Diskusia: Protegitské peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Ahojte... Punisher pri tých nestabilných moduloch sú vypísané všetky lode....znamená to, že sa budú dať na všetky lode použiť, alebo to bude zasa ruleta ako doteraz....nehovorím o schopnostiach modulov, tam je to o šťastí, ale o použiteľnosti....vďaka za odpoveď
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Rasputinn13 - moze ti padnut modul na hocijaku lod, taktiez na viac lodi sucasne, ale nie vsetky. V predoslich akciach tiez bola sanca, ze padnu na vsetky, ale niektore lode mali vyssiu pravdepodobnost.
     
  4. chapem a teraz majú ktoré lode vyššiu pravdepodobnosť? nie je to tam napísané. Posledne to bol Diminisher a Tartarus
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. ok vďaka za info.....
     
  7. Bud jsem slepý a nebo nevidím datum te akce ?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. A co to je to ofiko? A kde se to hledá?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ·вяησ· - to nie je ofiko k akcii, ale len informacie k castym otazkam ku akcii.

    KALLES★KEVLAR - v sekcii Akce sa nachadza cas akcie aj s linkami na caste otazky ku akcii.
     
  13. ozaj a čo si myslíte o Holo.....mne to moc zmysel nedáva.....
     
  14. kentik007

    kentik007 User

    spavnuju sa tie npc alebo to len mne nie? xD
     
  15. Nikomu se ty npc neobjevují asi nějaká chyba
     
  16. kentik007

    kentik007 User

    ach jaj kde su peniaze?! xD
    --------
    Tak nič idem stanovať a tam si zahrám event na člne. Keď stroskotám a vrátim sa dúfam to už pôjde :D
     
  17. zatial to nefunguje
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. oprava se ve 14:30 jaksi nezdařila,co bude dál,dnes už nic nevyřeší,bravo bugpointe