Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Đivine

    Đivine User

    aha.. a nevíš náhodou co bude tento víkend v sobotu? dá se to nějak zjistit ?
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Myslím si, že v tom žádné pořadí není. Ale rozhodně to zjistíš v sobotu hned po půlnoci na hlavní stránce. :) Jistotu můžeš mít jen v tom, že akce bude. A pak se můžeš rozhodnout, jestli budeš točit nebo nebudeš, podle toho, jak ti rozhodí odměny.
     
    -baghira2- a Đivine tohle ocenili.
  3. Đivine

    Đivine User

    jasný.. děkuju za info :)
     
  4. Ahoj, jak to vypadá s těma dvojnásobnýma odměnama, co dnes po půnoci většina lidí nedostala?
     
  5. svi1

    svi1 User

  6. Ale to vím... Jenže tam nejsou žádné detaily ohledně toho, jestli se to už řeší, nebo máme smůlu.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Dvojnásobné odměny byly dodatečně spuštěny cca hodinu a půl po půlnoci a momentálně fungují. Co se týče připsání dodatečné odměny z bran které hráči dokončili předtím, případně jiné kompenzace, na to si ještě musíme počkat, pravděpodobně se to dozvíme začátkem týdne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Mezisupy

    Mezisupy User

    Ahoj, dělal jsem v neděli 4x hádes a nedostal jsem dvojnásobné odměny + žádné krysraly.
    Čekám na neděli jako smylování aby jsem mohl začít dělat hádes a ono tohle? doufám že nám to nějak vynahradí proteže si myslím že nejsem sám. Tak budu čekat Mezisupy
     
  9. Honzin

    Honzin User

    Už vývojáři vyrábí Script takže se neboj na co jsi měl nárok o to nepřijdeš.​
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mezisupy - treba citat aj centralu s oficialnymi oznameniami, pretoze kolega tam pisal informacie ohladne scriptu s nahradou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Arya

    Arya User

    Ty ostudo.:D Kolegu káráš za gramatiku a sám ve svém příspěvku uděláš 2 chyby.
    Já myslím, že Punisherova věta začíná nickem hráče. ;)

    Příspěvek mažu z důvodu OT. Pokud chceš kolegovi sdělit něco mimo téma dvojnásobných odměn, tak můžeš využít téma v sekci
    "Kdo je kdo-tým".
     
    -baghira2-, *Firefox1* a Punisher tohle ocenili.
  12. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Ahoj.
    Možno som sám v tejto hre, kdo hráva túto hru len cez týždeň, nie v So, Ne, Sv a to len väčšinou doobedu. Bol by som rád, ak by ste to páni moderátori zariadili (podľa vyjadrenie Jakuba z podpory BP týmu, ktorý mi zaslal e-mail na moju adresu to majú riešiť administrátori a hráčmi a nie oni na podpore), aby sa takéto aj ďalšie akcie konané v uvedené dni konali aj cez týždeň. Takže aj možnosť získania dvojitých odmien z brán by ma cez týždeň potešila. Alebo to je len určitú skupinu hráčov? Ďakujem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Borat

    Borat User

    Pustatina2 bohužiaľ akcie sú pevno nastavene. Dvojité a špeciálne odmeny sú preto cez víkend nakoľko má viacej hráčov čas na hru a preto je väčší záujem o tieto akcie cez víkend.
    V tomto ti podpora určite nepomôže nakoľko to nie je technický problém, ale len tzv. návrh.
    Pokiaľ ide o iné akcie tak Bigpoint dopredu urči dátum začiatku a konca akcie a pokiaľ to je aj na daný čas ako demaner tak aj to určia.
     
    -baghira2- a Pustatina2 tohle ocenili.
  14. Tak dnes,15.4. byly speciální odměny a dvojnásobek z bran, ale dostal jsem pouze jakýsi design na peta z lambdy. Že by chybička?
    Chybí mi už na tatarku jen jeden:D
    09,25 server GE1
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. MuadDib85[CZ],
    sběratelské potěšení – Mirage a Enigma: 1x Mirage (PET design) nebo design pro letouny Enigma (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 oranžových designů pro letouny Enigma + 1 oranžový design Mirage
    Tohle padá z lambdy :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - popis :
    • Brána Lambda: Sběratelské potěšení – Chimera a Phantom
    • ono se to střídá, každý týden je to jinak:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Já do těch bran nechodím, takže nevím jestli se to střídá..ale kvůli designům bych tyhle brány zrovna nestavěl :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - je to myslene tak, ze sa tam nachadzaju rozne odmeny ako Chimera a Phantom. No podtym mas napisane, co presne mozes ziskat:
    • Radosť zberateľov - Chimera a fantóm: 1x Chimera alebo fantómový design stíhačky (buď červený, oranžový alebo zelený) alebo balík 10 červených fantómových designov + 1 červený design Chimera
    A ty si ziskal 1x chimera. Nevidim tam ziaden problem;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher - tady je právě ta chyba- a byl ještě dvojnásobek
    15.04.2018 - 09:19[​IMG]Obdržen předmět: P.E.T. design Borealis Chimera
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - chci mít tartarus bez letounů, proto sháním chiméry:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).