Diskusia: Pozor, nákaza!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nejde akorát si ho můžeš posunout jinam
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    pecko: Momentálně se ho nezbavíš. Problém je ale již hlášený.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Stejně nechápu, k čemu to tam je. :)
    Teď, když na to nejsou úkoly, jsou veškeré NPC na X-6 zbytečné. A stejně jako zrušili ty na X-4, mohou zrušit i tyhle.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. pecko

    pecko User

    a vieme niečo o tej bráne čo sa nachádza v nej a aké sú tam vlny?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. pecko

    pecko User

    ahoj chcem sa spýtať o koľko percent mám vyššiu DMG pri nakazení? pretože nevidím ja žiadny rozdiel, ovšem keď to + % na dmg funguje.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - Je-li hráč nakažen, ať už při explozi bonusového boxu nebo zásahem infekční municí, aktivuje se u něj následující efekt:
    • Poškození: +10%
    • Zásahové body: -15%
    • Rychlost: -10%
    • Účinek pomine po 15 minutách nebo v moment smrti hráče.
    • Účinek nelze zrušit pomocí EMP.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. pecko

    pecko User

    ok vďaka som si myslel že 20 :) ale to asi by som chcel vela
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Punisher ještě bych doplnil, infekci lze zrušit léčebným CPU
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko -to by hraci davali este vacsie pecky. Uz aj tych 10% je dost si myslim. Zamalicko. :)

    *Firefox1* - ano da sa zrusit pomocou toho CPU.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    No oni to využívají i lovci, že hodí minu nebo nakazovací munici, aby hráče zpomalili, i přestože bude mít 10% větší dmg, což je netankuje. :) A taky jim to sníží HP, i když nepatrně.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Také to využívají i Ti méně zdatní, pokud infekční munici nebo míny, vůbec mají.
    Výhoda? Spomalí to lovce. Zatím co slabší hráč s hbitejší lodí mu může díky tomu ujet.
    - Poznal sem pár hráču, co mi právě tohle napsali.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě se tohle za celou dobu stalo jednou. :D
    Jinak hází zmrazky.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Ty úkoly už nejsou dostupný? Já je hledam všude a nikde nic, to je naprd :-( Ty odměny a nic z toho nedostanu, sakriš.
     
  15. Borat

    Borat User

    Shadowhacker tá akcia už davno skončila takže úlohy už nie sú aktívne k tejto akcii.
     
  16. lorduriel

    lorduriel User

    Rad bych vyjadril svuj nazor k teto nove brane, obtiznost super i hratelnost je dobra, ovsem co je tragedie je konec teto brany a kdy z bosse vypadne box s I-olejem. Jakmile mate ve skupine nejakyho truhlika co si stoupne na box tak ho ostatni nemohou nakliknout a sebrat :D bohuzel uz se mi toto stalo :D a je to velice nemile :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    lorduriel: Nezkoušel jsem to, neb jsme byli vždy na TS a nebylo problém se domluvit, ale nebere náhodou ten boxík i PET? Třeba někdo poradí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Warden: Nebere.

    lorduriel: Sebrat jde. Zapni 3D a pak odjeď na strany a boxík se bude "hýbat", jelikož je na jiné vrstvě než lodě, jakoby za nimi, tedy se překryvné vrstvy lodě a boxíku budou navzájem měnit. Další možností je přiblížení na max a pak sebereš boxík úplně vždy, protože náklik lodě bude oproti boxu malý a jde sebrat cokoliv co je pod lodí, až na malinký prostor, který zase obejdeš tím, že se o něco posuneš do strany.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. lorduriel

    lorduriel User

    Jak uz nekdo nekde psal " 3D vypada jako laciny cinsky hracky!" :D takze 2 D a tam to nakliknout neslo :D bohuzel jsem prelitaval celou mapu a nez jsem na to zkusil dat peta cca 5 vterin brana se odlogla sama takz smolicek :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.