Zpetná vazba Diskusia: Průlom Agatusů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. vdaka lebo som asi akosi prehliadol oznamy tak dobre aspom že tak nemusim stresovat ked pride dalsia akcia ! 10/10
     
  3. Na mapách jsou Agatusy. V montáži se z nich dá teď vyrobit co? Vidím tam 2 moduly, který byly minule, a asi novej tech na rychlost. Ještě něco? Je tam toho teď tolik, že než to prolistuju, systém mě odhlásí z mapy...
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - informacie o novych predmetoch v tejto akcii najdes v ofiku, tam je aj link na FAQ, ktory je aj v prvom poste v tejto teme.
     
  5. Fishbi89

    Fishbi89 User

    opravdu soudruzi s ndr zrusili v montazi propojeni zb?Jasne chapu botky ufeg uz to maji vsechny tak to odstranime.Bravo zase jste tu hru posunuli o kousek bliz do jeste vetsi rite nez uz je
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Fishbi89 - ved HP link tam nebol len raz, bola sanca ho ziskat uz vela krat. Ti co HP link maju zas chcu aj ine veci ziskat predsa. Ale urcite sa este niekedy objavi v ponuke pri nejakej akcii podla mna.
     
  7. Fishbi89 nieze by som chcel obranovat *** hracov ale myslim ze to striedanie je dobry napad od BP predstav si ze by ten event trval tak ako trva a ze by tam bp pridaval viac a viac veci novy hraci by bud farmili den co den stale nic ine aby ziskal ivsetky itemy stade a takto kazdy si vyberie co potrebuje co chce co mu pasuje, na mape by sa nedalo hybat tak ako dnes je tam modul na sentinela asoalce 15% dmg na NPC a 5% rychlost lode na sentinel co vidim (ten mi chyba) a uz teraz mam proble farmit kedze tu je vsade mrte vela hracov a predstav si ze dakomu chyba neviem kolko veci tak by to bolo este viac narvate te mapy a PS tento event byva skoro stale takze si myslim ze HP link bude coskoro znova dostupny a ked nie tu tak v inom evente urcite, meni sa méta hp link hp moduly nove PET bude viacej do tanka + hp link vyuzity v pravi cas to bude mat enemak potom tolko HP ze mozem si ist kludne zapalit vratit sa a este stale bude mat polku HP (len moj nazor, podla mna bp robi spravne, len vacsina sa stale stazuje na vsetko, netreba byt moc pohodlny) a je to hra komu sa nepaci nech hu nehra nieje to hra na den ani na tyzden ale hra na roky kedze je to MMO prida va novy kontekt a byt full sa neda kedze z kazdym prichodom novsi ch a novsich veci, PS: z osobnej sksuenosti az niekto dosiahne full lod hra ho omrzi prestane bavit lebodalej nema co v nej robit a pokracovat, a chapem ze rivalita je dvolezita sucast hry ale tak netreba to prehanat a stale mat misielnk uv hlave ze idem si zahrat odreagovat sa zrelaxovat ! Prajem pekný večer.
     
  8. .MIK.

    .MIK. User

    ahoj nemam už štavu to hledat...v tehle akci jsou udajně v montaži ABR a snad to bylo 1den a pak se to vytratilo kvuli problemum...chci se zeptat zda to tak je a jestli bude ABR za kyticky v montaži děkuji
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT som ti zmazal. Tato diskusia sluzi k akcii prielom agatusov. Ak sa chces spytat na ABR z kvetov, pouzi diskusiu ku klientovi.
     
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Zničil jsem 2 agatuse, na oba jsem zaútočil první a nedostal jsem žádný fragment. Předtím jsem dostal z každého agatuse fragment. Nevím proč jsem potom nic nedostal.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když naklikneš jako první NPC(pokud si tedy myslíš, že jsi ho nakliknul jako první), tak se ti započítá do ranků.
    Měl jsi po jeho sestřelení na mapě boxík? A střílel jsi ho sám?
    čti FAQ k akci :
     
    Naposledy upraveno: 15/11/20
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - pri Agatusovi nejde o to, kto ho naklikne skor, ale kto da vacsi dmg. Len 3 hraci s najvacsim dmg ziskaju boxik.
     
  13. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já jsem ho střílel úplně sám na 3-5. Jedině, že bych přehlídl box, ale to si nemyslím.
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Bože oni se nepoučej :rolleyes::rolleyes::rolleyes: zase spustěj do toho Agatuse a od 25. prosince si 3 dny nezahrajem :mad:
     
  15. josef402

    josef402 User

  16. Ahoj
    nikde jsem nedohledal ten "TECH SB-1" ... na zvýšení rychlosti
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Auron

    Auron User

    Ahoj, vysvetlí mi prosím niekto môj enormný reward za Agatusa?

    19.02.2021 - 08:45[​IMG]Získaný predmet: Achátový úlomok (67)
    19.02.2021 - 08:49[​IMG]Získaný predmet: Achátový úlomok (58)
    19.02.2021 - 08:54[​IMG]Získaný predmet: Achátový úlomok (48)
    19.02.2021 - 08:58[​IMG]Získaný predmet: Achátový úlomok (58)
    To kvoli tomuto doňho rvem bielu, aby som dostal tento výsmech? Včera som dostával po 115-140 a dnes dostávam polovicu. Včera večer detto. Prečo?

    Edit: ešte pridám topku zo včera :mad:

    18.02.2021 - 22:30[​IMG]Získaný predmet: Achátový úlomok (33)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/21
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - zalezi od mapy, na ktorej ho strielas. Na x-2 je najmensia odmena a na x-8 najvacsia.
     
  20. Auron

    Auron User

    3-6, celý čas. Vzhľadom k tomu, že box sa delí medzi 3 čo dali najväčší DMG... nechce sa mi veriť, že môj podiel je 33 ks ... Najskôr som si myslel, že sa aj na tento event vzťahuje krátenie odmien po dlhom čase hrania - viete potvrdiť/vyvrátiť? No vzhľadom k tomu, že moja odmena bola aj po 10 hodinách neaktivity na úrovni 67ks... to si už vysvetliť neviem ani týmto returnom.