Zpetná vazba Diskusia: Prosperous

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 26/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. od polnoci GG sa nedaju poriadne klikat vsetko zpomalene.... Piatok mi to islo uplne v poriadku...
     
  2. kentik007

    kentik007 User

    HYDROGENIUM_FIGHT Je Prosperous a celkom dobre to dáva nečudujem sa :) Ešte dobre že nejde len to xD (sem tam sa to stáva no a občas pomôže aj restart Pc)
     
  3. ja viem, ale teraz to ide dobre... tak piatok sa mi nestalo, ja viem, ze je to eventom. No uz to ide znova horsie momentalne... Server nestiha klasika....
     
    Naposledy upraveno: 28/1/23
  4. Mě se akce docela líbí, během chvíle jsem nasbíral 400 ee, když je v akčních boxíkách 20-30 ee naráz, i ta munice je prima, ne jak ty červený raketky. Akorát dílky v branách nechodí skoro vůbec.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Musím pochválit boxíky.Munice,rakety,ubr,energie,logdisky super. Nejlíp se sbírá na 5_2 ale nepadají tam energie což je škoda. Brány nechávám ležet. Stavím všechny brány 2x abych měl pak munici,krystal rozvratu atd.
     
  6. kentik007

    kentik007 User

    100 klučov 1 cerberus xD to faaakt? :D Náhodou ten Cerberus neni aj ako odmena za bránu napr. Delta a tak?Len v boxoch je? Padlo mi už všetko čo mi netreba no aj tak dakujem
     
  7. Sygauras

    Sygauras User

    Tak je to sice zadarmo a je k tomu i pár věcí ale taky zrovna nejásám z Ocean Goliath x a z Borealis Venom.
    Venoma nikdy mít nebudu bo se v dražbě běžně hází miliardama.
     
  8. no ja klikam dlhsie ako robim branu , to sa neda prestava ma to bavit
     
  9. zdravim, neviete dovod preco mi nepada extra energia zo solar boxov a ani z bonusovych boxov? dakujem, brat boxikuje a pada mu dost casto mne vobec ani jedno za 2 hodiny
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    p-a-t-r-i-c-i-u-s příspěvek máš přehozený do správné sekce.
    Zkoušel jsi změnit mapu, popřípadě relogovat hru ?
     
  11. ano skusal som snad vsetky mapy, aj relog aj pauza dlhsia, vcera som normalne dostaval ako bolo treba
     
  12. Sygauras

    Sygauras User

    Nic si z toho nedělej, mám to stejně. To co jsem včera nasbítala za hodinu, dneska nemám za celý den. Logdisků včera přes 60 a dneska ztěží 20, včera přes 700 EE a dneska ani ne 400 ....
    Samozřejmě že ti všichni budou říkat že je to o náhodě a ať sbíráš ve 4 ráno v lichý týden na pravé straně mapy x-33, protože jinde to nesesbíráš.
    Nikdo neřekne otevřeně "RT to zaškrtilo protože by sis nedej bože snad nechtěl nahrabat, to můžou jen ty vláčky, těm to umožníme"
    Blázne.
    Po včerejším a částečném dnešním rozechvění ze sluníček, jsem jejich zběr úplně vynechala. Jenom wiz raket mám snad půl milionu a těch ohňostrojů mám na 100 oslav pro celý svět + můžu 5 let skákat po mapách, protože toho mám taky několik set.

    -------------------------------------------------

    EDIT : no to si děláte ......

    https://imgur.com/a/xgUUjOA
     
    Naposledy upraveno: 29/1/23
  13. ****4****

    ****4**** User

    no tak ja nevim ale s double nasbiram na 3-3 ZA DEN v pohode +- 2000 tisice EE .) a to se ani moc nesnazim Ted za hodku 350...ee

    -----------------------------------

    Takze ted s double za 7min. 296 EE priskrcene podle me neni -) jinak se mi zda ze bez masku to pada vic ... a doporucuji promazavat pamet ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/1/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. treba mat aj petku bonusyz boxov na 4 tier a mas 70-85 ee z boxu s double...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Drift1

    Drift1 User

  16. Kde prosím zistím, koľko mám vlastne fragmentov?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Mě ta akce už začala docela zajímat. Dobře, z kalendáře 400ee, nasbírat jde snadno 400 a když klikám, dává to 8-10 dílků za 400ee. To jsou nejdražší brány, co jsem kdy dělal, to se snad dostávám i mimo tu tabulku pravděpodobnosti.
    No a nakonec udělám deltu a:
    29.01.2023 - 12:29 Galaktická brána Delta dokončena.
    29.01.2023 - 12:29 Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (45.000)
    29.01.2023 - 12:29 Obdržen předmět: Xenomit (900)
    29.01.2023 - 12:29 Obdržen předmět: Promerium (900)
    29.01.2023 - 12:29 Obdržen předmět: Krystal rozvratu (6)
    29.01.2023 - 12:29 Obdržen předmět: Krystal rozvratu (11)
    29.01.2023 - 12:29 Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (10.000)
    29.01.2023 - 12:29 Obdržen předmět: Design letounu - Hercules
    Delta dává herkules, tak to mě pobavilo, neměla by ho dávat kappa? Mám spartany, ale i tak se hodí :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Delta dáva už dlho túto "vymoženosť" :)
    Ja som sa zas a znovu zasekol v GG, tento odkaz na prvú pomoc nepomáha. Nejaké iné rady? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ****4**** přispěvky máš spojené do jednoho. Stačí příště použít funkci upravit.


    °•♠98†56νᴙu♠•° počet fragmentů najdeš zde ad.jpg
    Jinak pokud ti návod nepomohl a jsi pořád zaseklý v bráně, tak si napiš na podporu hry.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/23
  20. Dělám je málo, jen do kronosky, možná by potom nebylo od věci dopsat herkules do bible k deltě, díval jsem se tam, než jsem to napsal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).