Diskusia: Protegitské peklo

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Souvisí to s touto akcí, kdy je problém zakliknout npc dřív než nelidi. V oznámení o vlně banů je chyba. Osobně jsem na TOP 787 (PvE) a před sebou jsem do TOP 1 napočítal jen 10 bloknutých účtů.
    Asi bych to tedy přeložil spíše jako vlnka, nebo poeticky- hladina se zachvěla. Na jedné mapě jsem jich napočítal kolem 20+ ks, někde nastala chyba...
     
  2. Možno by bolo dobré si uvedomiť, že všetkých nikdy v živote nepotrestajú, pretože potom by si tam lietal sám s kristalonmi. To je proste fakt, je to biznis, ktorý má zarábať a v momente ak by zablokovali všetkých tak by prišli o príjmy. Mne skôr príde, že banujú iba tých, ktorý niečo vážne porušia. Znovu opakujem že BANOVANIE všetkých hráčov je nezmyselné a maximálne to povedie k zániku hry a jedine ako to vyriešiť je APLIKOVAŤ SYSTÉM, ktorý to detekuje a nedovolí im to hrať, tak ako to majú iné hry, kde sú anti-cheaty :)
     
    Cruenta†Ultionem a *SATKO* tohle ocenili.
  3. PaloSčerba, tohle všechno já vím. Jen jsou dny, kdy mi to vadí víc, a někdy zas je mi to jedno.
    Zajímavé je, že klidně bloknou TOP1, teď je to TOP3, protože ti do toho museli, kromě programu, děsně nasypat.
    Někdy projíždím top a koukám na odehrané hodiny. PvE je mladý server, takže všechno nad 10.000h. (spíš nad 5.000h.) hodin není rukama. TOP1-300, všichni.
    A abych nebyl úplně OT, jak se používají ty CPU protegit, vyrobené nějaké mám, mám něco někde zmáčknout?
     
  4. Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. g0dstein

    g0dstein User

    @Delta-7925H čo to je za hlupy napad vobec zvazovat vstup na mapu s podmienkou klanu? :rolleyes: Za svoju karieru darkorbitu som lietal maximalne rok v nejakom klane,inak vzdy solo. +By fakt nebolo tazke si zalozit klan za par kreditov:) otazka troch klikov..
     
  6. kokis-007

    kokis-007 User

    Mne tiež nešiel skylab presun surovín a spravil som ako píše kolega : potvrď cookies.
    Profil pilota -> vpravo dole modré okno s názvem Ochrana osobních údajů -> přijímám vše -> uložit a odejít
    a odvtedy mi ide presun.
     
    mechous1 tohle ocenil(a).
  7. 171900468 PvE, nelze se přihlásit na mapu v době akce protegit.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►,
    Tato stránka nefunguje.
    Nemáme žádné informace....překvapivě
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).