předpokladu, že si chráněný na Ti 3 sekundy insta štítem, pokud přes jeho npc proletíš.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Kamina neponičí velké NPC, protože má ISH, když jsou venku malé. :)
    BTW zdar po pár měsících. :D
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Diskutovať k novému eventu: Mutující epidemie, by sa malo v tejto téme.
    Nakoľko ide o ten istý event, akurát je v júni 2020, už pod iným názvom.

    Posledná invázia parazitov prebehla v apríli / v dubnu 2017.
    Tento event Mutujíci epidemie, bude od 12. 6. 10:00 (LST) do 29.6. o 23:59 (LST)

    Bude lepšie, ak tu prebehne diskusia k akcii: Mutující epidemie
    Nech sa nám to nemieša a máme to, veľmi pekne a tu pokope.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - event bol upraveny a tym padom neplati mnoho veci ako niektore NPC, ulohy nahradili ciele, atd...cize to co je v tejto diskusii nemusi byt smerodajne pre pozmeneny event. Preto je aj nova diskusia.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher to plne chápem. Ale táto téma, tu bola podstatne a omnoho skôr.
    Preto som v tom nevidel dôvod, aby sa v tom, mohlo pokračovať v tejto téme.

    Máš pravdu vo viacerých aspektoch, ale rozhodne sa stratí priehľadnosť aj v eventoch.
    Stačí sa pozrieť na pôvodnú Inváziu parazitov a porovnať s týmto. Je to ľahko spoznať.

    Vidím v tom nadväznosť, teda pokračovanie príbehu Pozor Nákaza. Až také rozdielne, to však nie je.
    Rozdielny je len spôsob (niektoré NPC, ciele miesto úloh) a súčasná doba. Spoločné znaky však zostali.

    Myslel som, že 3 roky starý event, nebolo potrebné premenovávať a vydávať ho, za úplne nový.
    Nakoľko pôvodné črty, charakteristiky a risy s pôvodným eventom; pretrvali až do dnešných dní.

    P. S.: Mohol by som poprosiť aspoň o prepojenie s touto témou? Tá podobnosť je predsa zrejmá.
    A event Mutující epidemie v podstate nadväzuje na svojho predchodcu, na event Pozor Nákaza.

    Nechceme predsa, aby to pre hráčov pôsobilo mätúco a mylne. Aspoň pre tých, ktorí sa na to nepamätajú.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - prehladnost by sa stratila, keby event Mutujuca epidemia mala diskusiu s nazvom Pozor nakaza. Vsak uvazuj. Hrac, ktory to zacal az neskor hrat ani nevie o tom starom evente. Navyse sa tam dost vela veci zmenilo a uz len tym nazvom, ktory by mohol zbytocne pliest hracov. Pre nikoho to teraz neposobi mylne, len pre teba jedineho. A nevidim tam ziadny pribeh, ktory by mal nejaku nadväznost, zeby bolo nutne to prepojit.
     
  11. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Chtěl jsem se zeptat jestli se do té brány dá dostat pořád.
    --------------
    ¿{Nikdo to neví, že nikdo neodpovídá}?
    ₹~
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/20
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - ja som mal pripravenu odpoved, ale nejak sa mi to seklo a po restarte zariadenia sa mi to nezobrazilo medzi novymi zial. Karantena zona je k dispozici, info si precitas tu:
    Karanténní zóna