Zpetná vazba Diskusia: Prosperous

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 26/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Fragmet Prometea je fragment prosprity? Asi nie, ak by náhodou hej, čo by ma neprekvapilo, tak mi tu svieti 0. Už robím asi piatu bránu a viem, že mi nejaké fragmenty popadali...
     
  2. Sygauras

    Sygauras User

  3. Tak už to vidím, díky moc.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Sygauras

    Sygauras User

    Strašně mě mrzí že nemůžu útočit na hráče vlastní firmy. Na 2-2 bych mohla sejmout tak minimálně 5 automatů. Je "krása" sledovat jak to jede po dokonalých přímkách rovnou po sluníčkách a bílý kostky to ignoruje.
    Ach jo ...
     
  6. Punisher, máš pravdu, je to tam :D. Ten hercules je sice psaný u verze 2, ale to už je detail.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Drift1

    Drift1 User

  9. mato(SK)

    mato(SK) User

    mam malicku otazocku :)
    kde najdem kolko lodi som premenil s wiz raketov?
    dakujem

    netreba mi odpoveď vopred ďakujem
    ale pre tych jako ja najdete to tu

    profil pilota -uspechy-akcie-akcia prosperity
     
    Naposledy upraveno: 31/1/23
  10. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

  11. Punisher, jak jsi mi dal ten link, tak nahoře je 5 druhů odměn, ve 2 jsou letouny. Každopádně, z mojí logiky, když dostanu v deltě herkules, hledám pod hesly "delta" a "hercules". Tobě se to hledá, když jsi to z větší části napsal, nebo editoval.
     
  12. hej hlavne , ze to funguje no, prehadzovanie konf a formacii nemozem ani miesat rsb lebo ju mam sivu az po par sekundach sa to odbugne, vsetko ide len lista blbne ani myska ani klavesnica nic to je hroza.
     




  13. ja som dostal z delty havoc :)
     
  14. Sygauras

    Sygauras User

    To je problém 99% různých fór. Jakmile hledáš pod určitým slovem, vyjede ti 274 témat a diskuzí, kde to slovo bylo použito. Když jsem začínala hrát tyhle browser hry, zoufale jsem zakládala diskuze a témata, než jsem se naučila (nechci říct přímo logicky nebo tak) hledat podle logiky a základu samotného slova.
    Havoc = letoun, design, brána ...... jako jo, trvalo mi to kolikrát i pár hodin ale bylo to lepší než se zeptat a dostat od přemoudřelých a nejvíc nejchytřejších pablbů odpověď ve stylu "když neumíš hledat, tak běž do háje" načaš se strhla debata s blbama, chytrákama, mnou, moderátorama a náhodnýma lidma, která končila banama a uzavřením tématu, místo toho aby mi jeden normální člověk napsal "Ty jsi tu nová, "tady" to najdeš a je to tak a tak "..... Vyřešeno.
    Tady na tomto fóru je to vlastně podobné, FAQ je tak roztahané a často ne úplně dobře vysvětlené, že jsem tu strávila pár hodin studováním. Abych se na něco zeptala jsem nenašla dlouho odvahu, když jsem kolikrát narazila na dotazy a odpovědi jiných.
     
  15. Díky za podporu, ovšem já jsem tu nový od roku 2009 :D, a píšeme tady do úplně blbého vlákna a OT jak Brno :D. Zkusím to zachránit, takže porucha viditelnosti lodě, portů, npc nohama vzhůru atd. ve 3D dorazila na CZ1-GE2.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - cital si to cele? Tam mas druhy odmien, aby si vedel co znamena, ale potom mas verzie a tam mas pisane, ze ktora verzia dava ku ktorej brane a aku odmenu. Musis si pozriet verzie, nie len vysvetlivky k odmenam ;)

    Sygauras - toto forko spravovali ti najlepsi z najlepsich si dovolim tvrdit a ja to velmi dobre mozem porovnat s inymi forami, ci uz tejto hry alebo inej. Moji predosli kolegovia nasadili ladku skutocne vysoko.
    Pokial sa niekto spyta, nemame problem odpisat, ak sa spyta slusne a nezacne tu mudrovat a poucat, ci priam urazat clenov timu.
     
  17. Sygauras

    Sygauras User

    Punisher : nerada bych vypadala jako totální svině ale taková "LEGENDA" (psáno důrazně velkým a tučným) jako je, byl a bude Piecesmaker tu nikdy už nebude a je jedno kolikrát jeho práci kdo přepíše a doplní.
     
  18. Drift1

    Drift1 User

    JJ Peacemaker,Belgam,Korben..jinak ke hře.Jsem rád že boxíky končí ve středu.Hraju to od roku 2011 a to je poprvé co mám nasbíráno s 2x násobkem přes 10 tisíc energii.
     
  19. uUu

    uUu User

    Tak vcera na mna prvy krat vybaflo nove okno ze Mimoriadna uloha (zlikviduj 2 Lordakie za 1 hod) asi nejaky novy antiboot system
     
  20. Drift1

    Drift1 User