Diskusia: Protegitské peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kentik007

    kentik007 User

    Punisher Tak mne to zatiaľ takto funguje :D Ja len že sa to dá takto sledovať a je to lepšie ako prepásť začiatok. Taká menšia rada možno to niekomu pomôže :D Podľa mňa táto akcia nebude nasledovať len v takom prípade že pridajú novú.

    Edit: Možno to prinúti hráčov viacej sledovať forum keď budú častejšie počuť o akciách. To sa môže kladne odraziť aj na aktivite Online hráčov na Serveroch pretože čím menej akcií prešvihnú tak o to skôr budú odolnejší voči Top hráčom a hra ich bude viacej lákať.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kentik007 - ja sledujem na foru akcie v oficialnych oznameniach uz 13 rokov a zatial som neprepasol ziadnu akciu. No nie vzdy sa ide podla akcii z minuleho roka, obcas daju inu akciu, takze vraviet nieco dopredu nie je smerodajne pre hracov. A kazdy si vie pozriet akcie z minuleho roka, ci nebudu tie iste aj tento rok, to nie je nejaky zdroj alebo co, ako ked niekto vytiahne zo zdrojoveho kodu, co pride do hry.
     
    -baghira2- a kentik007 tohle ocenili.
  3. kentik007

    kentik007 User

    Punisher Ja už sa nejdem prihlasovať cez prehliadač a už dupľom nie sa hrabať v zdrojovom kode :D Ešte ma ten script detekuje že som program a nebudem sa môcť odvolať nikde (Nikde ako nikde nakoľko v takom prípade si budem žiadať určite dôkaz lebo mi pôjde o investované peniaze ktoré mám dokladované x rokov)

    Niekto nemá toľko času sa tu hrabať nech to nájde niekto o tom možno ani nevie a niekoho to treba naučiť.. No a potom sú tu aj čo vedia všetko..

    Dúfam táto akcia bude nasledovať nech tu môžem napísať huraaaa :D

    Najpozdejšie 14.5.2023 príde oznámenie to je moja stávka :D (Možno som trafil aj presný deň kto vie)

    Edit: 13 rokov pevných nervov len tak ďalej.. (A ešte zadarmo) To klobúk dole.


    Edit 10.5.2023: (Sakriš sekol som sa o 4 dni :D)
     
    Naposledy upraveno: 10/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ten vzhel holo vam tam chybi v seznamu odmen u popisu akce a ve hre se pise lod holo ale holo je vzhed ne? a nebo jsem slepý :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    ☼ALL~SEEING•EYE☼, Můžeš nám ještě jednou trochu více vysvětlit o čem zde vlastně píšeš?
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ☼ALL~SEEING•EYE☼ informace o tom, že bude možnost loď Holo získat výměnou za klíče nám nepřišla. A ano je to loď.
     
    Naposledy upraveno: 12/5/23
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. dotar5eP

    dotar5eP User

    Já osobně akci využil k tomu abych lovil hráče :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Tak s tím modulem SPC-XV02 mě teda dostali : 5 pokusů a dost, výsledek - 50 klíčů, 5 modulů a ani jeden pro mou loď ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Zdravím vás, jelikož jsem dokončil všechny cíle během opravdu 4 dnů cca :D
    Přináším vám svůj stav / statistiku pro zajímavost :)

    Server GE5 první směna (KBP)
    Celkem 157 klíčů s celého eventu :)

    Bod číslo 1
    Získal(a) jsi 5 Krystal rozvratu. (15x)
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 45. (10x)
    Získal(a) jsi 25 Scrap. (10x)
    Obdržel jsi 500 raket typu HSTRM-01. (10x)
    Obdržel jsi 500 raket typu UBR-100. (10x)
    Obdržel jsi 3000 raket typu PLT-2021. (5x)
    Obdržel jsi 2000 raket typu PLT-3030. (10x)
    Obdržel jsi 4.500 laserové munice typu UCB-100. (10x)
    Obdržel jsi 3.000 laserové munice typu RSB-75. (10x)
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 125 x (5x)
    Získal(a) jsi 50 Regulátor axionových paprsků. (10x)


    Bod číslo 2
    Zůstalo 52 klíčů zde je výsledek:
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 200 Bifenon.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti asi 4x za sebou
    Získal(a) jsi 100 Polychromium.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 1 HP-XU02.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x (2x)
    Získal(a) jsi 1 DMG-XU02.
    Získal(a) jsi 1 SHD-XU02.

    Takže celkem spokojenost :) padaly nějaké drobností které ani nestojí za řeč a za slova no coment radši :)
    Tady jsem si mohl udělat další 2 body v pilotovi

    PVE
    Bod 1 je stejný jak na GE5
    Získal(a) jsi 1 NPC atomovka. (8x)
    Získal(a) jsi 1.000 seprom (10x)

    Bod 2 zůstalo 43 klíčů:
    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 50 x
    Získal(a) jsi 1 HP-XU02.
    Získal(a) jsi 50 Scrap.
    Získal(a) jsi 100 Fragment věčnosti
    Získal(a) jsi 1 DMG-XU02.

    A teď pár vět na konec a hodnocení celé akce :)

    + Byla to změna a pěkná akce, děkují že jste nám ji daly, bavilo mě to, nebylo to ani tak složité ty cíle.
    + Odměny celkem solidní co se týče z NPC bez problému

    - Vadili mě auta, programy, kolotoče, autopiloti hlavně mapy x7,x6,x8 nemožné to zničit ty npc protože na celé mapě snad 50 takových autíček
    - Obtížnost těch NPC z CPU
    - Vlaky na mapách jeden hráče ze stejným jménem který na mapě lítal s 15 dalšími stejnými účty
    - Box bitevní permanentky vyzvednut. tyto boxy by se mohly změnit odměny aby furt nepadaly klíče a logdisky nebo po 100 UCB zbytečnost udělat obměnu s těch boxu přidat něco nového co by opravdu za to stálo :)
    - Akce se sekala a lagy byli
    - Zatížené servery


    Děkují za akci bylo to moc prima líbila se mě, ale je na čase zase dát lodě do hangáru a počkat co bude za další akci snad to tentokrát za pár týdnu bude opět pecka a něco třeba nového co ještě neznáme :)
    Pár dní pauza max se každý den chodit dívat co mě dávají úterky, středy a čtvrtky za brány abych si mohl zase něco pěkného získat.

    PS: každý by se tu měl vyjádřit na tuto akci aby BP dostaly od modu zpětnou reakci aby věděli kde byli chyby a co příště nedělat a změnit
     
  11. Kdyby toho nebylo, byla by to super akce :)
     
    -baghira2-, MuadDib85[CZ] a *brutus* tohle ocenili.