Zpetná vazba Diskusia: Skúška hrôzy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 15/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Adrsto

    Adrsto User

    Tiež mi to príde úplne divné 6 rakiet, 53 Uridia....
    Len nechápem prečo mi to nebola schopná vysvetliť podpora a nasilu ukončili konverzáciu. Ešte nikdy nič nevyriešili, čo sa týka mňa.
    Taktiež píšu nejaké gramatické chyby, ale stane sa. Mne skôr vadí ich prístup a mierna agresivita.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Adrsto - tak ja riesim veci, ktore sa tykaju fora, kedze som administrator fora, podpora podomna nespada, cize nie je pre mna relevantne sa k nej vyjadrovat. To moze skor osoba, pod ktoru spada podpora.
    Uvidime po vikende, ci to neupravia, lebo tiez sa mi zda ta odmena ako zly zart z hlavneho akcioveho NPC.
     
  3. sabotér90

    sabotér90 User

    Odměnama naprosto v pohodě, malá loďka to udělá po první boxíky s munkou (x1 do dvou hodin pro malou loď vklidu) a má i bez doublů a PP / peta asi průměrně 60k munky denně. Když k tomu přidá i meltery, tak i asi 25k uri.

    UFE si dojede pro věci na peta, s tím, že tu munku v tom nechá, pokud má doubly, tak má na munce i lehkej profit.

    Do toho akce na mapách - z boss cucurbů se dají nahrabat pěkné logdisky, občas EE. A člověk je i lehce v plusu s bílou (tj. urko z cucurbů je v čistým). Overall v pohodě akce...

    PS: Cením výrobu protokolů v montáži, za minulou vortex jsem dostal 2x obětní plamen, a tím mě přešla chuť tu vortexku dojíždět. Tady si vyrobím, co chci.
     
  4. Adrsto

    Adrsto User

    Punisher a nepoznáš náhodou osobu pod ktoru spada podpora?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Adrsto - tak podpora spada pod Ticket admina, nad nim je potom este Team leader a najvyssie je ICM.
    No s TL si uz komunikoval v jeho vlakne.
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    výborna brana,dostatok rôznorodých odmien,vidí sa mi o nieco lahsia ako prva verzi Vortexu.Som konecne spokojný,dokonca som kúpil aj premium
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - na boxiky (nie uplne vsetky) tam plati aj double, ci protocoly. Ak chces hlavne tej municie este viac. ;)

    Adrsto - stalo sa mi to iste teraz, co tebe. Tiez som nedostal ziadnu odmenu podla lodneho dennika, ale ked som siel do bilancie, tak tam bol udaj o ´´luxusnej´´odmene uridia :D

    upload_2020-10-18_18-13-56.png
    upload_2020-10-18_18-14-21.png
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Viem o com hovoris Punisher,skladove protokoly na 4-tom lvl mam takmer full a je to aj poznať
     
  9. sabotér90

    sabotér90 User

    Ok, zatím jsem narazil na jednu chybu - když na x-8 vypadne z boss cucurba box, vechny odměny jsou v pořádku, až na uridium. To je z nějakého důvodu poděleno desíti. Typicky vypadne box, z něj dostanu něco kolem 2 - 4k candy, + 130 Uri. Může to být záměr, ale vzhledem k tomu, že změna se ostatních odměn nedotkla, tak bych to tipnul spíše na bug.
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Čerstvé novinky zo serveru GE7

    [​IMG]
    20.10.2020 - 21:40 Obdržen předmět: Lodní design - Phantasm Diminisher

    A včera: 19.10.2020 - 23:44 Zkouška hrůz dokončena.
    19.10.2020 - 23:42 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu . (Frightful Curcubitor)

    Za mňa spokojnosť, síce ma to stálo muníciu, ale som z toho šťastný. :D:D
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - gratulujem. Praveze ta brana je neskutocna farma na municiu ;) Samozrejme ak mas protocoly, double a PP tak ziskas neskutocne vela municie.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    SBL-100, MCB-25, MCB-50, JOB-100, RB-214, RSB-75, A-BL, Uber rakety ...

    Čoho si najviac cením: je RB-214 (15.000), RB-214 (15.000),
    JOB-100 (10.000), A-BL (1.500), Uber raketa (2.500), SBL-100 (2.500)

    Z uber kristallonov a uber sibelonov popadalo strašne veľa boosterov.
    Popadali postupne snáď všetky.

    A uvažujem o tom, že si to na GE7 zopakujem, ale už nie úplne celé do konca.
     
