Zpetná vazba Diskusia: Průlom Agatusů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kentik007

    kentik007 User

    citace smazaná


    To že som zmontoval ten modul lebo hneď som šiel po farbe a nečítal som čo je tam napísané lebo som sa spoľahol na dôveryhodnosť toho čo je písane na origo fore hry. Je to ako keby v obchode povedia že nech sa páči áno to je mlieko no doma zistím keď ho chcem vypiť že je to džús vo farbe mlieka :D Tak som sa kus nahneval ale už ma to prešlo.. Pustím ku tomu starú mamu však ona ten fragment Agate dohná nazat xD

    Edit: ten koniec to je pokus vtip :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/24
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kentik007 citaci ti smažu, reaguješ hned na můj příspěvek.
    Psali jsme s kolegou, že čekáme proč tam ten konkrétní modul není.
    To že ty si smontuješ zelený HP-MTCH01 a nepodíváš se, že to není žlutý SPC-MTCH01, není naše chyba.
    Takže se nevymlouvej na barvy. Náš problém je jen to, že co stojí ve FAQ neodpovídá tomu co se ukazuje ve hře.
    Na to byla jasně už předtím napsaná odpověď.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  3. kentik007

    kentik007 User

    kentik007 Odkiaľ viete akú farbu som zmontoval ? :D

    Ste mi kontrovali účet ? :D
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kentik007 protože víme co je ve hře v montáži ke smontování za moduly ?!o_O
    Jinak jsem to popsala v předešlém příspěvku. Nehodlám se opakovat.
    Pokud si zde z nás chceš dělat srandu a dělat, že nechápeš psaný text, tak se nemusíme vůbec bavit.
    Varuji tě, nejsme zde na fóru zvědaví na jakékoliv rýpání.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/24
    Punisher tohle ocenil(a).
  5. kentik007

    kentik007 User

    Tess To plne rešpektujem a vniesť do problému dobrú energiu neznamená si robiť srandu... Ja realitu chápem viac ako ľudia okolo mňa. Nie nadarmo mám funkciu Leadra v reálnom živote. Dúfam to nepochopíte tak že urážam.

    Totižto ja keď niečo napíšem tak je to moja pravda a ani na konci sa neukáže že som nemal pravdu.

    Ja si srandu nerobím proste som sa sklamal a ešte oklamal že som čakal že ten modul bude na tú loď akú sa písalo.

    A už keď ide o pravdu tak sa trošku tiež kroťte lebo to že máte možnosť dať ban tak to neznamená že ich máte rozhadzovať ako pšenicu pri sejbe. Aj teraz som dostal že za nepravdivé informácie a len som sa snažil pomôcť hráčovi pri probléme v montáži.

    No to som odbočil vrátim sa ku téme a tá je Agatus a to že spochybňujem váš INFO zdroj že ste nás oklamali a nič sa nemení na tom že zopár z nás sa to aj dotklo na srdiečku že nás trestáte za všetko čo sme v ZLATOM strede možno aj dlhšie v hre ako tuto 90% MODERATOROV. Napríklad aj za nepravdivé INFO nás trestáte no a keď sa to stane na opačnej strane a niekoho to aj reálne poškodí tak to ešte otočíte proti mne.. Tak to pekne ďakujem..

    Aj keby ma tu odstránite navždy tak to pravé ZLO tu ostane a nič proti tomu nerobíte lebo je to vaša komunita a to viem o čom píšem nakoľko som v tejto hre tak dlho koľko má najmladšia generácia hráčov rokov. (Keď toto napravia tak sa to tu skutočne niekde pohne a táto hra konečne zažije znovuzrodenie vo virtuálnom svete tzv. BOOM)


    Edit: Keď konečne začnete rešpektovať nás čo si na nás živíte egá a sem tam vás bude zaujímať náš názor než sa niečo pridá tak táto hra naberie slušnú úroveň a človek rád pomôže aj moderátorovi keď sa niekto bude správať neprimerane ale takto keď sa cítim ako žid v koncentračnom tábore že tu platia nejaké zvrátené pravidlá tak nemám chuť. A to som sa teraz pekne nahneval.


    A zanechám aj koment že asi máte zlý zdroj keď nás tu takto informujete...
    Nabudúce si požiadajte o info spokojne mňa rád vám niečo napíšem.. Zrejme keď niekto skontroval programátora čo to ide pridať tak mu nesedel výpočet a musel by prísť na lod Citadel Plus časom Debuff.. Ako je to stále keď to niekto pokašle. Takže to neni omyl ale zlyhanie na strane programátora.


    Podpísaný zástupca žijúcich legendárnych hráčov tejto hry.

    (Síce sa môže zdať že sa urážame no držíme spolu)

    Ps: Odkaz pre Bp Team konkrétne pre šéfa.. : Hod tam tú bandu lajdákov nazat niekde na základnú školu nech sa naučia Matematiku pretože človek bez znalosti Matematiky nemajú čo hľadať v IT obore.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/24
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kentik007 - bany ohladne chatu sa neriesia v tejto teme.
    Kazdy mame v zivote nejake povolanie a tu mame svoje zaradenie tiez, v realite ludi nezaujima ake mame zaradenie na fore a zas na fore hracov nezaujima, ake ma clovek povolanie v realnom zivote.
    Nas info zdroj je priamo centrala BP, ktora rozposiela vsetkym timom emaily, pokial sa stane nejaka chyba, my ju posunieme dalej, aby sa overilo, ci to spustili v hre zle alebo poslali chybne info ku akcii. Zial momentalne je dovolenkove obdobie a overovanie informaci moze potrvat a toto nie je to tak velky problem ako je problem s hrou a podobne, aby sme kontaktovali nudzovu linku.
    A pokial chces na fore komunikovat, tak tomu prisposob aj ten ton, snazime sa riesit problem a poskytovat informacie, ktore dostaneme zhora a vyzadujeme slusne jednanie od hracov a k meritku veci.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  7. kentik007

    kentik007 User

    Punisher Tak si môžem poprosiť o kontakt na tú centrálu kde niekto aj reálne odpíše? A kde ich bude zaujímať názor hráča? Lebo ako si napísal áno dovolenkové obdobie za nami investované peniaze. A nám tu ostal bordel.

