Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PaloSčerba díky, aspoň to nemusím psát já. SP mě bavila, ovšem tuhle vynechám, je to fakt hrůza.
     
  2. neneman321

    neneman321 User

    Tak tahle sezonní je totální výsměch, to se BP snad zbláznil ne ? :eek: 460 + 460 kč nebo 800 kč či 400 k Uri za to fakt nestojí, nejsou tam žádný užitečný věci, úplně stejná akce jako s klíčemi a bednami a jejich 30% šancí z bran za 3 diametrony za bedny co nyní běží, desingy jsou sic pěkný, ale klidně je oželím. Co se to s BP poslední dobou děje ? To se jako snaží dohnat jarní sabotáž a boxíky z mistrovství evropy co dali kdy rozdávali tisíce EE a munice a snaží se na nás nyní zahojit ? :D
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PaloSčerba - tak hrat hru by nemal byt sprint, ale maraton a to je spravne si myslim. Pokial hram hru a hned by som sa vylepsil a mal vsetko, tak by som to uz potom nehral. To je najhorsie na niektorych dnesnych hracoch, ze chcu vsetko hned. AK to ziskaju velmi rychlo, uz ich to nebavi, viac si to vazia, ked vedia kolko toho museli do toho investovat, kym to vsetko ziskali. Prave ten progress je fajn a skor by som povedal, ze problem nie je v napredovani, ale skor v tom, ze hraci neraz nemaju info, lebo necitaju forko a nevedia, co skor v hre robit, na co sa sustredit. Ja to hram uz 15 rokov, cize ked som zacal na PVE odznovu, hned som vedel na co sa sustredit a slo to celkom v pohode.

    Suhlasim s tym, ze mohli sa s tou extra drahou viac pohrat a nie v podstate skopirovat zlatu drahu. Ono my posielame aj feedback, neraz davame aj navrhy na upravy, ale je na BP, ci ich prijmu. Co sa tyka ceny, za to zvykol byt len cisto design, teraz sa aspon viac veci da ziskat, na co sa samozrejme snazia hracov nalakat, ze si nekupia len design. S tym paymentom to nejdem riesit, potom sa cuduju, ze preco mnoho hracov ma TR payment.

    neneman321 - hadam niekto nebude kupovat zlatu permanentku za peniaze, ked sa da ziskat za ucko :) Hlavne nie, ked sa da ucko dnes velmi rychlo zarobit.
     
  4. To nie je pravda, že by to ľudí prestalo baviť. Práveže väčšina hier je zameraná na End game a nevidím dôvod prečo by práve táto hra nemohla byť zameraná na end game. Prečo tu nie sú eventy na PvP Mapy ? Prečo tu nie sú funkčné mapy ako R-zona ? Koho v dnešnej dobe baví grindiť rok ? Nikoho. Väčšina z nás je dospelých a ja odmietam investovať do hocičoho nového roky času, chodím do práce tak ako väčšina a veľmi si rozmyslím, kde investuje svoj drahocenný čas. Prečo nepridajú špeciálny PVP mod s dobrými odmenami, kde budú mať všetci hráči vyrovnané pravidlá, každý dostane tú istú výbavu, každý si spraví konfy podľa seba a ide si zahrať ? Toto je kameňom úrazu v tejto hre. Táto hra má 15rokov a za ten čas sa nijak neposunula čo sa týka zamerania kontentu. Jednoducho sa to musí zrýchliť aby hráčom netrvalo 2roky ale iba povedzme pol rok aby boli aspoň na podobnej úrovni ako ostatný. Buďme k sebe úprimný, koho baví mesiac sedieť na paladku ? Koho baví strielať 1000 až 2000 niečoho ? Nikoho, je to extrémna nuda a preto sú tu aj autopiloti. Ak chcú nalákať nových hráčov tak je na čase zmena a zrýchlenie progresu, minimálne na základnú výbavu. To je môj pohľad, keďže vidím ako dnešný hráči fungujú a ani sa im nečudujem, čas je drahá komodita.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PaloSčerba - hral som aj inu hru, kde trvalo, kym som ziskal najvyssi lvl, potom som musel pracovat velmi dlhu dobu na ziskani lepsej vybavy a bavilo ma to, lebo to bolo tvrdo vydrete, naopak hra, ktoru som dobreze za den nepresiel celu tak ma uz nebavila. Tato hra je zamerana na dlhsie ziskavanie lepsich veci a mne to vyhovuje, preto ju hravam. Co sa tyka PVP, tak boli dobre akcie, zial mnohe z nich zrusili, R-zone je stale, ale nie vzdy sa tam clovek dostane a ostali PVP akcie ako SB, BoB, ci galakticky svar. Tato hra nema 15 rokov, len ja to tolko hram, ma este viac rokov. Mna a mojich spoluhracov to bavi, postupne plnit ulohy a ziskavat postupne vybavu. Ano su aj taki, co chcu hned vsetko, chcu aby dostali Prometheusky na lvl 20 len tak za prihlasenie. Nastastie ja poznam takych ludi, co to hraju a nevadi im to dlhodobe ziskavanie predmetov a vidia problem skor inde, co tuto hru poskodzuje.

