Zpetná vazba Diskusia: Rozšírenie PET

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 23/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nějak vám neodpovídají obrázky pet v FAQu skutečnosti ve hře?
    A tohle je co? :
    • Nový tiered spender??
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ak mas na mysli ten obrazok s heat slotmi, tak ten dosiel vo FAQ, budem musiet ho upravit ako nahle sa dostanem do hry.
     
  4. jaritko

    jaritko User

    Mám dojem, že bonus k nákupu urídia. Asi chybička v preklade.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    jaritko, ?To víš kamaráde, já jsem starej a hloupej a učil jsem se jen rusky a slovensky, tak se raději zeptám.:):p:rolleyes:
     
    Ҡ!R!$ЦTΣ a Delta-7925H tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ak vidis, ze som ti odpisal, tak poloz dalsi dotaz do noveho postu. Pretoze keby nebol tvoj spoluhrac reagoval na doplnenie tvojho postu tesne po mojom poste, tak by som ti sotva vedel odpovedat.
     
  8. jaritko

    jaritko User

    ZOHAN, ľahká pomoc - Univerzita tretieho veku :D:p.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Naposledy upraveno: 23/9/20
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Chtel bych se zeptat, co je mechanismus G-FS1 (zrejme tam ma byt SF1)?

    Docela nestastne vypsat tam ty nazvy mechanismu ve zkratkach, kdyz ani v obchode vetsina tech mechanismu neni a v hangaru nam to neukazuje zkratky ale napr. "Mechanismus Kamikadze"... Navic ani vsechny mechanismy nejsou ve FAQ, chybi tam G-RT1 a mechanismus propojeni ZB tam nema zadnou zkratku a BP najednou prisel se zkratkou G-HPL1? Zacatecnikovi to pekne zamota hlavu :rolleyes:.

    Nicmene, co na updatu ocenuji je pridani 2 slotu mech., navyseni paliva a tu novou nastrojovou listu. Zbytek se mi tak nejak nelibi, mozna akorat ty stity, ze clovek nebude muset mozna craftit BO3... Ale ten HEAT mi prijde k nicemu, body moc nenaskakujou a je to jen docasne a sloty drahe. Plus se ani nepise jak se ty body ziskavaji...o_O
     
  12. Body naskakují už jenom tím, že je pet aktivní, já mám full vybaveného peta a za cca 7 hodin hraní mi to naskočilo na Heat lvl 4, nicméně ten nový systém včetně extra slotů pro peta udělalo z toho mého něco jako druhého hráče pomocníka, do NPC mi to začalo střílet okolo 40 tisíc na x4 nemluvě o extra dmg s prometeuskama jakmile se nabijou, takže každých 5 sekund to vypálí 70-80k, celkově to z PET udělalo monstrum, za mě super!!! nicméně taková sílá přichází i se spotřebou a PET žere neskutečně moc paliva, cca v přepočtu 3 tisíce urka za hodinu, takže pokud někdo nevydělává víc jak tolik za hodku, tak se rozhodně nevyplatí dané osobě používat PET.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zrejme prekladatelia zamenili pismena. Uz som to opravil.

    BP sa rozhodlo, ze tam daju len skratky mechanizmov. A v obchode su vypisane niektore mechanizmy v skratkach, cize kto chce, najde si to. Dalej spominal si mechanizmus prepojenia, cize HP link a ten je tiez na fore uvedeny aj so skratkou tu FAQ - Průlom Agatusů. Mechanizmus G-RT1 bude mechanizmus na opätovne zameranie (v anglictine Retargeting) Snad su uz teraz skratky mechanizmov jasne :)

    Ale je to tam napisane, no treba si to lepsie precitat. Spravil som ti aj screeny, kde sa to spomina. Cim viac vybavy mas (nemysli sa lasery/stity) tym rychlejsie sa heat zvysuje. Samozrejme protocoly urcene na zvysenie heatu ho zvysuju este rychlejsie.

    upload_2020-9-24_0-21-11.png

    upload_2020-9-24_0-21-33.png

    Dragon_Skywalker - myslim, ze sa PET bude hodit skor na PVP nez farmenie, pretoze ako si pisal s tym bonusmi je to hotove monstrum a este ak hrac ziska tie nove lasery, tak nechcem vidiet ten dmg, co da PET :cool:
     
  14. A PET teda žere víc, i když ty heat sloty nejsou otevřený?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Tak v tom případě bych fakt ocenil, kdybych si to mohl vypnout :-D
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Právě že moc ne, ale zdá se mi, že to žere víc. Navíc ji zatím nemám plně vybavenou mechanismy a protokoly. No nevím, jestli mám radost z týhle úpravy. Zatím mi chybí i hromada věcí do lodi, takže případná navýšená spotřeba PHM do petky mi fakt úplně nevyhovuje :)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - mozno neskor implementuju do hry moznost vypnutia heat levelov pre hracov, ktori nechcu, aby ich PET zral viac paliva no :)
     
  20. coolmen

    coolmen User

    No tak tohle jsem vubec nepochopil k cemu to je a ani chápat nechci.Já mám pet na lvl 11 a víc nechci a proto mi bere málo paliva...:)Jen když bych měl kaminu lvl 4 tak bych si udělal lvl 20 no.Ale jí stejne neseženu takze já jsem v poho ze spotřebou..:)