Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. V oznámení, stejně jako u SP#2, je napsáno, že bude zcela novej titul a ve FAQ, že je za dosažení 50 levlu. Minule to tak nebylo, pač jsem levlů udělal přes 60, titul nemám.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Musíš se nad to povznést, protože oni za to nemůžou a občas něco popletou a odnesou to hráči, kteří se snaží mít achiewementy i tituly a logika prostě nepustí. V BP není na prvním místě spokojený hráč, ale něco jiného.
    Oni to zase upravili podle zpětné vazby hráčů(údajně), tak uvidíme co zase nebude zítra fungovat.:cool:
     
  3. Povznést? Nejde. Přestat hrát uplně jsem nedokázal, ale už z toho nemám tu radost jako dřív a jsem zklamanej, že nikdo od podpory vejš nepochopil, že se to dá hrát i na úspěchy v profilu pilota.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Sezóna ještě nezačala. překvapivě no
     
  5. neneman321

    neneman321 User

    Naposled sem si sezonní koupil jen tak z nudy, udělal sem 52 levelu, titul mě nedali, moduly mě padly jen na Retius loď, kterou ovšem nikde neseženu,takže logiku BP nechápu, na co modul do lodě, která není k sehnání ?, znova to kupovat za skoro 500 nebudu, je to absolutně o ničem, žádná pořádná odměna co by mě řekla kup si to, stojí to za to, celkově hodnotím sezonní spíš jako odpad, než jako přínos a BP opět přestřelil v poměru cena/užitek pro hráče ve hře v porovnání s bitevní kde jsou moduly, lodě a další věci co se aspoň dají využít v pokroku ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Koukám, že to je zase jinak. V úspěších v profilu pilota kolonka na tuhle permanentku není, takže teď by to mělo fungovat jak? Už je jedno, kdy se permanentka koupí? :-D Klauni, jsou to klauni...
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  8. *brutus*

    *brutus* User

    proč jsou v sezonní permanence eventy které již opět byly se asi taky nedozvíme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* těžko říct, ani my to nevíme.
    Trošku vázne komunikace(ne z naší strany) a zatím nemám odpověď, proč se titul nezobrazuje.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  10. Schválně jsem se ze zvědavosti podíval do obchodu, kolik teď stojí season pass - stále za 400,000 U. Přemrštěná cena za (pod)průměrné odměny. S radostí tuto sezónu, stejně jako tu předchozí, vynechám a úkoly budu plnit, jen když to nebude nic šíleného (rozhodně se nebudu hnát, abych za pár bodů stavěl brány).

    Eldrich designy jsou ...zajímavé... Černý základ s růžovou chobotničkou... zajímalo by mě, jak dlouho to vymýšleli :D. Ale když se vám líbí, proč ho nezískat. Stejně jsem kvůli své technice nucen hrát DO na kvalitu "brambora" takže designy lodě a letounů si moc neužiji.

    Kdo se do toho vrhne, budu vám držet palce. Vy ostatní, kteří si season pass nebudete kupovat, dobře děláte (aspoň podle mě) :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *brutus*

    *brutus* User

    Tess trochu to tedy po odpovědi z podpory objasním,o chybě víme a prosíme o trpělivost:D:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* a kterou chybu teď myslíš? Ať to nepomícháme. Začínám se v tom ztrácet :confused:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. *brutus*

    *brutus* User

    Tess ty staré eventy a snad i titul by měl být
     
  14. Je to neuvěřitelný, ale už tu reklamaci řeším skoro 4 měsíce a stále jsem okradenej. Chápete to někdo? Stačí mi připsat ten titul a klidně budu dělat, že se to nestalo. Po víc jak třech letech se mnou takhle vyběhnout...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Obávám se, že si budeš muset nasadit podobný titul ''kreditilionář'' a myslet si svoje.
    P.S. náš zákazník, náš pán.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Musíš pochopit, že podpora má omezené možnosti a zcela jistě jejich údajná hlášení končí pouze v koši a následně na smetišti jako spam.:cool::mad::eek:
     
  16. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H no jo, s tím nic neuděláme. Jak ti bylo několikrát napsané zde na fóru a i z podpory hry, BP si může pravidla měnit i během akce. Kolega z podpory to řešil, my jsme to řešili, ale bohužel to neovlivníme. Mrzí nás to, že ti nemůžeme vyhovět.:(

    ZOHAN vše vždy hlásíme. To jak s tím naloží BP a jestli použije tvůj zmíněný koš, se nikdy nedozvíme.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - poviem ti to na priklade, prides do obchodu a rozlucujes sa predavackam za ceny v obchode. Oni nie su majitelky, ani manazment. Mozu tvoju staznost posunut vyssie, ale tam to konci zial. Tak je to aj s nami, posunieme to vyssie, aj podpora to posunie vyssie a co sa dalej stane, to uz nie je v nasej rezii.
    Velmi davno som podal ziadost o to, aby mala podpora vyssie kompetencie s tym, zeby bola kontrolovana vyvojarom, kedze kazde pripisanie a manipulacia clenom podpory sa zaznamenava a vidia ju vyvojari cez svoj nastroj, ktory je samozrejme ovela obsiahlejsi nez ten, co ma podpora, ovsem tu je problem ten, ze ten vyvojar musi mat cas to kontrolovat a pokial je ich malo a ledva stihaju dat dokopy hru, aby nepadala, tak sa niet comu cudovat.
    A zial je to zacarovany kruh, nizsie zisky viedli k znizovaniu stavov a znizovanie stavov vedie k vacsim problemom v hre, nevyhovenie hracom a to vedie opat k dalsiemu krateniu ziskov. Ale tak my sme mali pani na to, aby sme diktovali manazmentu, ako maju robit svoju pracu :rolleyes:
     
  18. Já tomu všemu rozumim, ale věřím, že by měl každej rozumět i mně. BP mě okradl o skoro 700,- reálnejch Kč. Mohli by to vyřešit připsáním titulu a je po problému. Každopádně já se budu připomínat jak tady na fóru, tak na podpoře, dokud tu hru nepřestanu uplně hrát.

    Negativní reklama, přece taky reklama, ne? Ať všichni vidí, jak se BP chová ke svým zákazníkům.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H my tě chápeme, ale přijde mi, že nechceš ty pochopit nás. Kdyby to bylo jen na nás, věř tomu, že titul máš už dávno připsaný a vůbec zde nemusí být taková diskuze.
    Zaplatil jsi, permanentku jsi obdržel a i odměny. Takže to není krádež. Problém je pouze s titulem.

    Taková maličkost, zde na naše fórum CM(Community Manager pro DarkOrbit) Saimon nechodí a už vůbec nikdo z BP(vývojáři atd.). Tím, že to zde budeš připomínat si ničím nepomůžeš. Čte to jen náš tým.

    Píšeš to jak jedna nejmenovaná celebrita. :eek:
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, A tak se teda zeptám? máme nějaké nové informace o obsahu této sez. permice a jak to bude s titulem za tuto sezonu?

    P.S. Pane Punisher, p. delta si nestěžuje na cenu předmětu, který si naivně a s patřičným očekáváním zakoupil dle popisu v FAQ a nakonec neobdržel věc, kterou mu klamavě nabízeli a jsou tak trapní, že místo aby se omluvili a svou chybu napravili, tak dělají, že jsou zaneprázdněni a úplně slyším, jak budou tvrdit, že na řešení nesmyslů cz/sk komunity nemají čas.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Však je to jen titul, klamavá reklama a v důsledku další naštvaný hráč, co už kupovat nic nebude.
    jj Měli by se stydět.
    NO OFFENSE:cool:
     
    *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.