Zpetná vazba Diskusia: Průlom Agatusů

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 5/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - Baghira myslel asi to, ze celkovo v Prielome Agatusov sa da ziskat tento mechanizmus, len treba sledovat, kedy sa znovu objavi v montazi v prebiehajucich akciach.
     
  2. Sygauras

    Sygauras User

    Za tuhle akci by měly rozdávat výpovědi těm kdo na ni pracovaly a dávat doživotní bany hráčům kteří jsou zmetci co zneužívají "plynulost"hry.
    Nejenom že je tahle akce férová v tom že si sama vystřílím všech 30 pinčlíků než naskočí bossňáci ale je i fér v tom že než se k nim dostanu je kolem nich 7 lidí. Když už se mi podaří nějakého bosse najít a jsem u něj první, mám tu kliku na ........... ..... ..... ...... ..... ..... kteří sebou dotáhnou 25 NPC a díky tomu se to celé začne sekat a končím. 5x mě sejmul Boss. Ano, vím že dostanu odměnu i tak ale není to fér.
    Dík. Vážně.. Super akce. Našetřený mám 600 těch ptákovin takže i tohle dělám naprosto zbytečně, protože než našetřím 15 000 na "něco" bude to trvat 2 roky. Jako nejsem spěchálek, nepotřebuju mít všechno hned a chápu že bez práce nejsou koláče ale tohle je fakt výsměch. Sbírat to po pár kusech je vážně k ničemu.
     
  3. Sygauras: netuším, jakej máš level a výbavu, ale Agatus je celkem OK akce. Aspoň co se týká toho, co si lze vyrobit. Jednu dobu jsem taky celkem držkoval a ne vždy daj recepty, který bych ocenil... Když to přidali do hry, bylo (aspoň na GE1) skoro nemožný si na Agatuse "šáhnout", zvlášť s ne uplně silnou lodí. Na x-8 to dává z kuličky kolem 200 fragmentu a i ty Spinely něco nasypou...

    A můj dotaz. Neuvažuje se, že by ten 15% modul na NPC (pro Solace a tak) šel taky vyrobit ještě jednou aspoň? Já mám u nestabilních modulů fest smůlu na statistiky a výběr lodí a tenhle by se mi ještě jednou hodil :) Nebo kdyby to šlo jako dotaz poslat vejš. Díky.
     
  4. Sygauras

    Sygauras User

    Výbavu mám více než slušnou. Levl 14. mapa x-8 je sice dostupná ale nejsem zase cvok abych plácala na tohle 25 nebo 50 munici. Základní municí Agutuse nemám šanci upižlat ani po 3 hodinách. A navíc jsem to už zkoušela a je na ní moc lidí.
    Momentálně se plácám hlavně kvůli dením úkolům na x-3 a x-4, popřípadě x-5 (Sibeloniti) Nechci z Agutuse na takové "nízké" mapě pytel zlata ale těch 12 - 14 kousků (z Agutuse) je vážně málo. Přece jen nemá těch HP nijak málo a celkem dost ubírá. Těch pár stovek kousků co jsem nasbírala je už i počet z minulé akce + ono to z každého UFA nepadne. Výhodou je - a proto mi nevadí je střílet, jinak bych se na to vykašlala - že z něj dostanu Učko, nůši kreditů a tunu kamenů (všimla jsem si že jsem jedna z mála co sbírá i boxiky)
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sygauras právě na x-8 je největší výtěžnost fragmentů z agatuse spolu s protiminovým cpu a s dvojnásobovačem jde to velmi rychle, ale musíš mít rychlou loď a slušný dmg. Na dolních mapách je to plácání munkou a jde to pomalu ;)
     
  6. Sygauras

    Sygauras User

    Inu milí pane, protože mohu. To že vy se u toho usmíváte a radujete, neznamená že musí všichni. A abych i rovnou odpověděla na otázku která logicky musí následovat ...... Hra může mít milion chyb a přesto může být chytlavá, Takže to hraju protože mě to celkem chytlo.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Sygauras, Myslím si, že na tuto akci jsme se ''chytli'' fšichni.:)
     
  8. Sygauras

    Sygauras User

    Moc se omlouvám ale jak je to myšleno ? Bohužel nejsem schopná rozeznat humor, sarkasmus, "hloupou" narážku, a podobné věci díky čemuž jsem u mnoha lidí zařazena do skupiny "s ní se nebav, ona to nechápe" (myslím to vážně) Má to někdy svoje výhody.

