Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Hele, trochu jsem ty mise sledoval a myslím si, že to zcela jistě souvisí s přidáním té miniakce a je to tím, že tam vlastně měnili trochu ty ''mise akce'' a tím zcela jasně rozvrtali tu sezonní permici - denní úkoly?
    Tento úkol miniakce nefunguje správně dle matoucího popisu v češtině : https://ctrlv.cz/45s3
    je tam vidět, že byla splněna jedna část úkolu a úkol se nedokončil a dokončil se až po sestřelení 10 devo. Když postup otočím, a sestřelím 10 x devo dříve než uletím tu vzdálenost, stejně se ten úkol nesplní. v tom vidím ten problém.
    že úkoly miniakce ovlivnili nějak tu sezonní permici. Nemyslím si, že by to stihli opravit před skončením té miniakce, takže se to asi možná 13.2. opraví zázračně samo.
    Dále jsme testovali 2 dny, jak ty úkoly permice (ne)fungují na tomto účtu :63023897, který má na stejných přihlašovácích i server ge-1 a úkoly se tam bugují úplně stejně.
    Chtěli jsme to otestovat, takže po nalogování tam byl denní úkol na použití 2 x GGEU, úkol jsme poklikali, neměnili jsme ho a zde je výsledek :https://ctrlv.cz/4UAB
    na tom druhém účtu jsme pouze změnili úkol a v podstatě výsledek je totožný- nic jsme nedostali, nic se nezměnilo, ale nepřišli jsme hlavně o 2 GGEu.
     
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN problémy se sezonní permanentkou konkrétně s denními misemi, se objevily dřív než začala mini akce.
    Co se týká úkolu. Jedná část úkolu se myslí, že buď budeš střílet jen devolaria a nebo jen boss devolaria.
    Screenshot_2.jpg
    Všimni si těch odstavců, tím jsou jednotlivé úkoly oddělené.

    Sezonní permanentka se buguje všem hráčům co mají zakoupenou zlatou permanentku a změní misi. Já ji zakoupenou nemám a neděje se mi to. Kolega jí zakoupenou má a tím, že neměnil mise, tak to má taky v pořádku. Veškeré poznatky jsme už předali BP. Proč to tak je může být tím, že se přidávaly nové mise.
     
  4. Mně přijde to zadání úkolu jednoznačný a taky to tak funguje. Bylo to i v některejch klasickejch úkolech.

    A k úkolům SP mám to, že bez ohledu na to, že to nefunguje, jsou 3 exkurze jako denní úkol přehnaný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. No tak úkoly permanentky nefungují od čtvrtka, tak jsem zvědav, jakou nabídnou kompenzaci, protože asi nejsem sám, kdo koupil tu zlatou permici:(
     
  6. Taky doufám, že mě podruhý u SP neokradou (i když tentokrát by to bylo naštěstí jenom o účko).
     
    -baghira2-, *brutus* a MuadDib85[CZ] tohle ocenili.
  7. 171900468
    Global
    Zlatá permanetka + balík bodů (největší)
    Problém s misemi a nepřičítají se splněné, nelze vybrat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Rozumím tomu, že tu SP chtěli udělat obtížnější a možná pestřejší, ale za mě teda jsou některý ty mise mimo realitu. Nejpozději do konce týdne (nejspíš) pustí nový cíle, ale dávat do SP v týdenních použít 15 klíčů bitevní permanentky? Do denních víc jak jednu exkurzi?

    To jsou mise stavěný pro automaty. Já sem tam exkurzi použiju, cíle dělám, ale tohle je nesmysl, kterej člověk (podotýkám člověk) během tejdne sice je schopnej dát, ale tak jeden dva tejdny za sebou.

    Řešení? Používat hlavu? Nevim. Možná víc možností měnit mise a pak tam můžou bejt v denních i dvě Kronosky.

    Za mě vývoj SP, která ze 4 pokusů ani jednou nefungovala správně, směřuje k tomu, že příští asi oželím.
     
