Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Podle diskuse jsem pochopil, že asi NOVA víkend měl bejt a nebyl. Jak se vypínaj ty slevy na brány v neděli, semtam, tak asi je lepší tady s ničím nepočítat. Každopádně v reklamě Velitelskýho centra to nebylo, takže to ani čipy dávat nemohlo. A co si pamatuju, tak s tímhle víkendem to není jednoduchý od začátku, však zrovna Zohan to hodně řešil, ne?
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H on byl a čipy z bran padaly, ale nezapočítávaly se do sezónní permanentky.
    To je to co se řeší. :)
     
  3. Tak to pak sorry, já bych dal ruku do vohně, že na to reklama nebyla. Asi by mě to teda pálilo, koukám.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - bol NOVA vikend GG, aj v kalendari to je, mozno si si to nevsimol len.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess ano máš pravdu, vůbec jsem to nepochopil a proto jsem reagoval. Jen je mi divné, že pán Macko v sobotu večer při službě na chatu psal, že o problému se ví a je to hlášené? Tak jak to je? Někdo má informace, nebo někdo podává zavádějící informace.
    K tomu nefunkčnímu foru mi na discordu jeden zkušený hráč dal i návod, jak tomu zabránit.
     
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN já jsem nikde nepsala, že to není nahlášené. Jen jsem ti vysvětlila, proč jsem hráče poslala na podporu hry a napsala, že nemáme informace o tom jak se to bude řešit. To je vše. Nehledej ve větách něco co tam není.;)
    To je v pořádku, že kolega na chatu informuje hráče, že o problému s připočítáváním čipů do sezónní permanentky víme a je nahlášený. Informace máme všichni stejné. :)

    Co se týká fóra, nesedím 24 hodin u PC, aby jsem viděla kdy fórum funguje a nebo nefunguje.
    Pořád ještě dochází k výpadkům a načítají se pomalu stránky.
     
    Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    tohle bylo v ofiku :
    To se jedná o ty popisy v permici v herním okně, které stejně nic nevysvětlují a jen hráče matou?
    Kdyby tam raději uvedli ''konkrétně'' o jaké supermegagiga galaktické nesehnatelné předměty se jedná a potom ''konkrétně'' uvést hlavně i o jaké množství se jedná, aby si to hráč mohl i kontrolovat.
    A ano můžete to dát do zpětné vazby tohoto eventu. Hráči nemají rádi tajemné nic neříkající popisy ve hře. Nevím, proč má BP neustále potřebu něco neuvádět a mlžit? Neradi kupujeme zajíce v pytli...
    P.S. Jak to vypadá s tím připsáním čipů. Neu do permice do úkolu?
     
    • Vylepšenie: Zmenená misia Sezónnej permanentky podľa spätnej väzby od hráčov:
      • Lasery je teraz možné upgradovať pomocou Seprom a Promerium
    Jako tohle cením! To je úprava, která má smysl a pro mě otevřela možnost dalších misí v SP, protože já to mám všechno pod Sepromem pořád!
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  8. IR.I.PI

    IR.I.PI User

    ahoj všetkým, pred cca 10. dňami sa tu dotazovalo ohľadom čipov N.E.U. a ich nepripisovania do sezónnej permanentky, nemám ich ani ja napriek skutočnosti, že som ich získal z dvoch epsiloniek a jednej lambdy, má už niekto resp. admini nejakú spätnú väzbu, čo s tým bude a kedy to priznajú , vďaka za info
     
  9. Mne podpora oznámila že sa o probléme vie a spätne mi budú pripísané ale od tejto akcie na čipy ubehla už nejaká doba a stále nič...treba čakať ako na všetko v tejto hre.
     
  10. kokis-007

    kokis-007 User

    A stále sa nepripisujú čipy do Sezónnej permanentky. :(
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kokis-007 ano víme to.
    V týdnu jsme se snažili zjistit jestli to už bude opravené a upozorňovali jsme na to, že bude opět víkend N.O.V.A.
    Odpověď jsme neobdrželi.:(
    Problém je nahlášený a musíme počkat na vyřešení.
    Poprosím tě si napsat na podporu hry, že jsi bránu udělal, ale čipy jsi neobdržel.
     
  12. kokis-007

    kokis-007 User

    Dík za odpoveď- napíšem na podporu hry.
     
  13. mk981

    mk981 User

    15.09.2024 - 19:43 Získaný predmet: Čip N.E.U. (45)
    Aj mne nezapočítava
     
  14. Já teda doufám, že tu misi buď změní, vyhodí, nebo to pak připíšou skriptem, nebo tak něco. Aktuálně mi třeba na podporu napsat nejde (aspoň teda přes formulář). Viz to Shockovo vlákno...
     
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H no ono by stačilo tu chybu s tím připisováním opravit a byl by klid.
    Je tu ještě ještě jedna možnost jak napsat na podporu hry.
    Přes tento formulář, je to funkční.
     
  16. Delta-7925H na podporu napíšeš tak já, přes platební bránu :):).
    Nicméně zbytek je rozbité viz. moje vlákno.

    Třeba vůbec mi nepřišel mail ke změně hesla. Ve zkratce nechodí nic, již jsem psal
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  17. mk981

    mk981 User

    odoslal som chybu na podporu, tak uvidíme
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).