Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ano, snažím se vyhejbat posílání výpravy do brány, takže jsem to udělal hned (byl první v pořadí) a dokonce na 2x, poprvý se nestalo nic... Po restartu stejnej stav.

    Ale čemu se divit, ani čtvrtá SP nefunguje jak má. Já jsem stále okradenej u druhý a abych na to nezapomněl, že jsem okradenej, (první a) druhá SP je vidět v úspěších, že mi chybí 11 levelů, který jsem splnil, ale nebyly mi započítaný (kdyby tohle dali pryč, určitě by mi udělali radost - i když bych zůstal okradenej).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Aj mne sa to stalo po pretoceni misie mi zmizla. Uz to riesime a cakame na odozvu zhora.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takze hraci, ktori maju problem so sezonnou permanentkou a konkretne s tym, ze im zmiznu denne misie, tak sem mozu napisat a uviest svoje ID+server, my to preposleme na dalsie riesenie.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  4. 170287282
    GE1
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  5. Punisher v té pernametce je chyba. Design orcus viking je příliš malý na mapě, vypadá jak pet.
    Lítám jsem s ním ve skupině a v porovnání s orcusem je 2x menší.

    Tím se nedá moc zaklinknout, a je to jak pusat plus se speedy.

    Poslední dobou je problém s velikostí lodí a petů. Vše je moc malé o_Oo_Oo_O.

    At to opraví, nebo když si to vezme někdo na pvp bude problém :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - ved nedavno bola uprava a zmenili velkost niektorych designov PETov, lebo boli prilis velke...za par dni ziskam design tej lode, tak to otestujem.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, 62978493 ge-2 (cz1) mizí mise po její změně
    napíšu si sem i účet ratolestí, protože tu mají ban, nebo by jim hrozil ban za psaní podle vašich pravidel za multiúčet:rolleyes:

    třeba tento účet (ID 63023897) ge-2 má splněný úkol, který nejde splnit, protože akce : galaktický svár snad ještě nebyla.
    samozřejmě, že odměnu jsme nedostali. https://ctrlv.cz/lgyA
     
  8. tamtumm

    tamtumm User

    miznúce denne misie.
    [​IMG]38401700
    cz1



    edit:
    Momentalne dostupne 2.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ano o tom vieme, to uz bolo nahlasene, no sem uved len ID svojich uctov, ktorym zmizli denne misie z SP cez tento svoj ucet.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  10. Dnes takhle, bez obnovy. Vím, že je to nahlášený, ale tohle považuju za vývoj. K horšímu :-D

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jeřen

    Jeřen User

    Taky to tak mám
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ty mas az 2 ulohy? Ja len jednu :eek: To je asi ten skryty bonus adminov, co tu nedavno jeden hrac pisal, ze asi mame, preto mam "az" jednu ulohu :D
    upload_2024-2-8_13-29-6.png
     
  13. Máš jednu evidentně proto, žes tu druhou změnil. Já jim dal jednu exkurzní jednotku...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - no ano, nechcem zbytocne posielat exkurzie. Ale uz je ofiko, snad to cimskor opravia, kedze onedlho vikend.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  15. No tak to asi neopravili, dneska je tam jen jedna mise, opět exkurzní jednotky a mise už nejde změnit, ale zase nezmizí.
    Edit - už je mise fuč
     
    Naposledy upraveno: 9/2/24
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  16. Taky jsem měl jen exkurze, změnil jsem a úkolů 0.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zatial nedoslo dalsie info. Ak to dnes neopravia, obavam sa, ze budeme musiet pockat na buduci tyzden.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  18. tamtumm

    tamtumm User

    Pred chvilou mi napisalo toto-09.02.2024 - 20:15[​IMG]Mise „Sezónní Mise (Sezónní permanentka)“ byla úspěšně splněna!
    a to som mal viditelnu len jednu misiu a to ako asi vetsina exkurzní jednotky.Takze predpokladam ze misie su len ich nevidime.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    tamtumm - ale to je sezonna misia, tie su v poriadku aj tyzdenne, ale denne su problemove.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. tamtumm

    tamtumm User

    pochopene a zmazane
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).