Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    super další pěkné spestření a plnění úkolů
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já třeba nepochopil tuto novinku :
     
  3. Super... takže cena je furt stejná (400.000 U), aspoň ty odměny vypadají trochu zajímavěji. Ale raději se do toho nebudu vrhat, dokud nevím, co dělají ty zásobníky na klíče (a jestli je vůbec nějaká dobrá šance, že tam ty klíče budou a nebudou z toho padat furt jen ty zdroje na klíče).

    Mimochodem - ano, jsou tu zcela nové moduly, ale jestli je někdo chce získat či vyrobit, tak musí hezky zaplatit sezónní permanentku ;)

    Aspoň za tu normální bude trocha munice a boostery zadarmo, takže si asi moc nebudu stěžovat (zatím...)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte,mam otazocku.Nestabilny modul dnes v montazi DMG-XSP01 v zozname lodi figuruje aj cyborg,ale nepasuje tak nwm ako to vlastne funguje neviete poradit ?
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *SATKO* v seznamu jsou napsané všechny lodě na které ti může modul padnout. Buď v hangáru a nebo v restabilizaci, zjistíš na jakou loď ti padl.
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok,to znamena ze restabilizaciou sa môze zmenit typ na inú lod ?Ak je to tak,to môzem skusat cele mesiace aj to nebude iste
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ano,uz som sa docita v biblii.Dakujem
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    mě ze zásobníku vypad klíč do truhly BL
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *Firefox1*, hmm no tak já z toho nezlatého (modrého) dostal jen 2x vysokofrekvenční kabel :confused: takže mám jasno - tolik uridia za random nedám, radši si našetřím na novou plusovou loď.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. Už jsem to sice psal i na podporu, ale zeptám se. Kupoval jsem SezPer, když už jsem měl nějaký levely odlítaný a teď jsem zjistil, že se mi v Úspěších počítají levely až od zakoupení permanentky (minule ten titul padnul hned po zakoupení). Má to tak ještě někdo?

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Zlatý standart 10/50, aspoň si na 51lvl. Mě to uvízlo na 44 a tři dny žádný postup, včera jsem stačil jen kappa za 200 bludišťáků a denní misi už jsem se nepřihlásil. Pořídil jsem to až po plutovi, k tomu velký a střední balík bludišťáků, no, jestli se to nepohne aspoň do 50lvl, už vím co si nemám pořizovat.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  13. Tak jen pro informaci. Z podpory mě poslali kam slunce nesvítí, že podle VOP si můžou dělat co chtějí a neuznávaj mojí reklamaci. Mám otázku teda. Na podpoře chyby ve hře i payment řeší jeden člověk. Jak se dá podat reklamace jinudy?
     
  14. neneman321

    neneman321 User

    Na slabším účtě sem si pořídil sezonní, mám hotových 52 levelů, ovšem z PP mě to ukazuje jen 43 levelů, Delta-7925H nejsi v tom sám, očekával sem, že dodělám 50 levelů a automatcky mě to hodí titul a asi holt budeme mít smůlu a titul nedostaneme..
     
    Delta-7925H a -baghira2- tohle ocenili.
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, V první permici opravovali ''chybičku'', aby ta druhá už fungovala správně.
    Bohužel pro nás funguje tak, jak funguje.
    Příště musíš ihned zakoupit, aby jsi to vůbec byl schopen splnit a je jen otázkou, zda hra poběží každý den správně.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Je to skoro i loterie na ge-1.
    P.S. Chápu, že český jazyk a gramatika jsou moc složité, ale je schopen mi někdo vysvětlit tuto větu z FAQ?
    Říkají tomu ''návod a popis'', ale mi připadá, že jen dokonale mlží?:cool:
     
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H omluvám se za ne reakci na tvůj předešlý dotaz. Čekala jsem jak to dopadne na podpoře hry, kam jsi prve psal svůj dotaz. Ani my jsme nevěděli jestli, je to chyba nebo záměr.
    Když to vezmeme zpětně, ano u první sezonní permanentky byla chybička, že při jejím koupení byl titul připsán okamžitě aniž by jsi měl splněno 50 levelů. U této sezonní permanentky došlo k úpravě, aby takový problém již nenastal. Úprava funguje tak, že se ti levely připočítávají až po zakoupení sezonní permanentky. Docela zásadní věc o které jsme už nebyli informovaní a ani do FAQ k akci tím pádem nebyla zahrnuta.
    Diskutovala jsem dnes s kolegou z podpory hry, který tvůj problém řešil. Nevím jestli se tě tak jeho odpověď dotkla, že máš pocit odbytí a poslání do míst kde slunce nesvítí. Vím, že tě odkázal na V.O.P. kde se píše, že BP si vyhrazuje kdykoliv právo změnit akce a i jejich odměny. Tak to bohužel je a nikdo z nás s tím nic neudělá.


    ZOHAN to není mlžení, to je překlad z BP. Větu upravím, aby dávala smysl.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/23
  17. Popravdě dotkla. Já jsem si mohl tu permanentku koupit hned na začátku za U, ale věděl jsem, že dostanu nějaký peníze na PaySafe kartě a tak jsem nákup nechal na později. Hraju tuhle hru i na úspěchy a tituly v profilu pilota a tak tím, že jsem dal BP reálný peníze, připravilo mě to o ten titul. Takže jsem ani omylem nedostal to, co jsem si kupoval. Navíc jsem to začal řešit už před několika týdny, takže se cejtim nespokojenej (a za mě je to chyba) + jsem si v sobotu nevšiml, že není sleva v branách a vyházel hromadu U zbytečně. Takže jsem z hry opravdu otrávenej a od včera jsem prakticky nelítal.
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H to chápu, taky bych byla naštvaná. Kolega ti chtěl pomoct, ale nejde to.:(
    BP mělo hodně problému s hrou během léta a jsou i teď a to je jejich priorita. Kolikrát i na primitivní otázku, čekáme odpověď dlouhou dobu.
    Co se týká té slevy na klikání bran, už jsem na to odpovídala zde v Diskuzi. Problém byl nahlášen už v sobotu dopoledne.
    Mimo to sleva na klikání není pravidlem, že vždy bude(nikde není napsané že to tak musí být).


    V Německu mají zítra svátek a nejspíš si udělali prodloužený týden. Asi se probírají z Oktoberfestu.:D
     
  19. Teda... Hraju to tři a půl roku. Na začátku byla sleva na brány si myslím od neděle do čtvrtka, třeba - už nevím, ale od tý doby je to prostě sobota neděle furt. Fakt si nepamatuju, že by to bylo někdy přes víkend vypnutý. A vlastně jsem na některý věci tak zvyklej, že na ty upoutávky ve velitelskym centru koukám minimálně. Tohle ale byla vyloženě moje nepozornost.
     
  20. dotar5eP

    dotar5eP User

    citace smazaná

    Já už to nezapl dva týdny :D:D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).