Zpetná vazba Diskusia: Prosperous

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 26/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    lootboy2023, Dnes a všechno? Taky to máš zajímavé.:)
     
    ✝️Duše_v_Márnici✝️ tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN pokud si přeješ mít štěstí v této hře tak se taky tak musíš cítit ale opravdu z duše abys věděl že to opravdu funguje, ale nezapomeň že štěstí je omezené :) pokud ho vyplýváš zde tak to pocítíš jinde
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Povinný měs.pladby ?! To si snad za tyhle služby nedovolí, byl bych jedním z těch co bych okamžitě zadal DELETE ...
     
    Naposledy upraveno: 5/2/22
  4. ale asi o rok uz nebudem toto hrat
     
  5. Sygauras

    Sygauras User

    Jestli jsem pochopilaa četla správně FAQ k této .... "akci" .... tak dostanu jeden jediný fragment denně ale k dispozici jsou 4 ůkoly ? Jako vážně ?
    Kolik si asi tak normální hráč nedávající do hry 30 000 měsíčně může postavit za den bran (a i z těch dostat mizerné 2 kousky) aby se mu nějak vůbec vyplatilo sbírat fragmenty na otevření beden + když je ještě šance na nějaký design 0,0000001% ? o placených balíčkách s 5ti kusy fragmentu za 900 káčé se snad ani nebudeme bavit.
    Jako vím že tahle parta RT kterou BP najal je úplně ujetá na prachy a divím se že se ještě neplatí za denní přihlášení ale tohle je fakt k smíchu.
    Od BP jsem zkusila už 4 hry ale DO je snad jediná která se ani nepokouší zakrývat že by chtěly platit i za dýchání u monitoru.


    ---------------------------------
    Pardon za dablpost ale mám dotaz.
    On jde přijmout v této akci jen jeden ůkol denně, nebo musím splnit jeden úkol pak teprve další ?
    Protože přijmout mi jde jen jeden.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/1/23
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Sygauras příspěvky máš spojené do jednoho. Stačí pouze původní příspěvek upravit.
    Co se týká tvého dotazu. Jak píšeš nejdřív jeden úkol a pak další. Denní mise akce musíš dělat postupně, nemůžeš je vzít všechny najednou.
     
  7. Sygauras

    Sygauras User

    EDIT používám jen u takzvaně čerstvých postů kde to má smysl, u postů starších třeba jeden den by EDIT neupozornil na "novou zprávu" protože jen upravuješ starou, ale jinak vím co a jak není to první forum kam něco píšu.

    -----------------------------------------

    Chválím sluníčka, za hodinu jsem nasbírala asi 50 logdisků (40 jich bylo určitě protože mi chyběly na další bod), několik set EE, stovky raket a munice, přes 3000 tisíce U .....
    Škoda že nemám čas u toho sedět 5 hodin v kuse, to bych podle mě mohla za 2 dny složit komplet celou sekce SCHOPNOSTI v profilu pilota a ještě mít logdisky navíc.

    Líbí se mi taky to že jeden ůkol ti dá odměnu na splnění druhého (ty ohňostroje nebo co to je)i když teda odměna za něj je v podstatě chabá. No ale i to se počítá (plnit jsem ho nemusela, mám pocit že ty Lkový mi padly hned v prvních 10 sluníčkách)
    Jenom mě mrzí že je ten fragment jen jeden.
    Už minule ty sluníčka byly fajn. To jsem taky nahromadila EE mám pocit na Alfu i Betu.
     
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Sygauras tak jde o to, že předešlá zpráva je taky tvá a i když je starší, pořád jí můžeš upravit.:)
    No konečně pozitivní komentář. Tak ne každá akce může vyhovovat, proto se akce střídají, aby každý hráč přišel na své.
     
  9. Sygauras

    Sygauras User

    Pokud je co pochválit nemám problém.
    Počkej si na ten jedovatek kyselinovej plivanec až mi dojde "ententýky" na výběr boxiku za ten ušmudlaný fragment a vypadne mi z něj 30 xenomitu a 5 wiz raket. To se vrátím k negativnímu postoji.

    ------
    Poznámka pod čarou : moje negativní myšlení je ovlivněno mnoha faktory z reálného života a v mnohém i díky tomu že několik let píšu pro zahraniční web recenze na filmy, seriály, knihy (i na hry - AAA tituly Steamu a Epicu) atd. A řekněme si upřímně že za posledních pár let není kde co chválit. Byla by to debata na hodně dlouho proč a s čím mám problém a v čem vidím pozitiva.
    Jak říká jedna osoba mě velmi blízká "On ten negativismus k tobě prostě patří a když nebrbleš tak to nejsi ty". No taková jsem, jiná být neumím :)
    Což neznamená že si neumím v životě užívat. Umím tyhle věci od sebe oddělovat už od školy.

