Zpetná vazba Diskusia: Průlom Agatusů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nepis OT, ak nemas co zmysluplne dodat k teme, uz za dalsie budu body.
     
  2. Menil sa nejak počet tých fragmentov Agate, ktoré padajú zo Spinel-ov alebo boxu, alebo šanca na fragmenty z tých Spinel-ov ?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Ottazka č. 1:
    Mňa by zaujimalo ked si chcem kupiť dizajn tyrannous na sentinela a kliknem zakupit tak mi to vyhodi payment na tyrannous G (cize na goliatha je to nejaka chyba alebo len opticky klam nieze ked si to zakupim tak dostanem uplne niečo ine ?) chcelo by t oofik oznamenie alebo poradit nechcem prist o preniaze zbytocne za to co som vobec nechcel


    Otazka č. 2:
    kde najdem hladal som t ovsade nikde nieje pisane ci to zneicoho pada alebo zaco t odostať ci to vyrobiť alebo čo v obchode som to nenašiel paymente tiez nie ...

    Nové upgradovací moduly lodi

    Během akce je možné získat tyto nové upgrady lodě:
    SPC-DIM01Špeciál+ 10% Preniknutie štítu
    + 5% únik
    + 5% škody laserov
    Diminisher250 000 kreditů
     
    Naposledy upraveno: 28/8/20
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ҡ!R!$ЦTΣ - ad1: Mne ukazuje aj pri kliknuti na zakupit stale Sentinela.
    upload_2020-8-28_14-10-43.png

    Ad2: Staci kliknut na FAQ a tam mas info: Průlom Agatusů
    Podla emailu mali nastavit nove recepty, avsak spustili akciu s minulymi receptami.
     
  6. mne to ukaže toto: https://prnt.sc/u7h50z ako to je vobec možnenechapem ?? rad by som si ho kupil no netusim fakt ako ked mi tam ukazuje tohto tyrannos G.... či to je schvalne alebo bug ... netusim potreboval by som pomoct ci sa to da vyriest tu alebo mam napisat na podporu az by ste vedeli poradit ci mozem zverejnit moje herne ID sem ?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ҡ!R!$ЦTΣ - zial je to ako popisujes, ked kliknem v obchode na kupu, tak mi to ukaze nakup na G-championa, no ked kliknem na hlavnej stranke na rychly nakup, tak mi to ukaze uz sentinela.

    upload_2020-8-28_14-37-47.png
     
  8. a v hlavnom menu mi ukazuje goliatha a v hre sentinela uz som to zakupil cez hru teda tam to šlo tam ukazal ovsetky balicky ale v hlavne jstranke ked tam sentinela mi ukazalo iba toho goliatha 2x takze vyriešené dakujem pekne
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ҡ!R!$ЦTΣ - ono ak ma podpora stale moznost mazat a pripisovat designy lodi, tak myslim, zeby ti vyhovela, ak by ti nespravny balik dalo a oba designy by boli v rovnakej cene. kazdopadne som rad, ze je to vyriesene ;)
     
  10. Ten kdo vymýššlí akce a jiné nesmysly, toho by měli zavřít někam do věže dokud nezčerná :eek:
     
  11. Takhle ty Agatusy mohly bejt nastavený od začátku. Cením úpravu týhle akce.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sice nam neprislo ziadne info ohladne uprav, ale konecne je tato akcia hratelnejsia aj pre pritomnych hracov.
     
  13. storm128

    storm128 User

    konecne nieco co sa da aj hrat velmi ma prekvapili s kvetkamy za mna yatial ok len tak dalej BP ye mozu hrat konecne aj slabsi hraci :):):):):):)
     
  14. To kvôli tej akcii mi zase nejde lognut sa do hry cez prehliadač ani cez DO klient ?
     
  15. nic proti, ale ako mam nazbierat 15k ulomkov? toto by mi trvalo asi tyzden :)
    a uz akcia konci!
    inak tie kvietky to kompenzuju, neviete dokedy su aspon tie kvietky?
     
  16. ja som s boostrom nazbieral 16K za 8 hodín....takže pohodička
     
  17. ono dufam ze mi nezmiznu naserene agatove ulomky po akci, dufam ze mi ostanu do dalsej akcie lebo mi ostalo 11k
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ҡ!R!$ЦTΣ - v ozname je to tak pisane, ze ma ostat. Pokial by neostal, urcite sa budem stazovat na vyssich miestach, ze nech to napravia.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nemáte v ofiku chybu, když akce už skončila?