Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Delta-7925H extra goold som mal na mysli to sa neda kupit za ucko.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  2. už jsem to pochopil. taky mi to přijde - nevim jak to napsat...
     
  3. Koupil jsem 5 lvl a aktuálně mám lvl 13 a - tramtatadadáááá:
    [​IMG]

    Všimněte si, kolik mi to ukazuje levelů u toho druhýho titulu!
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  4. *brutus*

    *brutus* User

    Delta-7925H pěkný,ale nechci ti brát předčasnou radost,přeci jenom víš jak to tu chodí,ze zlatý katany bude brzo nějaká dřevěná kachna bo buhví co:D:D:D:D
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  5. Tak už mám i tu Týnku. Funguje to bezvadně, nemůžu říct.
     
  6. To akože vážne pridali Extra zlatú permanentku za tiež 15€ a výhodný set oboch permanentiek za 25€ ? :D :D Toto je tak vtipné. Nemá to hodnotu ani 1/3 z tej ceny keď sa pozrieme na tie odmeny. Zlatá sa dá aspoň kúpiť za Urko ale pridať Extra zlatú za payment a dať tam hentaké odmeny ? :D Toto je tak vtipné. Čo je akože na tom tak Extra vzácne ? Tých pár tisíc munície čo vystrielaš za 15minút ? Či tých pár hodín boostrov navyše, ktoré si aj tak kúpim za urko čo zarobíš za 10minút alebo vydražíš ? Či ten dizajn na loď, ktorú aj tak nemá zmysel hrať ? Ja z nich odpadávam :D Jediné plus, ktoré tu je, že hráči s TR paymentom to majú za 5€ inak ak to má niekto platiť v plnej výške tak sa pekne zhaluzili :D
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  7. Tak asi ví co dělaj :D I když mně to přijde taky trochu jako výsměch. Každopádně takovýhle věci za reálný peníze si za mě můžou vetknout za klobouk nebo tak něco.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Co som pozeral tie odmeny za tu extra zlatu permanentku, tak v podstate je tam len ten deisgn, ak sa niekomu moc paci, inak to nie su nicim vynimocne odmeny za tu cenu. A klasicku zlatu clovek kupi aj za ucko, so zlavou a premkom to nie je zas tak vela, to sa oplati si myslim.
     
  9. Zlatá je v pohode, to urko zarobíš ako nič, len ten Plutus Event ti hodil tak pol miliona ale aby si platil 15€ za Extra zlatú kde nie je nič extra len ten design, čo aj tak nevyužiješ lebo Citadela je slabá oproti ostatným plus lodiam. Neviem na čom fičia ale toto je úlet, keby to stojí 5€ tak ešte poviem okej ale 15€ ? :D To je výsmech hráčom.
     
    White☻Trabant☻DaroSK tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PaloSčerba - vela hracov lieta na C+, o to by ani neslo, ale okrem toho designu tam nedali nic tak prevratneho by som povedal, len to menia s klasickou zlatou permanentkou. Tak urcite to pojde do feedbacku.
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  11. Stein)

    Stein) User

    Z free veci spravili pay vec,to je crazy no :D Neviem na čom fičia,nič tam nedali...vobec...tych par modulov ktore aj tak padnu na random lod,par klučov a hotovo.
     
  12. Jako každý potřebuji moduly na konkrétní + lodě. Od pořízení této permice mě odradilo "šance se zvyšuje u citadel", sice ji mám i citadel+, taky moc modulů na ni, takže tuhle vynechám. Myslíte, že bude někdy zaměřená na solace+, solaris+? Já sice viděl, že jsou tam taky uvedené, ale ta šance je minimální.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - sice sanca je zvysena, ale mozu ti padnut moduly na rozne lode a taktiez aj mixovat, ze ti padnu na viac lodi sucasne. Mne napriklad padli tieto moduly na solaris+. ALe ono je to o stasti proste.

    upload_2024-8-1_21-59-9.png upload_2024-8-1_22-0-20.png upload_2024-8-1_22-2-51.png
     
    Cruenta†Ultionem a Tess tohle ocenili.
  14. Nezlobte se na mě, ale ta extra zlatá jen za skutečné peníze a pouze po koupi té zlaté permanentky je pěkně podlá obchodní taktika. To je, jako kdybych si na jisté nejmenované streamovací službě chtěl koupit jejich nejlepší program (např. neomezené sledování a kompletně bez reklam), ale předtím bych musel mít zakoupený také jejich střední program s jistými nevýhodami.

    Je to obyčejné tahání peněz z hráčů. A je to docela škoda, ten design Shogun na Citadel + se mi osobně hodně líbí, ale peníze jim za to nedám. Vždyť ty náklady, které do toho investuji, ani nevyváží cenu těch odměn. Některé jejich úkoly totiž musím za udirium měnit, protože vážně nemám pořád postavené brány, abych posílal výpravy do brán, taky nechci plýtvat uridium na výpravy jen kvůli použití povolení a doufám, že se mi neobjeví ta mise na vybavení laserů/raket promeriem (protože to je jedině na naštvání).