    --------------------------------

    ééééééé .... vím že su otravná jak "šrapnel" na botě, ale kde najdu tohle ?

    https://imgur.com/a/nlzJ1CG

    Prolezla jsem celý hangár, odhlásila se a přihlásila a nikde ho nevidím.
     
    Naposledy upraveno: 26/1/23
  10. Honzin

    Honzin User

    Myslím že stačí spočítat klíče v INTEX Systems .
     
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    no ten ukol na ty wizrakety mi zapsal splněno na x-1 a x-2, x-3 už nezapisoval je to nějakej zmetek
     
  12. neviem ci len u mna, ale nefunguje payment (konkretne cez paypall) - kluce a ani zlava. Mate s tym niekto podobny problem?
    Tento web je nedostupný
    Web ipnpb.paypal.com príliš dlho neodpovedal.

    Edit: nefunguju brany :)) postavil som nejake, hodil som pripravit skok a na mape nic :) v galaxygates mi ukazuje ze stavam uz dalsiu. Prva je nirkde v casoproestore? Uz nemam slov
     
    Naposledy upraveno: 27/1/23
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    To je design na loď Goliath-X, pokud loď nevlastníš i tak si ho můžeš v hangáru zobrazit. G-X.jpg
     
  14. Sygauras

    Sygauras User

    Jsou i ostatní odměny takto vykutálené, že obsahují odměny které - řekněme novější - hráč nemá jak využít a nebo použít ? Já jen že na 10 výročí jsem tu nebyla čili G-x nemám a v popisu (v bibliotéce) je že se dá popřípadě koupit , takže nic a že není dražitelný.
    Nuže tedy, vracím se ke svému negativnímu postoji a byla bych ráda kdyby se někdo obtěžoval mýmí ústy RT, PĚKNĚ poděkovat.
    A aby ten můj negativismus byl tak nějak ještě umocněn, dnešní zběr je taky teda výhra. V podstatě mám tu smůlu že sbírám snad jenom Wiz a ohňostroje.

    PS : takový dodatek jakoby k tomu designu. Stejně bych ho nepoužívala když má jen tak malé bonusy ale jde tu o určitou formu spravedlnosti, popřípadě princip. Můžu chápat hráče kteří hrají 5, 6, 7 let že chtějí i nové odměny ale takovým stylem jsou pro moji osobu v podstatě akce nepřístupné, když si případnou odměnu nemám jak vyzvednout.
     
  15. Sygauras: Vidíš a ti co to hrají dýl se zas musí smířit s tím, že dostávají věci a munici, která je jim absolutně k ničemu, ale slabejm lodím se můžou hodit. Mě třeba celkem vytáčí booster zkušeností pro PET, kterej mi vypadne z Uberkristalona ve třetím kole Eternalky. Nenadělám nic :)
     
  16. Sygauras

    Sygauras User

    A přitom by stačilo hodit "rozcestník" v tabulce a dát na výběr ze dvou odměn. Sebral jsi xy kořist jakou odměnu si vybereš ?
    Modrej G-x nebo modrej Enfocer třeba. Jde to v jiných hrách takže to na programování není nic těžkýho. To by ale někde tam nahoře musel někdo přestat počítat peníze a začít u toho myslet.

    Problém s obsahem v akcích, co se odměn týká, doslova zničilo jinou hru od BP (stavění města)
     
  17. zdravim chcel by som sa opitat ze ak som skoncil ulohu na galakticke brany alfa beta a gama a neziskal som ten titul tak je to pre mna uz v passe alebo mozem ziskat ten titul aj ak dokoncim niektoru z bran neskor pocas akcie
     
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    wulfric666boos ve FAQ je to napsané. Pokud získáš balíček, tak obdržíš titul.

    Balíček Prosperousu včetně šance získat
    · 88 888 kreditů (garantovaná součást, ne na základě náhody)
    Dodatečný obsah: 1 z následujících
    · 8 888x uridium (80 %)
    · 8x extra energie (0,8 %)
    · 8x IAC (0,8 %)
    · 8x diametrion (0,8 %)
    · 8x indoktrinační olej (0,8 %)
    Pokud získáš tenhle balíček Prosperousu, odemkne se ti zbrusu nový úspěch s novým titulem „Prosperous Superstar“!
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jen aby to s tím balíčkem nebylo jako s tou bonusovou branou, tu jsem ani nezahlíd ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *brutus*

    *brutus* User

    *Firefox1* zase tak černě bych to přeci jenom neviděl,protože balíček mi dnes vypadl z páté brány
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.