Zpetná vazba Diskusia: Rozšírenie PET

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 23/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nero3

    nero3 User

    hmmm

    no vzhledem k tomu, že mám jen jeden účet, tak jsem si až dodnes myslel, že odměny jsou pro všechny hráče shodné..... ale vzhledem k tomu že až dosud tam byly odměny, které byly pro mne zcela nezajímavé (BZ a čest neřeším, lf4 k ničemu, moduly mám, X4 a RSB mám dost) tak jsem to ani neřešil a neměl jsem důvod abych k vůli tomu trávil čas v GG....

    Až teď :) nechci vybavu pro PET kupovat za peníze, tak začínám zkoumat jak fungují bonusové odměny v GG

    tak tedy díky za rady



    Jo a podle kalendáře by tedy bonusové odměny měly být i o víkendu???
    Nebo tím
    Ponuka najlepších bonusových balíčkovje myšleno něco jiného ???
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - tieto bonusove odmeny byvaju len utorok, streda a vo stvrtok. Zatial nie su dalsie informacie, ci sa objavia tieto predmety aj v inych akciach ako sucast dodatocnej odmeny z bran.
    No okrem spominach odmien stoji za uvazenie aj Rinusk 3000 ks. A este okrem toho mas sancu, ze ti padne lod Cyborg, Mimesis alebo Hammerclaw. Ak ich nemas.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, napsal :
    Ne vždy má BP pravdu ve svých tvrzeních?
    Nebo jak vysvětlíš toto v deníku?
    29.09.2020 - 16:28 Galaktická brána Epsilon dokončena.
    29.09.2020 - 16:28 Obdržen předmět: Generátor - SG3N-P01

    Proto jsem na to reagoval, proč až dnes?;)
     
    Rodrigéz tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak ja vychadzam z oznamenia, ktore nam poslali. Pokial to hodili do bran skor, s tym uz ja nic nespravim :) Jedine, zeby sa ten oktober tykal akcii a do bran to dali uz v case oznamenia, len obcas su tie oznamenia nie najpresnejsie alebo najstastnejsie formulovane no.
     
  5. nero3

    nero3 User

    Punisher

    No sice jsem nejmenoval úplně všechny odměny, ale ta pointa je že nic z toho co tam dávaj mě neinspiruje k tomu, abych kvůli tomu skládal GG ...... tedy až do teď, kdy výbava do PET se zatím nedá získat jinak, než za peníze nebo z GG.

    Tím ale nechci odradit ostatní .... třeba jsou pro ně ty odměny mnohem více zajímavé

    :)
     
  6. Ahojte ak môžete poradiť budem vdačný....má zmysel mechanizmus na zvýšenie BZ bodov pre PET v spojení s mechanizmom prepojenia pet BZ? a druhá otázka získal som prepojenie v akcii LV1 dá sa to nejako povýšiť na vyšší level....vďaka za rady piloti...peknú hru želám
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Rasputinn13 - pokial mas hocijaky mechanizmus alebo protocol na nizsom lvl, nevies z neho ziadnym sposobom spravit vyssi lvl.
    Nemas na mysli nahodou "protokoly" BZ namiesto mechanizmu?
    Osobne by som skor siel do laserovych protocolov alebo stitovych, nez HP. Pretoze HP link zvysi dmg PETky o 25%, no nepouzivas ho nonstop, cize sa hodia skor protocoly na laser. Ak ich nemas, tak by som siel radsej protocoly na stity, pretoze na lvl4 zvysuju silu stitov o 6%, zatial co BZ len o 5%. Navyse stitu ma PET viac nez HP.
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Mam otazku:je dosiahnutie 4-5 urovne heat obmedzene lvl. peta? Stale mam len 3 heat a nie a nie ist dalej a to uz mam peta na 19 lvl.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - nie je to obmedzene levelom PETa. Ale skor ziskavanim heat levelu. Ja som vlozil do PETa viac mechanizmov/protocolov a uz ziskal heat lvl 4. Vyskusaj to.
     
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ďakujem,skusim.Mechanizmus tam mam len jeden,tak to bude zrejme ono.Dík.
     
  11. *SATKO* a na PvE serveru jsem si koupil nějaký balíček, kde byla i kamikadze trojková a šla do pet lvl 4 a fungovala, takže jsem nemusel čekat na 8 lvl peta.
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Admiral,dik z lvl peta nemam problem uz je na 19-tom.Ja som to ako blbý porovnaval z lodou na GE1 pvp serv. a tento pocet mechanizmov ako poradil Punisher ma vôbec netrkol.Mam trocha casu tak to idem preskusat a dam vediet
    -------------------
    Ahojte,takze to upresnim ak by niekto este mal taku otazku ohladne heat.Na otvorenie heat 4-5 je potrebne v PET otvorit a obsadit 3 sloty na mechanizmi a 3 sloty na protokoly.Uz mi to funguje.Ďakujem vsetkym za odpovede
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/4/21
  13. Já jsem tě jen chtěl upozornit, že to může být server od serveru jiné . Hlavně že to funguje.
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    To si dělaj srandu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Balík s vybavením pro P.E.T. S
    Speciální nabídky
    690 CZK
    Tvůj osobní P.E.T. ti s tímhle vybavením v boji neztratí dech! Tento balík obsahuje 1x laser LF-P01 a 1x generátor štítu SG3N-P01.
     
  15. -Diego-

    -Diego- User

    To je směšné, koupit si to za takovou cenu. :D
     
  16. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Co je moc, to je moc. 690kč za tohle? Moc lidí není milionářů. Pro většinu lidí je 690korun dost.
     
  17. -Diego-

    -Diego- User

    . Ty sis to koupil? :D
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Podle mě, je to zbytečné vyhození peněz.
    Ať již je to, pro rozšírení petky, nemá to cenu.

    Jak je to přeplácané, tak je to drahé. Asi jim začali, vážně docházet zisky.
    Tak zdvíhají ceny v platební sekci, doufám že to zůstávajícím, brzo dojde.
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ne nekoupil :rolleyes::rolleyes::rolleyes: občas premko, ale tohle ani náhodou ...
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tato tema sa tyka PETa a nie Baghiry, OT som ti zmazal a upozornujem ta, aby si nevytvaral dalsie OT. Precitaj si: Ako správne prispievať na fórum