Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    Vydrž stále se čeká na explozující kompenzaci kterou vymýšlí od včerejška,mám obavy že z toho spadnu i s invalidního vozíku
     
  2. Je krásné, že úkol na patnáct úkolů bitevní permanentky spravili, ovšem úkol Použij pět klíčů bitevní permanentky mě pořád svítí -5/5.
    Asi ne vše se povedlo vychytat:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. *brutus*

    *brutus* User

    permanentku máš koupenou a klíče jsi vyzvednul?Mě se ůkol splnil
     
    Naposledy upraveno: 21/2/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tak opravdu úkol splněn :D muselo to být přes den, po ranním restartu tam ještě bylo -5/5
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Nějak se tu přestalo psát o kompenzaci. To máme jako zapomenout?
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *brutus*

    *brutus* User

    ale že to dá zabrat ji sesmolit od ponělka:D:D:D
     
  8. Jestli jsou chytrý (?!), daj to po skončení aktuální akce, co kdyby náhodou ještě něco. Já bych to tak asi udělal...
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - kompenzacia z casti prebehla, dalsia ohladne miznucich dennych misii je v stadiu riesenia este. Viac info v dnesnom oznameni.
     
  10. Tak jsem to kontroloval, mě tedy nic nepřišlo. To bude tak Delta-7925H, ten se nemohl přihlásit. Visím na 39LvL a plním denní a týdenní, nějak se to nechce pohnout. Ze sezónních vím, že 15 bran dělat nebudu, snad bude stačit ty denní a týdenní. Je to do 25.4. snad to půjde. Každopádně, čím víc odměn, tím líp. Kompenzace je za ty nervy, když tě to něco stálo a nefungovalo to.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  11. No, ani mně nic nepřišlo:

    23.02.2024 - 00:06 Sesbírány logdisky: 5
    23.02.2024 - 00:05 Obdržel jsi denní Login bonus na 23 dny.
    22.02.2024 - 15:52 Obdržen předmět: Solidus (6)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H,To je tajný script, to ti ani nepřijde a z podpory ti budou psát, že jsi všechno dostal a že za to nikdo předce nemůže.
    Nebude to poprvé, já už jsem si zvyknul.
    Mě osobně by zajímalo, jak v BP zjišťovali, kdo se nenalogoval a komu nešlo nalogovat?
    Když jsem v té době nenalogoval účet, tak bych to měl taky dostat ne?
    Kouzelníci jsou to a ještě vlastně přemýšlejí nad další kompenzací.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  13. Skus najít v deníku, od kdy do kdy si nebyl přihlášený, pro poruchu.
    To by určitě nějak šlo, ale v jednotkách případů by to zvládla i podpora dle údajů z fóra, kde to lidi hlásili.
    Když někdo loguje celý rok, a pak týden ne, to mi přijde jako dostatečný argument.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tak prej ještě trpělivost: "skript bol spustený, ale prebiehajú dve fázy zatiaľ poprosím o trpezlivosť".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dvoufázový script? To jsem zvědav, kolikafázový script bude pro ostatní hráče.
    Ano, jsme opravdu trpěliví a plní očekávání věcí budoucích.:)
     
  16. Skript pořád běží?

    24.02.2024 - 05:38 Obdržel jsi denní Login bonus na 24 dny.
    23.02.2024 - 15:51 Obdržen předmět: Mucosium (21)















    Edit: Tak jak to je? Já se snažím bejt trpělivej, ale jako chci vědět stav. Skript běží? Skript mě vynechal? Dopadne to jako s SP#2, kde jsem (ne)trpělivej už od srpna 2023 a dodnes nemám ani to, co jsem koupil a nedostal, a nemám ani peníze.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H pokud komunikuješ s podporou hry, je zbytečné psát na fórum hry. Zde na fóru, to nevyřešíme.
    Podpora hry je poslední instance v řešení jakýchkoliv problémů.
    Děkuji za pochopení.:)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/24
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  18. 555stein

    555stein User

    Mám rovnakú skúsenost,písal som aj na podporu hry,kde ma dodnes odignorovali :D skript ma vynechal,klasika.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Já jinou hru nehraji, ale třeba moje dcera mi dává zpětnou vazbu, jak funguje podpora u jiných her. Dle mého úsudku je opravdu směšné, jak se k nám BP chová, jak nás kompenzuje. Nic proti naší podpoře, i oni dělají zadarmo a jen to, co jim BP povolí.
     
    -baghira2-, Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H
    Fórum hry slouží k tomu, aby hráči měli informace o změnách ve hře, akcích a ke zpětné vazbě pro BP.

    Když už píšeš na podporu hry, my to nemůžeme ovlivnit. A tím, že zde budeš psát na fórum hry opakovaně o stejném problému, je zbytečné.

    Možná stačí malá pauza na fóru hry a vyčkat na vyřešení.:)
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.