    Ale tato diskusia je zamerana na permanentku, tak sa toho treba drzat. Pokial dalsie prispevky nebudu obsahovat nic z permanentky, tak budu zmazane ako OT. Kedze sa bude robit feedback na konci akcie a chceme, aby tu boli prispevky len ku akcii.
     
    *SATKO* a Tess tohle ocenili.
  6. Tess, já přeci neříkal, že neumíš počítat ;). A chápu i ten argument, že zlatá se dá koupit za uridium, v dnešní době naštěstí mnohem lépe dostupné za denní mise. Ale i tak, 400.000 U je docela na dýl. Nevím, jak mají čas ostatní hráči, ale já ve všední dny můžu hrát tak maximálně hodinu kvůli práci a o víkendu chci být spíš s rodinou než na počítači u hry. A to nepočítám celodenní směny, navíc, jsem při práci pod přísným dozorem, takže ani hrát DO natajno nemůžu :D. Uridium z bran taky nemám tak často, protože když už hraji tu chvilku, tak chci létat, střílet a plnit úkoly, ne sbírat palladko.

    A potom je tu i ta nevýhoda, že když už si za nějakou dobu těch 400.000 U vydělám, tak potom budu mít ke konci sezóny mnohem míň příležitostí a času na zisk vysokých úrovní. I z těch zlatých úkolů, hlavně, když je musím neustále obnovovat kvůli takovým nesmyslům jako je použití povolení do výprav a vyslání exkurzí do GG. Některé ty úkoly jsou skutečně jako na míru ušité b0tkám...

    A kdo by chtěl i jiné názory, zde můj oblíbený odkaz na anglické DO fórum ohledně sezóny. Alias BP feedback asi moc nezajímá...

    https://board-en.darkorbit.com/threads/season-pass-6-feedback.129349/
     
  7. Sice jim ta SP věčně nefunguje správně, ale za mě je to oživení hry. Některý ty mise jsou teda vyloženě nevyužitá příležitost, ale každej to hrajem jinak a třeba někdo, co nesedí mně, vítá. Nevim. Některý ty nový sezónní mi přijdou dobrý (Kronoska, NEU čipy, Agatus). To pětihodinový kempení na BL mapách, když prakticky není přes autoboty možnost do něčeho vystřelit, mě ale teda moc neoslovilo.

    A pak mě štve, že při měnění misí skočí ten řádek jinam a pak to, když mi to opakovaně dává tu samou misi dokola a nebo nabídne 3x za sebou misi za málo bodů. Kombinace obojího mi fakt vytáčí, hehe.

    A teda vůbec necením, že ta extra řada je jen za živý peníze. Z pohledu provozovatele asi dobrej krok, z mýho pohledu trapnost.

    (Něco z toho už jsem tu asi komentoval, tady je muj aktuální ucelenější pohled)
     
    *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    123zelenina - uz len ked spravis denne ulohy, tak ti to hodi zhruba 300k ucka mesacne a Permanentka je raz za 3 mesiace, takze tych 400k a to bez premka a zlavy sa da nasporit za 3 mesiace. No hej, tie exkurzie som uz uvadzal do feedbacku, ze to hracom vadi, ale zrejme len nas tim to uviedol do negativ pre tento event, neviem ako ostatne timy, kedze to davaju stale. Nieco podobne je aj povolenie plus, kedze nie je zrovna jednoduche ho ziskat. Klasicke povolenia sa daju celkom pohode ziskat na tie ulohy.

