Zpetná vazba Diskusia: Skúška hrôzy

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 15/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jaritko

    jaritko User

    Po nejakej dobe, keď som viac menej len logoval kvôli dennému bonusu, som sa tešil na vortex. No prišla táto akcia. Povedal som si fajn, nafarmím si suroviny a postavím protokoly aké chcem. Vyletel som na mapu a keď som videl ten bordel co tam stále lieta nonstop a BP to dlhodobo ignoruje, vrátil som sa opäť k vyberaniu denného bonusu a prebehnem párkrát bránu. Asi toľko k motivácii hráčov zo strany BP aby vyleteli na mapy.
     
    pepan70 a ZOHAN tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Máš na mysli tyto piloty honosící se titulem nad nickem ''zasloužilý pilot''?
    https://ctrlv.cz/3nFt
    P.S. Když tě ta hra chytne, tak na nic jiného není prostě čas.:)
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  3. jaritko

    jaritko User

    Presne týchto patologických "hráčov" som mal na mysli.;)
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  4. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Punisher - Máš pravdu. Ak som ťa urazil tak prepáč.:)
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pustatina2 - neurazil. Len skor ako niekomu napises, ze cosi nepochopil z nejakeho tvojho prispevku, radsej si este raz dokladnejsie precitaj text od neho ;) Ziskanie protocolu je sice narocnejsie, ale zas mozes si vybrat aky chces, co je podla mna velka vyhoda. A odmena za branu nie je, no 10 boxikov(2x uber lordakia,4xuber sibelon,4xdemon drone), v ktorych ti moze padnut municia je podla mna slusne. Treba to brat tak, ze stale lepsie ako nic, mohli akciu kludne zrusit ako crazy cuby a nenavratit uz, to by bolo horsie si myslim :)
     
  6. Všiml jsem si, že některý odměny z permanentky se "tváří" jako už vyzvednuté. Znamená to, že už jsem je obdržel, nebo je to nějaká chyba v zobrazení?

    [​IMG]
    -------------------
    Je tu, prosím pěkně, někdo, kdo má splněnou většinu cílů, ale nemá vyzvednutý odměny z permanentky? Chtěl bych vědět, jestli máte taky některý ty odměny jakože už vyzvednutý?

    Psal jsem na podporu (pač tady to zůstalo bez odpovědi), ale přesto, že se ten pán tentokrát podepsal jiným jménem, opět se s ním nejsem schopnej domluvit a dál nevím.

    Podle prvního mejlu jsem si měl zkontrolovat, jestli jsem obdržel lejzr a štít do peta a podle druhýho, že z permanentky vyzvedávám jen "modul do peta, zbytek se vyzvedává automaticky". A to i přes to, že dokonce na tom skrýnu se lze dočíst, že "kliknutím na níže umístěné tlačítko si vyzvedneš všechny své nevyzvednuté odměny" a je evidentní, že některý ty odměny vyzvednutý nejsou a jiný vypadají jako že jo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/10/20
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - multipost som ti spojil. Na podpore je viac ludi, takze sa samozrejme nebudu vsetci podpisovat tym istym menom. Neviem, co presne si poriesil s podporou, ale v infe o akcii je tato informacia:
    upload_2020-10-26_18-42-59.png
    To znamena, ze musis kliknut na vyzdvihnutie, inak tie odmeny zial neziskas.
     
  8. Ahá. Tak to jsem přehlíd. A teď už tomu (asi) rozumím. Díky.
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Zdravím, chci se zeptat jestli do konce této akce bude dostupný G-Surgeon v obchodě jako minule, předem díky za odpověď
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    DiamantovyChavez Surgeon teď v obchodě není.

    Ale dá se získat z brány epsilon, pokud je: Deň špecialnych odmien z brán - Verzia 3
    Jenom počas víkendu, pokud tento Deň špecialnych odmien z brán - Verze 3 probíhá.
     
    bhagira2222 a bhagira22 tohle ocenili.
  12. Mám další otázku. Do zpráv mi přišlo oznámení o konci akce s tím, že "Všechny tvé Candy Corn a zlaté Candy Corn byly zkonvertovány na body cti." Ale podle deníku "Tvé zbývající Candy Corn a zlaté Candy Corn byly směněny za 40000 bodů cti." To je čest za 2 zlatý, ale ten milion a něco obyč kukuřice jsem ve cti nedostal. Chyba, nebo jsem si zas něco špatně přečetl?
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Stále vykonávame skript, ktorý prevádza Candy Corn na česť. Je to obrovský script, ktorý stále beží a vyžaduje si čas. Preto žiadame hráčov o trpezlivosť.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dosla informacia, ze skript prebehol a je hotový. Takze by uz vsetci hraci mali mat pripisanu aj zvysnu neobdrzanu cest za candy corn.
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. chattt

    chattt User

    nedává teď Mindfire .... odměnu pro víc hráčů než 5.....?
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. chattt

    chattt User

    a ještě možná mínus, že ta potvora co se občas objevuje místo mindfire.... dá odměnu jen pro jednoho hráče....4000 uri atd...
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Forkys

    Forkys User

  18. *SATKO*

    *SATKO* User

    Super,konecne výzva a akcia ktorá mi vyhovuje.To bude zase nárez,takze diky
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    *SATKO*, A zítra budeš psát, že nemáš zase munici ne?
    P.S. Jsem zvědav, jestli ty ''dýně'' budou i druhý den akce a jaké budou zase lagy?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    pomstačernéhopantera a *SATKO* tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rok sem na to čekal jak byl dlouhý. *SATKO* také jdu do toho.
    Je jedno kolik mám munice. Konečně pořádná akce jak má být.

    EDIT:
    Brána Zkouška hrůz s NPC bossem Frightful Curcubitor.
    Je jenom, jednou do roka. Nenechte si takovou akci ujít.
     
    Naposledy upraveno: 13/10/21