    Vážně - proč nutit hráče vkládat promerium do munice, když většina hráčů na serverech má už dávno seprom? Možná výhodné pro nové hráče, ale neměl by to být trest pro všechny ostatní.
     
    Delta-7925H a *brutus* tohle ocenili.
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    123zelenina není to tahání peněz ale byznys. Vem si že za extra zlatou sezónní permanentku dáš 460 Kč pokud se nepletu. Když se podíváš do obchodu, kolik stojí jeden jakýkoliv design na loď ? Taky 460 Kč. Takže ty si vlastně koupíš ten design a pak se ti jen zdvojnásobují odměny ze zlaté sezónní permanentky. Je to chytrý marketing, ale naštve to všechny okolo.
    Nepíšu to, že s tím souhlasím, ale protože osobně se mi to hnusí. Dál už psát nic nebudu, nebo si budu muset dát ban. :)
     
  16. Tess, ale k té ceně za tu extra zlatou si přeci jen ještě musíš přičíst i tu cenu za zlatou, ať už v uridiu nebo za skutečné peníze. Dohromady tedy 920 Kč! A pokud si k tomu chceš přikoupit i to uridium, tak se dostáváme dost dobře za částku 3000 Kč. I bez koupi toho uridia je to docela dost drahé, ne?
     
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    123zelenina počítat umím, jen jsem dala příklad a dále svůj ,,názor,, k tomu. :)
    Jinak k těm úkolům v té sezónní permanentce, jsem tušila, že se v tom budou promítat všechny akce co jsou ve hře.
    Dle mého názoru, je to dobrá akce, ale vždy jak přijde vylepšení, tak se s tím hráči nespokojí. Nehledě na to, že si nepamatuji jedinou sezónní permanentku, kde by nebyla nějaká chyba. A to mne osobně štve. :(

    Uvidíme třeba se to ujme a hráči budou spokojení. Nezaleží jen na naší komunitě, ale i na názorech hráčů ze všech týmů DO.
    S tím bohužel nic neuděláme. :(
     
    Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  18. *brutus*

    *brutus* User

    Tess je to vyčuraný marketing,protože jsem za žadný design doposud nedal ani korunu a nehodlám na to nic měnit i kdy se v BP stavěli na bůhví co já vím
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123zelenina - ako sa tu vyjadril tvoj spoluhrac, tak to nie je az taky problem kupit tu zlatu permanentku. Pretoze dnes nie je uz tak narocne zarobit ucko ako kedysi, hlavne ked clovek robi akcie a podobne.

    Nuz v hre su proste aj hraci, ktori investuju, kupuju designy a uz som videl par aj v hre s tym designom a to este len akcia zacala. Jasne, ze to je marketingovy tah, ze nedaju cisto design za peniaze, ale daju to do permice s dalsimi odmenami, aby to bolo vacsie lakadlo. AKurat som cakal, ze tam bude trosku viac fantazie s tymi odmenami za kazdu uroven a nie len ctrl+c a ctrl+v s miernym poprehadzovanim od zlatej permanentky. Samozrejme nikoho nenutia si kupit extra zlatu permanentku, rozhodnutie je na kazdom, ci to chce alebo nie.
     
    Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  20. Kľudne nech si to dajú za 15€ alebo aj za 25€ ale nech to aj odpovedá tej cene k aktuálnemu stavu hry. Akože 20k BL munície ? Pár axionových kľúčov či veci na stavbu plus lode ? Prečo tam proste nehodia normálne odmeny na zrýchlenie progresu hry ? Prečo tam nehodia milion X4 dokopy za splnenie celej extra zlatej permanentky, alebo 100k sepromu, milion urka, 10 000EE a podobne ? Veď to je výsmech. Keď už si za to pýtajú také peniaze tak nech je aj adekvátna odmena. Ako to má potom prilákať nových hráčov ? Veď ten battle pass mal byť hlavne na to, aby to zrýchlilo progres novým hráčom a starým to dalo odmeny na end game. To si akože vážne niekto myslí, že príde nový hrač a povie si, že tak teraz budem hrať 2-3roky aby som bol na tej úrovni ako sú ostatný ? :D :D Buď to hrať nezačne vôbec alebo pôjde 24/7 autopilot, veď to je výsmech. Kľudne nech to stojí peniaze ale nech je tá odmena adekvátna stavu hry. Koho zachráni tých pár tisíc munície ? Pár vecí do plus lodi ? Náhodných modulov ? Majú tam byť poriadne odmeny. Milion Urka už nie je taký problém ako 10rokov dozadu, veď to má bárs kdo nafarmené a autopiloti aj niekoľko desiatok milionov. Alebo keby ti to hodí aj s tým designom aj samotnú plus loď, ešte poviem ok ale toto je naozaj výsmech :D Na druhú starnu nie je blbec ten čo to predáva ale ten čo to kúpi :) Takže vlastne vyhral Bigpoint.

    Punisher - Tak väčšinou to kúpia hneď tí, ktorý majú TR payment :D Tam je tá cena 1/3, takže cca 5€ ale ak to má platiť niekto normálne tak to je výsmech
     
    MuadDib85[CZ] tohle ocenil(a).