Diskusia: Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán / N.O.V.A. víkend galaktických brán

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 29/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 15.12-16.12.2018

    Delta: Chimera a Phantom
    Epsilon: Mirage a Enigma
    Kuiper: Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    Lambda: Chimera a Phantom
     
  2. Zdravím, dlhšie som tu nebol, a chcel by som sa opýtať či niekedy bežia naraz akcia na kronos a double odmeny, pretože z kapy chcem dostať aj 2 dieliky na kronos ale tak 2 herculy/ 2 lf4 ak by padli by boli lepšie ako 1 :D či na to mám čakať alebo proste zajtra ju dokončiť
    Dik za odpoveď :)
     
  3. viper63

    viper63 User

    Zítra to máš. Pozri kalendár.
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pozri Kalendár. Dvojnásobky na GG, v poslednej dobe pripadajú na nedeľu.
    Takže zajtra dokončiť Kappu a máš to vyhraté.

    P.S.:
    Ak by si mal záujem o viac cti a BZ, stačí si zohnať alebo vyrobiť, booster cti a
    booster bodov skúsenosti. Aspoň sa posunieš o niečo viac vpred, ku svojmu cieľu.

    Ak máš záujem o špeciálne odmeny z brán 15.12-16.12.2018 tak Kuiper,
    je tam možnosť, získať Havok alebo Herkul. Aj na ňu sa viaže dvojnásobok,
    (tzn. len česť a body skúsenosti) - opravené.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/18
    bhagira22, *SATKO* a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  5. Na kalendár som zabudol, nechodím tu často, ďakujem :) konečne po 6tich rokoch poskladám kronosku :D síce to už hrám len sporadicky, keď mám čas, ale tak poteší :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Hm... Pán Baghira odkedy sa viaže dvojnasobky brán na padanie disegnov s Kuiperiek? Podľa vlastných skúseností, tak dvojnasobky funguju pouze na česť a body skúsenosti(PS:Kuiper brána) .......
     
  7. i.am.kero[STER], zabudol si aj na schizmatický kryštál a kľúče koristi ;), nie iba BS a česť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    a logdisky v zetě
     
    Naposledy upraveno: 17/12/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. *Firefox1*, spomínaná brána bola Kuiper a z tej logdisky nepadajú. :)
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 22.12-23.12.2018

    Delta: Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    Epsilon: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon Goliath
    Kuiper: Chimera, Phantom
    Lambda: Mirage, Enigma
     
  11. Dobrý Den chci se zeptat jestli 23.12.2018 a to v neděli pujde dvojnasobek z bran dnes na me vyskočilo kronos akce ale na kliknutí na Galaktické Brány tam nic není tak jak to mám brát.ok koukal jsem do kalendare a je to tam zitra;)
     
    Naposledy upraveno: 22/12/18
    cernakockanapepri a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - zajtra by mal byt dvojnasobok. A co sa malo ukazovat po kliknuti na galakticke brany? Kronos sa ukaze len pri prihlaseni na na herny ucet. V galaktickych branach ti to neukazuje ako sa ukazuje napriklad dvojnasobok.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher dekuji uz je vsechno v naprostem poradku;)
     
    cernakockanapepri a -baghira2- tohle ocenili.
  14. jiriovce

    jiriovce User

    Kdy jsem přidáte to co bude padat 29-30.12.2018
     
  15. Arya

    Arya User

    jiriovce, obvykle jsou tyto informace dostupné okolo půlnoci. Takže pokud neusneme, tak ještě dnes. ;)
     
  16. Arya

    Arya User

    Speciální odměny z bran 29.12-30.12.2018

    Delta: LF-4 nebo 10 000 UCB-100
    Epsilon: Chimera, Phantom
    Kuiper: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher , Surgeon Goliath
    Lambda: Mirage , Enigma
     
    Kindly a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  17. Septarzx

    Septarzx User

    Táto téma nepatri náhodou do témy Akce?? alebo officialne oznamenie ako fakt kým som tento príspevok zas našiel trvalo...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Arya

    Arya User

  19. Septarzx

    Septarzx User

    No určite by to pomohlo ale hlavne takéto oznámenia by bolo topovať vyššie podľa dôležitosti a aktuálnosti..Vždy keď dakto iné niečo napíše sa ukaže iná téma na hlavnej stránke forumu a potom keď to tam človek nevidí musí otvarat každú druhu sekciu aby o našiel no. Asi najlepšie by bolo keby sa ukazovali posledne aspoň 2 v sekcii neviem fakt no túto tému stále hľadám. Stačí mi ju uložiť do zložiek viem ale mám tam iné veci no..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Hm, to by som už nazval pohodlnosť...vždy sa to píše do tejto témy takže ak chceš vedieť špeciálne odmeny brán vieš presne kde to hľadať...a ten jeden klik navyše keď musíš rozbaliť aj sekciu nikoho nezabije;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).