Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, A jak moc větší ta malá pauza má býti? Na některé věci, které jsou v řešení už čekám několik let až mou osobu bude kontaktovat samotné BP.
    Ano, jsem trpělivý.
    Jen nevím, kde se má něco psát k tématu, když to nesmíme psát v diskusi k tomu určené?
    P.S. A bude BP i řešit splněné sezonní mise, které nešly splnit a splnily se a odměna za ně nikde?
    https://ctrlv.cz/lgyA
    On už byl galaktický svár?
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN nereagovala jsem na tebe, tak to neřeš. Děkuji.:cool:

    Nikdo zde nebrání v diskuzi k tématu akce. Pokud se něco už řeší přes podporu hry, nemá smysl psát na fórum hry. ;)
    Neuděláme s tím na fóru hry nic a opakované řešení jedné a té samé věci je už mimo téma diskuze. :rolleyes:
     
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    Ty máš pořád problém.
    Ne asi to nechápeš, že pokud se něco řeší na podpoře hry, tak s tím nic na fóru hry neuděláme.o_O
    Mimo to jsem ti psala ať se nestaráš do problémů jiného hráče. Je ti do toho prd.:p
    Já to chápu přesně, potřebuješ denní pauzu.:)
     
    Naposledy upraveno: 24/2/24
  4. A už je nějaké info ohledně kompenzací za nefunkční permanentku?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. riso1998

    riso1998 User

    Hoj…chcel by som zistiť keď som si za kľúče z permanentky nič nevyrabal , ale som ich zberal , prečo mi do sezónnej permanentky išla sezónna misia z kľúčmi do - , aj keď som ich realne použil …za odpoved vopred dakujem …
     
    Naposledy upraveno: 26/2/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jsem ho teda změnil, ale taky se mi úplně nelíbí ty úkoly s klíčema z cílů v SP.

    Rozumím a cením, že chtěli mise SP zatraktivnit a možná udělat těžší, ale GGEU a použití klíčů z cílů jsou - za mne - krok špatnym směrem.
     
  8. Podle podpory skript furt běží (sic!) a tak se chci zeptat hráčů, jestli je tu někdo, kdo by měl mít na tu kompenzaci nárok a tu kompenzaci, během víkendu třeba, obdržel. Je tu někdo takovej? Díky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 555stein

    555stein User

    Ahoj Delta,ja na kompenzaciu narok mam a vsak do dnesneho dna som nic neobdrzal,ak spravili skript podobny k tomu,co banuje hracov,obavam sa ze ani nikdy nic neobdrzime :D
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  10. No nedostal jsem nic, takže script funguje správně:D:D:D:D
     
    -baghira2-, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  11. Vzhledem k tomu, že jsem se přihlásit mohl, byť na několikátý pokus, patřím do skupiny:
    V súčasnosti zisťujeme v databázi, ktorí hráči mali problémy s dennými úlohami SP, ale nie s týždennými úlohami, pretože sme si vedomí toho, že aj hráči, ktorí nemali problém s prihlásením na hernú mapu, mali problémy s ich denými úlohami SP. Pre týchto hráčov veľmi skoro vymyslíme samostatnú kompenzáciu.
    Proto nemohu běžící skript hodnotit, pouze hodnotím, co významově znamená velmi brzo. Nic jsem neobdržel.
     
    -baghira2-, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  12. *brutus*

    *brutus* User

    není co hodnotit,protože to je script který svět neviděl,něco jako s tou jitrnicí v pohádce:D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  13. Tak další týden pryč a script nikde, nejsem pracovník IT, ale pokud by v normální firmě fungovali jako zde, tak by tam dlouho asi nevydrželi. Opravdu špičky ve svém oboru:mad::mad:
     
  14. Když jsem tu hru začal hrát a řeklo se "společnost BP", tak jsem si představil fakt velkou firmu. Dneska mám pocit, že to lepí tři frajeři v garáži. Ať už tím jak některý věci (ne)fungujou, tak přístupem "ZÁKAZNICKÉ" podpory (čímž neútočím na toho pána, co tam dělá, ale na nastavení vůči zákazníkům, když se ta instituce sama tak tituluje). Nad SP pláču už od druhýho dílu (srpen 2023). Vše se údajně stále řeší a aktuálně už asi měsíc "běží skript". Stačí bejt trpělivej!? Prej.

    Takže naprostej souhlas. Neuvěřitelný!
     
  15. *brutus*

    *brutus* User

    podpora druhé hry kterou hraju na mobilu mě třeba mile překvapila,běžně to neděláme ale připsal jsem vám obě komodity a nemuse,bez keců a hned.Tomu říkám přístup
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nerad se opakuji, ale asi budu muset. Někdo tady řeší věčné žabomyší války a dotazy hráčů zcela ignoruje.
    Takže znova :
    A bude BP i řešit splněné sezonní mise, které nešly splnit a splnily se a odměna za ně nikde?
    https://ctrlv.cz/lgyA
    On už byl galaktický svár?

    Má to také někdo takto? Co mám jako hráč jako dělat?

    Až budu mít čas, tak sem hodím další ''perličku'' z jiného účtu, protože jsem v úterý vyzvedával klíče z bitevní permice a nějak se mi to nezobrazilo v podobě splněného úkolu.....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    Nechápu co tím myslíš?:confused:
    Asi jsi zapomněl, že s tím už nikdo(náš tým) nic dělat nemůže a vše je na BP.o_O
    To chceš odpověď vždy, když se už problém řeší Prehlad synchronizácii a reštartov v hre (s úpravami bugov)

    Pokud máš pocit, že by jsi řešil problémy s hrou(zpětnou vazbou) lépe něž my, podej si přihlášku do týmu. :)
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Jak si můžu podat přihlášku do nějakého týmu, když jsem na seznamu detekovaných?
    Nechceš mi tu tvrdit, že používáš ironii, nebo to byl pokus o legraci?:p:eek::rolleyes::cool::confused:

    Bohužel v tvém odkazu nevidím nikde nějaký náznak toho, co zde opakovaně řeším? Ty ano?
     
  19. ZOHAN: Já mám Galaktickej svár v SP taky splněnej, ale třeba vůbec nevím, jestli za to ty body proběhly :) když se to splnilo... Spoluhráč tam měl nesmyslný akce už minulou nebo předminulou SP.

    Já bych celkem ocenil, kdyby k tomu vyšla nějaká ofiko zpráva, že to buď ještě (!) běží, nebo že tam byla chyba a ne všechny to našlo. Tady to, buďte trpěliví, moc nefunguje, když se nic neděje už takovou dobu.

    Edit: Moje kompenzování podle toho oznámení "už proběhlo" a samozřejmě neproběhlo a od tý doby se nic neděje...
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Musíš pochopit jednu věc, že už to prostě proběhlo a nesmíš to řešit tady. A jinak oni nemají informace a je víkend.
    Stačí být v klidu, být trpělivý a počkat na dobu, až se na to časem zapomene s příchodem nové, 5-té permice, která nám svým obsahem a průběhem zcela jistě všem vyrazí dech. jen by mne zajímalo, co udělají s tím v tom profilu pilota a kdy dořeší i ty tituly, co pořád nemáme a ani žádné informace k tomu nějak bohužel také nemáme? nebo ano?
    Jinak i pro tebe, pokud jsi s něčím ''nepochopitelně'' nespokojen :rolleyes::rolleyes::rolleyes: platí i toto: