Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher, tak jsem vyráběl v montáži, abych měl Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher a mohl tak přijít ten surgeon nebo 10.000U. Osobně jsem ten text u odměny špatně pochopil, myslel jsem, že to dává jen firemní loď a ne lodě, co jsou k ničemu, a ani LF4 nepadla, jsem naštvaný, když jsem v podstatě nic nedostal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Warden

    Warden User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►: Nesmíš se nechat tím rozhodit. Každý z hráčů se dostal situace, že nedostal něco, kvůli čemu bránu dělal a je jedno zda to byl Havoc, Hercules, LF4 nebo něco jiného. Třeba budeš mít příště větší štěstí. Hlavu vzhůru.
     
  3. Ten surgeon chci stejně jen do sbírky, lítám jen na zlaťoučkém aegisu do UBA :D.

    P.S. Dnes 25.11. a zítra je den speciálních odměn. Nikde nevidím jaké jsou za lambdu. Poradíte mi prosím?
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    V hre neukazuje dnesne specialne odmeny z bran, takze ich pre informovanost hracov napisem sem:

    9.12.2017
    Delta - Super letouny: Designy letounů Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon

    Epsilon - Balíček s překvapením pro Goliath: 1x design z následujících: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon. Pokud už design, který vám padne, vlastníte, obdržíte kompenzaci 10.000 U.

    Kuiper - Sběratelské potěšení – Chimera a Phantom: 1x Chimera (PET design) nebo design pro letouny Phantom (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 červených designů pro letouny Phantom + 1 červený design Chimera

    Lambda - Sběratelské potěšení – Mirage a Enigma: 1x Mirage (PET design) nebo design pro letouny Enigma (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 oranžových designů pro letouny Enigma + 1 oranžový design Mirage​
     
  5. Bambino

    Bambino User

    A aspom mi ich napíše že som ich získal tie špecialne odmeny?Aby som vedel či ich mat budem,alebo ako som na tom?
     
  6. Warden

    Warden User

    Bambino: Ano, uvidíš to v logu na herní mapě, ale i v deníku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Bambino

    Bambino User

    No teraz som dostal havocy a ukazuje mi ich.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bambino - po obdrzani predmetu ako su designy na stihacky musi byt o nom zaznam. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Bambino

    Bambino User

    Ano Puni na to mi už odpovedal zrejme Warden,len som sa pre istotu opýtal na to.Dakujem
     
  10. Teraz pred chvíľkou sa stala v bráne Hádes taká zvláštna vec, pri Emperor Lordakium sa objavila loď vyzerajúca ako APS s názvom "Ship type 0" alebo niečo podobného charakteru, nestihol som to bohužiaľ oscreenovať pretože sme sa po tom všetci vrhli (možno zo strachu, či zvedavosti :D). Nepostrehol som zaň nejakú odmenu, nemal som ju zakliknutú prvý. Vie niekto o čo ide alebo sa s tým stretol? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ΞΙÐΛМΙ$® - nemohlo sa stat, ze niekto premenil wizkou jednu z kopii? Neexplodovalo to hned po vystrele?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Nemyslím si, síce je to možné, na minimape bola ako normálna červená bodka a nie ako emperor, mám pocit že dokonca použila insta štít, no nepukla hneď, až po niekoľkých ranách od 7 hráčov. Ozaj škoda že som nestihol stlačiť ten prit screen.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tomass719

    Tomass719 User

    Stane sa to ked strelis do toho wiz raketu tesne pred koncom warpu , a neni to vianocne prekvapenie , ide to uz dlhsiu dobu. :)
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    ΞΙÐΛМΙ$® Ship type 0 not defined. To je chybové zobrazení NPC, po přeměně wizkou. Dá se s tím setkat i na jiných mapách, nejen v hádesce. Ale je to vzácnost. NPC se pak zobrazí buď jako APS nebo defcom. Mě to potkalo v lowce, ale to už je několik let. Netušila jsem že to jde i teď.:)
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  16. Zdravim.... Chcem sa spytat... Ze ked byva akcia specialne odmeny z GG... A ked uz vlastním vsetky 3 firemné aj centaura... Tak ze si mi surgeon padne na 100%? A ked byva ta akcia v sobotu zacina tak je este aj v nedelu alebo vtedy je uz len ta dvojnásobná odmena?
     
  17. Warden

    Warden User

    johonder123: Ne, nemáš zaručeno, že ti padne Surgeon. Může ti padnout stejná loď jako již máš. Místo ní ale dostaneš 10.000 Uridia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Đivine

    Đivine User

    zdar..
    chtěl bych se zeptat, jestli je pevně daný, že surprise pack goli padá z epsky, jak je napsáno nahoře, nebo jestli se to mění. nestřídá se to s Kuiperovkou?
    Díky za odpověď :))
     
  19. Arya

    Arya User

    Đivine: Ne, není to pevně dané. Může být i z jiné brány. Až bude den speciálních odměn z bran, podívej se na hlavní stránku ve hře. Tam je napsané z jaké brány co padá. Výjimečně se stalo, že ve hře napsané nebyly, proto je sem kolega vypsal.
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Střídá se pět odměn na 4 brány, ale goli padá jen ze tří. Na Lambdu připadnou vždycky jen designy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).