Zpetná vazba Diskusia: Test server Open beta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 27/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. WiZMaz

    WiZMaz User

    proč odsuzuješ Bigpoint, já poctivě do hry posilám, jenom ty asi nemáš na prémium :D a dokoupim i dezingi ale skrze bránu těch můžu udělat klidně 1000:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghїra2 Nevím nic o akci viz můj příspěvěk výše já na tesťáku nebyl a v popisu nic není - něco se má dělat v trhlině a kde vezmu ty klíčea pod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. To astrálne CPU sa má dať vyrobiť v montáži ? Lebo mne sa vyrobiť nedá. Rovnako v montáži nemám v ponuke ani Astral Booty Key.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Takže to chápu tak, že akce astrální objev nám má poskytnout dostatek zdrojů (polychromia), abychom mohli poté začít s akcí astrální vzestup.

    Ale podle toho, co jsem si tu v diskusi už přečetl, mám dost obavy, aby se vůbec do téhle akce vyplatilo vložit nějaké úsilí.

    Pokud je skutečně jedinou odměnou (pokud nepočítám uridium za sestřelení NPC) astralit a v případě projítí všemi trhlinami - tj. vydržet s tou loďkou, co si na začátku vyberete, 135 vln nepřátel - je tu JEN šance na zisk klíčů a astralitu. Přijde mi to jako docela slabá odměna. A nemluvě o tom, že ty odměny z boxů taky za moc nestojí.

    Takže by to ve výsledku mohlo vypadat takto - Snažím se získat polychromium z výprav a z úkolů, strávím nevím kolik času v tomhle "dungeon-crawleru", jehož přežití rozhodně nebude snadné (i v popisu akce je psáno, že to otestuje naše schopnosti), získám pár klíčů (přímo, nebo z montáže) a nakonec můžu dostat jen obyčejné LF-2 a to klidně ze všech boxů, které otevřu.

    Dám téhle akci šanci, protože jako koncept mi přijde velmi zajímavá, ale ty odměny by měly být skutečně o něco lepší...
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. A nevíte k čemu bude nová výbava vůbec sloužit? Zatím jsou pouze brány a lf2 :D vůbec nevím k čemu to je dobrý na normalních mapách nijak mi to nedává, zatím Bigpoint ani neohlásil budoucí plány
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    M235i řekl skutečnou pravdu.

    Mě se osobně na tom nelíbilo nejvíce to, že mi dali na výběr takové lodě, s jakými lítat nechci.

    Místo cyborga, pusatky, lightninga, nebo nových lodí série plus; staré okoukané lode.

    Za mě celá tá akce na test serveri, jeden veliký propadák.

    Jak sem do toho vlezl, tak rychle sem odsud i vylezl.

    Na to jakou tam mám výbavu, byla celá táto akce podhodnocena.

    EDIT:

    Takže se všichni vracíme na začátek a budeme se učit opět střílet s LF2. To jako vážně?
    To již jsou lepší LF3, které padají z tutoriálu; nebo LF4 z denního přihlašovacího bonusu.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/22
    maronon tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Takže se všichni vracíme na začátek a budeme se učit střílet s LF2. To jako vážně?

    Astrální Objev, jak znechutit hráče od této hry, ještě víc.

    Proč pak máme ve hře prometeusy, nové štíty B03, zvednutou dmg a sparťany?
    Ptám se.

    Nějak to postráda logiku. Vážení a Milí. :rolleyes::rolleyes:

    A když vezmeme do úvahy: že máme lítat na starých okoukaných lodích.
    A bez možnosti většího výběru. Tak za mě: Nemám o tohle žádný zájem.
     
    Rasputinn13 tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-, Kde jsi viděl lf-2?
    Choose from a set of pre-configured ships (every ship will be equipped with unlimited LCB-10 ammunition):
    ShipLaserGeneratorsDrones (Lvl 6)
    Sentinel3x LF-3 Laser, Lvl 54x SG3N-B02, Lvl 5 (shield)
    1x SG3N-3310, Lvl 5 (speed)
    5x Iris, Lvl 1
    Upgrade Lvl 1
    Default formation
    10x LF-3, 2 per drone
    Diminisher3x LF-3 Laser, Lvl 54x SG3N-B02, Lvl 5 (shield)
    1x SG3N-3310, Lvl 5 (speed)
    5x Iris, Lvl 1
    Upgrade Lvl 1
    Default formation
    10x LF-3, 2 per drone
    Pusat3x LF-3 Laser, Lvl 54x SG3N-B02, Lvl 5 (shield)
    1x SG3N-3310, Lvl 5 (speed)
    5x Iris, Lvl 1
    Upgrade Lvl 1
    Default formation
    10x LF-3, 2 per drone
    Zephyr3x LF-3 Laser, Lvl 54x SG3N-B02, Lvl 5 (shield)
    1x SG3N-3310, Lvl 5 (speed)
    5x Iris, Lvl 1
    Upgrade Lvl 1
    Default formation
    10x LF-3, 2 per drone
     
  9. Osobně teď nemám čas hrát. Ale ono si stačí přečíst pár příspěvků zde, a přijde mi, že je akce málo připravená, málo odzkoušená, ale hlavně hodně mizerně vysvětlená. Mě to nevadí, ale najít tu alespoň jeden pozitivní komentář je nadlidská námaha. Tolik k akci za mě.