Zpetná vazba Diskusia: Sezónna Permanentka

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - zrejme na to z pociatku zabudli, preto tam nie su vsetky sezony a dost pochybujem, zeby odstranili toto z tade. Je tam plno akcii, co boli roky dozadu a tiez neodstranili aj ked sa uz nezopakuju mozno.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  2. Ty mi nevaděj, to jsem ještě nehrál, nemohl jsem to splnit. SP jsem hrál, splnil a byl okradenej. A jestli ty sezóny pokračují, nedává smysl, aby tam visely jen některý. Každopádně, je to jak říkám, akorát mi to připomíná, že mě BP okradl a kdyby to tam nebylo, já z toho mít radost budu!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - tak tie tituly su stale v rieseni. Ale zial ma to asi nizku prioritu. MOmentalne problemy su dolezitejsie, kedze niektorym hracom sa neda dostat do hry alebo nefunguje SP spravne a zajtra zacina event, kto vie ci sa zas nieco nedomrvi.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Nechápu jak může mít něco vyšší prioritu než tituly SP, kterou prodávají i za reálné peníze a reklamační řád u BP zcela
    nepochopitelně neuznávají. Je to do nebe volající a můžeme jen doufat, že se BP zamyslí a dá nám zde na forum někdy v blízké budoucnosti celý seznam bugů a chyb.
    Předpokládám, že to bude hezky barevně zpracováno a hezky roztříděno podle priorit a závažnosti s vlivem na chod hry a i údaj o termínu předpokládané opravy chyby.
    Uběhly 2 pracovní dny a BP maká, neinformuje, neopravuje.
    Třeba to ráno zase naběhne správně, když zmizely mise akce.:)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - pisal som tam slovo "asi", len sa to domnievam, ze je nastavena nizsia priorita a ano slo o realne peniaze, ale ked je plno hracov, co sa do hry nevedia prihlasit vobec alebo nejdu mnohym misie v aktualnej permanentke, tak tomu dali podla mna vyssiu prioritu a titulom sa povenuju asi neskor, zial nie som priamy zamestnanec BP, netusim ako presne to tam funguje s opravou chyb. Vychadzam len z emailov, ktore nam poslu a informacii, ktore nam poskytnu ako timu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, já se jen bojím, aby se tyto tituly nedostaly na seznamu chyb někde mezi refrakci a UBU, které ''opravují'' už hezkou řádku let.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tie tituly by mohli opravit, neverim tomu, zeby ta narocnost bola podobna ako nahodenie UBA napriklad. Ale momentalne neostava nic ine len pockat, snad aspon denne misie opravia cim skor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Poslal jsem a,b.g a epsilon, koukám, fakt se nepřipsali do úkolu, když je necháš udělat GGEU. A materiál na GGEU jsem měl na 6 kusů, takže na 7 v misi nedosáhnu. Zeptej se na BP, jestli nemají nějaký povolený program pro normální hráče, protože to se časově nedá. Za mě, poslední SP, za tohle fakt platit nebudu.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a *brutus* tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - mas moznost pretocit misie, ja osobne, ked vidim exkurzie do bran, okamzite pretocim misiu na nieco priatelnejsie. Ale momentalne su problemy so SP, pretoze stale sa neukazuju mnohym denne misie.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  10. *brutus*

    *brutus* User

    ano přetočit se sice dá,ale když mám v denních jednu přetočím jí a zmízí co po tom dál?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *brutus* - ja to mam to iste, vtedy sa neda zial nic robit, len pockat na opravu. Ale dany hrac narazal na tyzdennu misiu a tie su ak spravne viem v poriadku zatial, cize exkurzie do bran moze pretocit za nieco priatelnejsie, aj ja to robim.
     
    -baghira2-, *brutus* a Tess tohle ocenili.
  12. vilo68

    vilo68 User

    ako je to s tou sp mne nenaskakuju ziadne denne misie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  14. *brutus*

    *brutus* User

    Tess omlouvám se ale je hlášené přetáčení misí,co zbývající mise,protože každý den je pouze jedna
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* a když rozklikneš odkaz tak je tam psáno i o mizejících misích. Jedno s druhým souvisí.:)
     
    -baghira2-, Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  16. vilo68

    vilo68 User

    splnil som 15misi vecny zvazek a do sp mi to nezapisalo co s tym
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    vilo68 nic s tím neuděláme, tento problém mají všichni. Vím že se opakuji, musíme počkat na opravu.:(
    Veškeré problémy, které jsou se Sezonní permanentkou jsou nahlášené.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  18. *brutus*

    *brutus* User

    splň 15 cílů sezonní mise věčný svazek,splňeno 26 cílů a v SP 0/15,takže je rozbitá komlet
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus*, Týdenní mise fungujou asi normálně ne?
    Sice tam naskakují pro hráče nevýhodné a nelogické mise, ale to už jsme si zvykli.:cool:
     
  20. *brutus*

    *brutus* User

    ZOHAN týdenní ano,ale splň cíle do eventu jsou do sezonní o které jsem taky psal
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).