Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kuiper: Chimera, Phantom
    Lambda: Mirage, Enigma
    Z tadial musi padnut 1 stiha a moze 1 pet ci ako to je?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. chattt

    chattt User

    Omlouvám se jestli jsem tě urazil, ale nevíš jestli budeš zítra žít a proto , když napíšeš , že máš dost délky svého života, tak je to relativní, kde může být množina = 1 sekunda až 120 let, ale je to omezená množina a znám mladý lidi, kteří odešli z tohoto světa před svým časem....
    četl jsi to někdy?:: Všecko, což by před se vzala ruka tvá k činění, podlé možnosti své konej; nebo není práce ani důmyslu ani umění ani moudrosti v hrobě, do něhož se béřeš.

    jinak na těch fotkách vypadáš hezky :), ale stalo se mi, že se mi nešlo přihlásit na server, nebo nešla elektrika a potom nemám vlastně vůbec nic, protože je to jen virtuální....

    před chvílí si byl online- tak si to asi hned přečteš - jo není mi do toho nic, ale jen mi to trklo do očí, čím máš slabší vybavení, tím jsi zranitelnější a tím se hůř dělají úkoly a vše ostatní, ale ostatní servery máš iris, tak asi poznáš ten rozdíl.... ale to ti do toho nemluvím jen si to říkám pro sebe :)

    Ještě jednou - ať se ti daří a nemyslel jsem to jako útok:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Přemýšlel jsem, kam to dám. Dnes jsem, i přes to, kolik mám účtů, dosáhl jaksi trochu vysněného cíle.
    [​IMG]
    08.07.2018 - 08:00[​IMG]Obdržen předmět: Design letounu - Havoc (2)
    Takže na cz3 jsem fuuul havoc, teda jestli mi z těch 50 klíčů nedojde v pátek celý zeus... Nedojde, a teď budu na cz3 frajeřit nějakou dobu celý v červeném :D. (zatím 9 havoc)
    (P.S. 13 Zet) A to díky týmu moderátorů a adminů cz fóra, kteří mi pomohli s problémem uvíznutí na ge7. Herkules 2025...
     
    Naposledy upraveno: 8/7/18
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. aké budu specialne odmeny tento vikend?
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Toto je zase nějaká novinka nebo je to úplňkem?
    [​IMG]
    A platí to, nebo je to chyba?
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak tomu nějak nerozumím, že jako běží od začátku a naskočilo to zároveň s Helixem a končí stejně?
    A nějaké bližší informace stejně zase nejsou.:D:D:D:mad::rolleyes:
     
  8. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Den netrvá pouze 3 hodiny a nepůjdu do brány, když netuším, jestli ta odměna platí a netuším, jakou odměnu dostanu?
    Když nějaký tvůrce vypustí nějakou akci, tak chci mít jako hráč nějaké bližší informace o tom ne? To dá rozum.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A nebo je to celé chyba ze strany BP?
     
  10. Korben

    Korben User

    Ale akcia áno.
    Ak je akcia, tak odmena platí a pokiaľ neprišlo k zmene odmien, tak ich máš vypísané vo faq.
    Informácie máš, link som ti dal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Akce netrvá, protože skončila. Dát reklamu na akci, která trvá pouze 3 hodiny a nazvat ji dnem nebo weekendem je úplná hloupost ne?
    Jít do brány a čekat na random odměnu , nebo nakonec nic nedostat a pak si dopisovat s podporou jak ichtyl?

    P.S. Když hráč už vleze do brány, tak chce mít informaci o tom, co nakonec jako možnou odměnu může dostat?
    Je to tak těžké pochopit? A podívej se prosím ještě jednou na mou fotku a konkrétně na čas, datum a odpočet akce.
     
  12. Korben

    Korben User

    Citát FAQ: Špeciálne odmeny fungujú na rovnakom časovom princípe ako dvojité odmeny.
    Citát FAQ, dvojité odmeny: Dvojnásobok je vždy časovo obmedzený a vzťahuje sa na jeden deň!