    Delta-7925H - tiez ocenujem, ze tam dali vacsiu roznorodost misii nez predtym. Tak to kempovanie na BL mape mi praveze vyhovovalo, kto vravi, ze tam mas strielat NPC? Co tak sundavat hracov, ktori sa nebrania a mas kopec odstrelov za tych 5 hodin ;) To sa stalo aj mne, ze som dal obnovit misiu a obmenilo mi asi 5x tie iste dve :D
    K tej extra zlatej permanentke sa nejdem vyjadrovat, kedze som to uz pisal vyssie, ale beriem to, je to cosi nove a mozno po feedbacku to prekopu, uvidime.
     
  9. KompleXus

    KompleXus User

    Clovek sa tu len moze divit.. Nez aby ste boli radi ze mate kde ziskat v podstate zadarmo (ano v dnesnej dobe zadarmo pokial neratam tu platenu listu) moduly na lode, iac, olej atd. co by inak museli nahravat niekolko desiatok hodin tak sa tu len pohorsujete.
     
  10. Stein)

    Stein) User

    @KompleXus obavam sa ze ti maximalnym sposobom unika pointa. Nikomu nevadi ze permanentka (bezna) sa da kupit za uridium a aj za payment. Co nam vadi je to ze pridali dalsiu extra giga novu ktora je iba za payment. Je to zvlastna marketingova strategia,ale rozumiem jej. Z pohladu bp super,z pohladu hraca blbost,nedali do nej nic zaujimave co by bezny hrac potreboval ak nie je novacik.
     
    *brutus*, *SATKO* a Delta-7925H tohle ocenili.
  11. Ono ani nie je problém ten Payment Season pass ale o tie odmeny
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdyby to nikdo rozumně nekoupil, potom by měl BP nad čím přemýšlet a sběratelé nefunkčních designů by neměli kde utrácet.
    Ale je vidět, že hráči používající programy třetích stran rozumně investovali, tak nám tady krouží po mapách desítky designových roninů.;)
    Nechci BP nějak moc radit, ale do další permice bych ten design ještě 3x zdražil a přidal k němu i ten titul : ekonom roku, sběratel roku, nebo sponzor roku 2024.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Líbí se mi ta nová Nova, která bez upgrade mi dává skvělých 1,2% boost. Není to zbytečně moc na začátek a ty informace k tomu jsou zase jako vždy skoro nulové. Překvapivě.:cool:
     
  13. Ani kvůli tomu designu na C+ se to nevyplatí kupovat, protože ten jde klasicky sestavit v montáži za 10 datových fragmentů ;)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ғᴏʀʀεѕт - v montazi mas design Samurai Citadel Plus a v extra zlatej permanentke je design Shogun Citadel Plus ;)
     
  15. *brutus*

    *brutus* User

    já za datový fragment vyrobím moduly a ještě design který se mi libí,v čem je problém?
     
  16. ahojte, cez víkend bolo možné získať čipy N.E.U. z brán, avšak ich nepripisovalo do sezónnych úloh, uznajú to dodatočne nejakým skriptom ?
     
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *Яεđ_Đяαğøη napiš si prosím na podporu hry, že jsi s tím měl problém.
    Zatím nevíme jakým způsobem se to bude řešit.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, To máme opravdu všichni psát na podporu ze všech účtů na kterých se tato mise nezapočítávála? Vážně?
    to tam mají home office a za každý uzavřený tiket je nějaká tajná odměna, když se zcela evidentně jedná o globální chybu na všech serverech...
    A když tam nenapíšu, tak nic nedostanu, či?
     
  19. Teď teda uplně nevim, ale on byl NOVA víkend (nebo jak tomu říkaj)? Bych řekl, že kdyby byl, tak se ho účastním a podle mě nebyl...
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN já nevím, jestli si pochopil co jsem psala. Zatím nemáme informace jak se to bude řešit.o_O
    Pokud hráč napíše na fórum hry, že neobdržel nějaký předmět a nebo se mu něco nezapočítává, tak moji povinností je odkázat hráče na podporu hry. Nemůžu vědět, jestli to je pouze problém u hráče a nebo globální problém. Ne vždy všichni napíšou na fórum. Nehledě na to, že poslední dobou jsou s fórem hry problémy.

    To je pouze moje domněnka: Mimo to je možné, že se to řešit ani nebude. Do konce sezónní permanentky by měl být N.O.V.A víkend ještě 3x snad.
    Uvidíme jak se k tomu postaví a s jakým řešením přijdou.