    Jo a abych ještě nezapoměla tak jsem cizinka, proto když tak omluvte chyby v textu.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Sygauras, bylo to myšleno jako konstatování faktu.
    tato akce je sqvělá a skoro bez chybiček. Jen občas nejde položit mina na mapě, jinak je to předce fajn.:)
     
  10. Sygauras

    Sygauras User

    No a můžu si zase na pár dní od hry odpočinout, protože jsou opět mapy tak zaminované že se nedá pomalu ani proletět.
    Gratuluji BP k a jejich výtvorům v podobě mechanismů akcí, které v podstatě hráče od hraní docela odrazují.
    Není nic lepšího než zapnout hru a do 5 minut mít z hraní nervy. To fakt jednoho popostrčí hrát víc a déle a ještě do toho vrážet peníze.
     
    maronon tohle ocenil(a).
  11. Hehe, v rámci poslední akce a cílů byly mapy, aspoň na GE1, min plný celý tři tejdny. Takže ty z Agatusů jen navázaly na danej stav :)

    ----------------------------------------------

    Aktuálně si můžu vyrobit dokonce čtvrtej!

    Může mi někdo zkusit vysvětlit tu politiku BP, čeho a kolik si můžu pořídit (včetně omezení skladu IAC a I-oleje)? Nějaký limity chápu při akcích, ale proč si nemůžu plnohodnotně vybavit všech 60 lodí? S tím propojením se dělaly cavyky a najednou to jde vyrábět o každý Agatuse. Ale, už nejde vyrobit další MegaMina, a třeba ten NPC modul pro Solace a spol. Proč ho můžu mít jen jednou a přitom jde osadit do 4 lodí?

    V těch popiskách je "jednou za akci" a tak by to podle mě mělo bejt. Ví to někdo? Nebo dá se poslat vejš dotaz, jestli nejde o chybu? Buď u toho propojení, že jde vyrábět furt dokola, nebo že některý věci už znova nejdou. Díky.

    Edit: Mám dva posty pod sebou, ale každej je o něčem jinym, tak to snad neva.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H bohužel vadí, je to proti pravidlům fóra. Nepiš víc příspěvku pod sebe a používej funkci upravit.:)
    Máš to upravené, pro příště dávej pozor. ;)

    Co se týká té politiky, omezení je jen u některých zdrojů viz. zde Suroviny (rudy, šutry, šurky) Zdroje

    Některé předměty se v akcích opakují a jdou vyrobit vícekrát a jiné(moduly) zase ne. Bohužel ani my nevíme, proč to tak je. Dotazů na to bylo dost a bez odpovědi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tenhle hráč je rejpal, prudič, namyšlenec. Jednou za čas má světlou chvilku a dokáže skvěle poradit. Vezme ti to překladač? Prostě černobílý svět.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. FAQ tady #1 nabízí jiný věci v montáži, než který vidím ve hře. A protože tam vidím modul DMG-NPC01 (jde na 4 lodě), kterej nemůžu vyrobit, ptám se, jestli by to nešlo posunout vejš, podobně jako s HP-linkem, kterej po změně mám už 4x. No a ten modul by se mi hodil taky víckrát, protože prostě nestabilní moduly mi nabízejí na houby statistiky a nepomáhá ani restabilizace.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H koukám na to. Teď došel opravný email, že poslali špatné recepty. Hned to upravím. :)
    Myslím si, že pokud jsi už jednou vyrobil modul z této akce, tak už to nejde. Pokud by byl třeba v jiné akci tak by ti měl jít vyrobit.
    Co se týká toho návrhu mám pocit, že už se to jednou probíralo, ale zatím to je bez odezvy.
     
    -baghira2-, Punisher a Delta-7925H tohle ocenili.
  16. hele je to fajn even ale neslo by neco udelat s tema minama treba ja nwm aby od tech agatusu zmizeli kdyz je sestrelime mapa je akorat zahcena a ja nemuzu pouzivat miny jako taktickou vyhodu
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  17. Tady #167 psali, že:
    • BUG: Míny nezmiznú, keď zničíte Agatus – FIXED
    Taky jsem si to vyložil tak, že miny na mapách nebudou zůstávat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jak se objeví ty miny s Agatusi tak mám po náladě a ještě do toho miny v Sezonní permošce a beru si dovolenou.
     
  19. Sygauras

    Sygauras User

    To je prostě nádhera lítat po mapě a 90% času trávit tím že se vyhýbám minám.
    Ve spojení s akcí dorůstající srpek a jejich super misemi na použití min, to je teda něco.
    Mám pocit že buď ten tým neumí přemýšlet, nebo si prostě řekly "Mám super nápad jak vytočit co nejvíc lidí. Dáme úkol polož x stovek min a oni ti blbouni zasviní mapy minama a budem se jim smát jak jim to ubírá HP"

    Akce možná zajímavá ale tohle prostě vzdávám. Nějak nerozumím tomu proč se snaží hráče od hry odhánět tím že vymýšlí tyhle věci. Už to že Agatuse může oslabit mina je samo o sobě "chytré" a do toho mise na položení 200 min. Fakt úžasný nápad.

    fakt super nápad.
     
    L.E.A. a *Firefox1* tohle ocenili.