    To znamená, že akcia je časovo obmedzená a to znamená, že ak dnes už bola, tak bude až zajtra. Ak by nebola akcia časovo obmedzená, tak by bolo vo FAQ napísané len to, že akcia trvá od piatku do nedele.

    Odmenu z brány dostať nemusíš, tak že na podporu by si asi písal zbytočne.

    Prečo rovno nenapíšeš, že v okne nebola informácia o odmenách z jednotlivých brán? Jednoducho mohla nastať chyba v zobrazení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Korben napsal:
    A to je zase co? Jak nemusím dostat garantovanou odměnu z brány?
    A dále :
    Nebudu psát o něčem, co je hlášeno a BP neřešeno. Já jen udělal screen a zeptal se, jestli je to novinka, nebo chyba. Hráč mi tu hodil nesmyslný link a ty mi tu hodíš jiný link a pak napíšeš, že nemusím dostat odměnu?
    A nastala chyba v zobrazení čeho?
     
  14. Odmeny z brán 14-15.7 :)
    Delta - LF-4 alebo 10 000 UCB-100
    Epsilon - Chimera, Phantom
    Kuiper - Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher, Surgeon Goliath
    Lambda - Mirage , Enigma
    (Nemecke fórum ak by to niekoho zaujímalo)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    ZOHAN Předce chyba v zobrazení na hlavní stránce. Protože, odtud to okno na hlavní stránce je.
    Dále [!Dlanor!]S.F teď právě napsal jaké odměny na tento víkend v GG budou.

    Pravdivé informace najdeš tady: Kalendář

    [​IMG] :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/7/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    OK. Tak tedy znovu a předce spysovně?
    baghiro? co konkrétně se na mém screenu zobrazilo špatně na hlavní stránce?
    Mě nezajímají odměny, co budou padat v sobotu, já řešil pátek?
    A když narážíš na ten pamflet, který dle adminů je pouze informativní (kalendář akcí), tak mi tam ukaž v pátek akci na GG?
    A stejně do teď nevím, jestli to je chyba nebo co. Informovanost je zde na prvním místě zase.
    R.I.P. cenzura.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    P.S. A ten obrázek psa má jako co společného s odměnami v GG?
     
  17. Pozri ZOHAN, akcia je zase a je až do konca víkendu.... neviem prečo to dali v piatok na 2 hodiny, chyba spustenia možno ;), nič nové u BP
    Ako som už spomínal vyššie, viaže sa k tomu tento link: Vesmírmý pohár 2018 se blíží!

    Ja som si už stihol skočiť do kappy a dostal som nejaký bezvýznamný dizajn na g-champion, no a o tom presne je ta akcia :), poslal by som ti výpis z denníku ale kedže som predchvíľou vstal, nechce sa mi to hľadať :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dáváš mi tu zajímavý link, který podle Korbena neplatí. Tak pohledej, jestli ti padnul design na loď G- champion, moc eád bych to viděl.:mad::mad::mad::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    V pátek akce na GG, by vůbec neměla být. V tom musela být nějaká mýlka. To samé uvádí ♠»Game®«♠.
    - Tohle by sem vůbec nebral vážně.

    Osobně by sem v pátek, nikdy nejel dělat brány. Speciální odměny bývají v sobotu, dvojnásobky v neděli.
    - Na tohle, bych nikdy neskočil v pátek. Podezřívavost hráče, by měla být vždy na místě. A neskočit na to.

    P.S. A ten obrázek psa má jako co společného s odměnami v GG?
    To že na to reaguješ vztekle, nakolik moderátory za tohle nemůžou. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Tak, to BP ukončil o něco dřív, škoda se rozčilovat. U každého eventu to dělá stejně. Nic nového.
    Stačí si na to, jenom zvyknout. A udělat si úkoly v předstihu. Předpokládam, že nejsi včerejší. ;)
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).