  13. MICKA

    MICKA User

    Puni ani double nemusia byt aj tak je to pekna farma :D:D:D nemam ani PP ani protokoli ale robim ukoly na 400 UVK a 250 Usiby paradna brana na toto :)
     
  14. Podla mna najhorsia brana vsetkych cias. Oproti starej wortexke sa to vobec neda porovnavat.
    Pre mna ako hraca, ktory ma vsetky FULL lwl 4 protokoly uz roky, je dokoncovanie uplne celej brany zbytocne a strata mojho cenneho casu.
    Kedze z brany vam mozu padnut "len" 4 boxiky s munkou ( munku pocitam ako x4 / RB ) nie raketomet, a rakety...
    Osobne som dokoncil 5 bran az do konca, len kvoli battlepassu, a dalej robit celu branu urcite robit nebudem.
    I v battlepassu mi odmena za 10 alebo 15 bran nepride ako nieco, kvoli comu musim tu branu denne urobit az dokonca.
     
    Mrtvoly_v_Hrobě. tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    FrOg!_Is_Back_[SvK]. nakoľko už máš "vsetky FULL lwl 4 protokoly uz roky"
    to Ti nedáva právo väčšine hráčom kaziť pojem a dojem z brány: Skúška hrôzy

    Nie každý má v tejto hre úplne všetko: čo sa týka protokolov
    alebo dostatku laserovej munície a rakiet v samotnej hre.

    Väčšinu hráčov ktorých poznám sú radi, že si konečne prídu na svoje.
    Takmer každý event v tomto roku, bol žmýkaním munície z hráčov.

    Keď si hráči konečne môžu tú muníciu nafarmiť naspäť, tak takí ako ty,
    ich budú odrádzať od čistého zárobku na tejto halloweenskej bráne
    a kaziť im tak túto udalosť, ktorá je iba raz do roka.

    Len raz Ti to tu napíšem, čo si o Tebe myslím.
    Zamysli sa nad tým, čo sem napíšeš. Pretože:
    Za niečo tak nepekného, by si sa mal hanbiť.

    Nie každý hráč má v hre: úplne všetké full lwl 4 protokoly a dosť munície.
    Sú aj takí hráči, ktorých to poteší, že si tieto predmety môžu nahnať späť.

    Tá brána rozhodne nie je až taká veľká katastrofa.
    Darovanému koňovi sa na zuby predsa nepozerá ..

    EDIT:
    A wortex v tejto hre, už veľmi dlho nebol, po spojovaní serverov. Pokým viem ..
    Pretože BP dával prednosť, úplne iným prioritám, než tejto halloweenskej bráne.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  16. To ze mam vsetky lwl 4 protokoly, neznamena ze mam vsetko nie ? To kde beres... ?
    Nemam hlavne municiu, kvoli ktorej som chcel i tento rok robit "staru dobru wortexku".
    Lenze BP to uplne pokazilo a ja neviem z 10 boxikov munky co boli kedysi v starej dali chabe 4 boxiky.
    A ked sa dobre pamatam, tak za dokoncenie starej Wortexky si dostal protokol lwl 4 alebo obetny plamen, z coho to mam i ja.
    No ako vidim, ty nevies co pises. Vsak ty co z brany dostanes, to v nej i vystrielas. Kym sa dostanes na koniec za ktory nedostanes absolutne nic... :D:rolleyes::D
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  17. Pustatina2

    Pustatina2 User

    To máš pravdu.:D Za dokončenú bránu, každú jednu, som obdržal nulu.:oops: Škoda, že to BP takto zariadil. Na výrobu protokolov lvl 4 treba nazbierať alebo kúpiť neskutočné množstvo surovín. Čo si myslím je na škodu hry.o_O
     
    bhagira2222 a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pustatina2 - v infe o akcii predsa mas jasne uvedene, ze odmenu za dokonecenie brany nedostanes. Tak musis nazbierat viac candy corn, ale zas mozes si zvolit protocol aky chces vyrobit a nebudes mat 5x obetny plamen ako ja v minulej akcii, co mi je na nic.

    upload_2020-10-22_13-11-9.png
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Je to síce pekné čo si napísal, ale odmena za bránu nie je v podstate žiadna. Je fajn, že si protokoly môžeš vyrobiť aké chceš. Ale surovín treba neskutočne veľa, čo si asi nepochopil z môjho príspevku. CHA.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pustatina2 - treba citat s porozumenim. Odmenu ziskas porazenim Frightful curcubitor a sam si zvolis, co si vyrobis. A samozrejme BP chce, aby sa hraci zapojili do akcie aj mimo branu a bud boxikovali candy corn alebo ho ziskavali z NPC curcubitorov. Takto ich vlastne donutia, aby isli na mapy a nie len spravili branu a zas vypli hru, ak chcu teda protocol alebo nieco ine vycraftit.