Zpetná vazba Diskusia: Průlom Agatusů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Opravdu tato akce bude trvat jen 2 dny?
     
    baghiratohleneocenil tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je mi divné, že na jiných forech o tom nic není?
     
  4. josef402

    josef402 User

    TAKZE TO NEPUDE ANI 1 DEN:D:D:D PROTOZE JEJICH AKCE PRVNI 3 DNY:mad::mad::mad: DAVAJI DO HRATELNE FAZE
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    A jak se dá získat mechanizmus P.E.T. G-HLP01 (Propojení ZB) jenom za 2 dni?
    Pokud bereme v potaz: že aktivní hráč, potřebuje jako spánek a také se najíst.

    Jako se dá tohohle stavu, vůbec dosáhnout.
    Neříkejte mi: že vývojári to nezkoušeli na sebe a bez jakékoli možnosti spánku.

    Vůbec nechápu, jak mohu dát takovou nesmyslnou akci jenom na 2 dni: protože
    za takový krátky čas, jenom 48 h. se nedá hraním získat 10 000 fragmentů Agate.

    Logika přece nepustí, že?
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Četl jsi vůbec toto:
    FAQ - Průlom Agatusů????

    Objeví se vždy v následujících časech (místního času serveru):

    • 08:00 až 16:00 (8 hodin) a 18:00 až 23:59 (6 hodin) každý den

    Pokud ti nestačí 8 hodin spánku, tak vyhledej lékaře.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. Slavná akce pro 24/7 a multiklany bohužel a Bp chtějí opět plné mapy aby se hrálo ale zapomínají že budou plné mapy ale autíček :) Hodně štěstí v akci
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mějte na paměti, že z lodí „Spinelus“ žádné boxy s odměnou nevypadnou. FAQ - Průlom Agatusů

    screen: https://gyazo.com/02f248091c92b7f7a74ebdea3ab385a8
    Možná budě 150 spinelů na vyvolání 1 až 3 agatusů. Co pak?

    Bylo by to opravdu bláhové přání, získat mechanizmus P.E.T. G-HLP01 (Propojení ZB), jenom tak snadno.

    Navíc na to, ani nebudeme mít dostatek času. Protože víc času nám zabere, střílení spinelů než 1 agatuse.

    Síce při likvidaci lodí „Spinel“ existuje šance na získání fragmentu Agate, ale může být opravdu i velmi malá.
     
  9. takze propojeni hp pet a lod zase nebude jelikoz na to dosahnou fullky lode kteri uz tyto mechanizmy davo maji a budou jen strilet hrače kteri jsou on-line takze dobra akce :D
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vy nemáte mechanismus propojení HP peta ještě?
     
  11. coolmen

    coolmen User

    Baghiro,je tam jasně napsané že fragmenty zůstanou v inventáři po skončení akce.Až bude další tato akce a třeba i delší tak si to sestavíš.Nikdo nepíše že to sestavíš hned.Ještě ale otázka zda tam bude vždy tento recept ale snad jo.
     
  12. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  13. Tak to je škoda,jednak jsou dovolené tak asi každý nemůže,zitra ráno odjíždím , ale pokud to bude opakovatelne třeba jako chromiovka tak ok.
     
  14. THORAS

    THORAS User

    hmm akce nezačala zřejmě opět chyba v matrixu haha běžte už někam BP!!!
     
  15. Vyčkejte že vás to překvapuje :D
     
  16. maronon

    maronon User

    Práve pre toto už neobľubujem BP akcie
     
  17. THORAS

    THORAS User

    no to je hnus velebnosti :) nejhorší akce zatím co jsem zažil , slabší lodě opravdu nemají nárok cokoliv z této akce vytěžit - bravo BP opět vše pro fullbotusers !!!
     
  18. Taky jsem zklamanej..
     
  19. nápad dobrý, ale ten Agatus padne po pár ranách mali mu dať minimálne 10x viac HP a box pre 8 lodí..toto je len bezielne motanie sa po mape a strata času...po dvoch hodinách mám dva boxy a niečo zo spinelov dokopy 200 a potrebujem 10 000..čo dodať idem radšej von