    -baghira2-, *RimmerH* a *brutus* tohle ocenili.
  9. *brutus*

    *brutus* User

    Každý den v denní SP 3 exkurzní jednotky asi ignoruji i tuto
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Čekáme dnes na vyjádření, kdy se to bude opravovat. Mimo mizejících misí se stává, že se hráči nepřipojí do hry.
     
  11. Naprosto souhlasím. Utratím cca 1400-1500 korun a ještě abych si vzal dovolenou, abych dostal odměny. Velký palec dolů. Kromě toho to nefunguje správně.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  12. vilo68

    vilo68 User

    sama minela uz si tu zlatu pernamentku nekupim nehram to uz tak casto aby som miesto 5 misi mal 3 a z toho 2 nesplnitelne tak tu pernamentku do 50 nespravim
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hned ako pridu dalsie informacie ohladne SP, tak sa to dozviete na fore. Musime pockat zatial.
     
    -baghira2-, Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  14. Punisher ty úkoly co tam dali jsou k ničemu. Proč to zas upravili na toto.
    To je zas propadák, minule úkoly hotové za 5 s teď nikdy.
    Akorát zas zkomplikovali život posledním živým hráčům.
    Tak díky.

    0/10 propadák. At to opraví ty ukoly, je to vtip ne :eek::eek::eek:

    Proč tam jsou ty jednotky bran. Splnit všechny 3 úkoly místo jednoho, to jako co ted. Mám skákat po mapách a hledat 1 NPC ne o_Oo_Oo_Oo_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tak zrovna tohle cenim. Hraju ve fázi, že střílím jen to co "musím", takže tohle honění po mapách za jedním NPC, beru jako krok správnym směrem. Ne nesmyslný plejtvání bránama. A to ty Exkurze běžně využívám.

    Edit: Bez automatu i při aktuální akci nasbírám slušnejch pár tisíc EE, ale abych dokázal postavit 10 až 15 bran tejdně a navíc to poslal přes Exkurzi? To je už zaměstnání na plnej úvazek, a ne hra. A baz kuliček si myslim zhola nemožný..
     
    Naposledy upraveno: 12/2/24
  16. Tak dnes máme úterý, po restartu a světe div se, denní úkoly permanentky neopraveny. Nedostatek zaměstnanců? A za tohle chtějí platit?:eek:
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H co se týká těch GGEU v týdenních misích, uvedeme do zpětné vazby.:)
    Mám stejný názor, že je to moc. Nehledě na to, že pak musíš dělat úkoly na brány, které musíš splnit ručně, protože se přes GGEU nepočítají do těch ostatních misí na brány.

    MuadDib85[CZ] zatím nám nepřišli informace, že bude oprava.:(
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  18. *brutus*

    *brutus* User

    oni žádné informace ani nepřijdou,ve středu se bude chystat event a SP zůstane tak jak je,no co už tak nšjak už jsme se s tím naučili žít,že
     
    -baghira2- a *RimmerH* tohle ocenili.
  19. neneman321

    neneman321 User

    Pánové když to tady sleduji, sem rád, že sem tu SP nekoupil jak sem měl v plánu, kvůli desingu na Orcus, zatím sem měl SP na slabším jen 2. sezonu a do dnes mě BP nedal titul za 50 levelu a když tak na to koukám, tak SP č.4 která nyní probíhá bude asi stejný průser :D:D moc se těším na případné kompenzace jaké pak BP udělá a jesli to nebude jen další průser :D nedivím se vám, že jste nešťastní, 280 k U se slevou a premkem a nemůžete to ani plnit aneb BP opět dal tolik věcí naráz, že nyní neví kterou chybu dřív opravit :p:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. [​IMG]

    A šlo by, prosím, dát do zpětný vazby i to, že by bylo super, kdyby z Úspěchů zmizelo to oddělení SP. Důvody?
    1) Stejně tam nejsou všechny sezóny
    2) Kdykoliv to vidím, připomene mi to, že mě BP okradl o reálný peníze.
     
    -baghira2-, *brutus* a maronon tohle ocenili.