    Edit:
    Niekto si cucá Pinakoládu a ja si môžem šetriť Agate fragment aj keď neviem prečo lebo nič normálne tam nedávajú a keď dajú tak len do info ako na posmech a že kto sa komu smeje je to Bigpoint nám hráčom...

    Prajem im poriadnu opicu za naše investície.

    To je vďaka takýto posmech uznajte ako fakt..

    Ospravedlňujem sa aj Tess ale skúste sa postaviť občas na správnu stranu keď už vás vraj neplatia..

    Možno tak raz začnú.

    Edit: Vážne sa ospravedlňujem ale sa ma to dotklo lebo ja som si z vás nikdy srandu nerobil a beriem vás vážne.


    Mne tu drvivá časť moderátorov dokonca chýba.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/24
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kentik007 - pokial ide o feedback hracov, ide to cez forum. Pokial chces riesit nejake staznosti, problemy atd...riesi sa to cez podporu hry. My kontakt na centralu nedavame, pretoze my sme to spojitko medzi BP a hracmi, inak by sme tu neboli, keby hraci mohli kontaktovat priamo BP.
    Co sa tyka toho nespravne vycrafteneho modulu, mozes skusit napisat na podporu hry, ci bude mozne ho odobrat a obdrzat spat fragmenty, ktore si na to minul. Viac ti na fore uz poradit v tejto veci nevieme.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  9. kentik007

    kentik007 User

    Punisher ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem. Išlo mi hlavne aj o to nech si Tess nemyslí že som si tu z nej uťahoval. Ja som len riešil to že som sa oklamal na tom ale nevadí mi to až tak(Tak som to napísal ako som napísal že som to zľahčil). Ten fragment nech si nechajú keď im stačí to čo majú v tom BP. Mohli sa mať oveľa lepšie o 10 000% minimálne. Ja im prajem aj dovolenku aj všetko ale takto to tu nezachránia. No cesta je.
     
  10. [​IMG]

    Já bych řekl, že tady na fóru není aktualizovaný FAQ a ukazuje to recepty z minulýho Agatusa.

    Jestli se pletu, jako bych nepsal...
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - je to podla emailu, ktory dostali vsetky timy a preto to tak je aj na ostatnych forach rovnako. Musel som niektore recepty menit, takze nie su rovnake ako tie z minuleho agatusa.
     
  12. Mě odkaz z Oznámení na FAQ hází na FAQ naposledy upravený 20.6. a to říká, že v receptech je Megamina, ale mě to ukazuje ve hře HP-link. Takže aktuální FAQ podle mě nevidím.
    [​IMG]

    Jako mě to je jedno, já z toho nic nepotřebuju, jen jsem se snažil pomoct najít chybu...
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ak sa neodklikne ticha uprava, tak sa neukaze naposledy upravene, vidi to len clen timu, ked pozrie historiu uprav. FAQ je nastaveny podla toho, ako prisiel email z BP a maju to tak aj ostatne timy, chod sa pozriet na ine forka, je to rovnako vsade. Musi sa zistit, ci to dobre spustili alebo poslali spravny FAQ k akcii a pocas dovolenkoveho obdobia je ta komunikacia narocnejsia zial.
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Agatusy zásadně vynechávám, ale aby mi ty přiblblý miny ješrě likvidovali peta tak to už je na mě moc
     
  15. Po dlouhý době Agutusy, který maj co nabídnout. Už jsem v Montáži nechal přes 60k Ag-Splinteru a to zatím nevím, co dělá HP-NPC01. Víte co dělá?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - pridava 13% HP.
    Zial momentalne chyba FAQ k akcii, lebo ako som uz pisal do ofika, momentalne su s forkom problemy a riesia sa.
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  17. Dudlajdá

    Dudlajdá User

    Velmi hnusná hra po mapách, střílející underlinky, do toho pronásledující Agatus, kterého nikdo nestřílí, samá mina všude. Hledat s petem npc do úkolů jen s premkem, protože ho zabíjí miny. Dělat Hitace v minách taky lahůdka, na PVP jen pro vlčáky.
    Opravdu úžasná hra, kde se přes den nedá hrát. Ať přidají ještě další akce, bravo BP :eek::eek::eek:
    Ať si tedy obě akce strčí za klobouk, zalezeme do bran :rolleyes:
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Možná by stálo za zmínku ve zpětné vazbě po skončení tohoto vydařeného eventu něco málo o fixnutém bugu a konkrétně nemizející miny , které vypouští boss agatus. Tato věc byla údajně opravována a nikdo asi neprověřoval, jestli e to opravilo?
    Neopravilo a lítat tento event s otevřeným petem je na nic.
    Je to otravné, jen mne je záhadou, když pet je o půl mapy jinde a já vyberu minu lodí, tak pet dostává dmg? Od čeho?
    Ty miny mají dosah půl mapy?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - na PVE servery ked som presiel s PETkou po mine, tak to dalo normalny dmg, na inom servery ho 2 miny uz zabili. Cize urcite budeme pozadovat, aby sa na tom pozreli, preco je to jednom servery tak na druhom zas onak.
     
    Cruenta†Ultionem, Locker a Tess tohle ocenili.
  20. Zdá se mi to, nebo je proti včerejšku v Montáži víc věcí z A-Splinteru?