Zpetná vazba Diskusia: Test server Open beta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 27/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Montáž se zasekává, po zadání vyrobit a dokončení výroby předmět nejde vyzvednout.
    P.S. Je fajn, že máme mazat výbavu, proč tedy neustále do hry chrlí nové a nové předměty i mechanismy, designy a moduly?
    Když jsem to před spojováním serverů řešil s bývalým ICM a ten to řešil s vývojáři, tak bylo sděleno, že oni ví kde je chyba a co to způsobuje, jen v té době byla priorita spojování a teď je priorita klient a konec podpory FP.
    Jen je zajímavé, že to co se mi děje na běžném serveru, tak paradoxně i na přeplněném hangáru na testu(cca 60.000 mp1 xdéé), mi tam hra jede úplně jinak?
     
  2. Pár chybiček a námětů pro instalovaného klienta

    1) logovací okno při otevření INST-klienta....bylo by dobré mít možnost uložit si trvale zvolený jazyk (třeba nahoře v "settings")- stále mi tam skáče španělština.

    2) CHAT 80% nefunkčnost = problémy jsou sice i na WEB-klientovi, ale v INST-klientovi je to opravdu špatné = téměř nefunkční.

    3) Pozadí Mapy X-BL ´je lehce nahnědlá ( oproti WEB-kl. kde je černá)

    4) Při proskoku bránou se občas stane, že zamrzne ovládací okno u PETa ( je lehce zašedlé a nefunkční) - občas pomohl několikanásobný proskok bránou...ale vždy to vyřešil LOG-OFF a o5ovný start.

    5) Na mapě 5-3 (paladko) je při sběru rudy Goliašem mikroprodleva . . . Dimik a Pusat to nedělá.

    6) Na WEB-kl. ( mapa 2-8) jsou boxíky, které píšou, že pro jejich sběr ( vyzvedni si svůj poklad) je potřeba INST-kl. - ale i když jej nainstalujete, a spustíte, tak tam již žádné takové boxíky nenajdete. Po přepnutí na WEB-kl. tam ale stále jsou ( i s tou hláškou, když je chcete sebrat)

    7) Bylo by vhodné do "settings / Grafika" v herním okně implementovat položku pro graf. rozlišení obrazu

    8) Bylo by vhodné do "Settings / Rozhraní" v herním okně implementovat položku pro aktuální ping na herní server.

    9) Co ale v INST-kl. postrádám je funkce možnosti si přímo skočit na tento chat ( pokud například někdo reaguje nebo okomentuje Tvůj post) = stačilo by pouze info : "Na Váš příspšvek v chatu reagovalo: X .... což by hráče hodilo přímo na Profil/Výstrahy .... domnívám se, že by na tuto funkci hráči reagovali více než kladně ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/20
  3. TI.TA.N

    TI.TA.N User

    mne to uz par dni ani neide nainstalovat,posledne som klikol na aktualizaciu a uz to neide vobec.taze neviem,ked to islo nejake extra som tam nepostrehol,kvetinkove boxiky a nenacitavanie startu:)trafiat som sa musel hh
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    No tak testovací server, už 3 hodiny máme za sebou. A je za nami.

    Bolo tam toľko chýb, koľko bolo múch cez celé leto.
    Ani sa mi nechce, všetko k tomu a zaradom počítať.

    Od nefungujúcej montáže, až po túto skvelú hlášku.

    Po kliknutí na pilota u pilotnej licencie na hlavnej stránke:
    Chyba stránky not found 402 - To mi úplne vyrazilo dych.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mám nějak na testu zabugovanou montáž a hlavně upgrade nových laserů do peta.https://ctrlv.cz/hyUS
    [​IMG]
     
  6. já se prostě nelognu na testserver ani bohovi :( - stále mne to hází na: int2.darkorbit.com/

    ...i když jsem si zadal nové přihlašovací údaje.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Vidím Synka,na mapě dole pode mnou,jak se tam dostat??.Honem ať mi neuteče!!Sakra to je bludiště,otevřít forum a hledat tu starou mapu,funguje ještě,budu si dělat svou?? Ani nápad,na Synka .. z vysoka. A ty užasný miny,pořád se opravovat?
    Hraju na klientu,honem do obchodu-hra zamrzne,buchne Pet nejde opravit.
    Nahraju pernamentku a honem pryč.Pro mne nepodstatný event.
     
  9. coolmen

    coolmen User

    Taky bych řekl že to novy npc je tam zbytecne,akorát tam všechny štve,ani sestrelit nejde.Až bude akce zapnuta tak bez premka urcite tam nechodit...Naprosto zbytečné npc.
     
  10. raymenCZEE

    raymenCZEE User

    co si budem coolmene říkat asi kvůli čemu je to tam dané ? určitě opatření kvůli automatům normální hráč co hraje se tomu vyhne ale automat si myslím že to nedokáže uvidíme časem jak plná bude tato ,,mapa,,
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mělo by se nahlásit, pokud peta zabije ta ''sqvělá'' mina(y.) v bludišti, tak se pet bugne a nejde pustit (opravit).
    V bráně nejde relog, takže musím vyskočit, nebo proskočit portem, což stojí klíč. Jakoby nestačilo už, jakou má tento pomocník spotřebu paliva. Dát do pernamentky na splnění 2 brány a trochu nelogický systém vyzvednití odměn a o charakteru nových upgrade modulů lodi se nebudu ani zmiňovat.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kvoli tomu to nespustili hned, ale dali na otestovanie, aby doladili chyby pred spustenim na riadnych serveroch ;) Takze by som nepredbiehal hned, ze akcia bude zla vo finalnej podobe atd...
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Další zásadní chyba je, že po získání klíče bitevní pernamentky nemám nikde možnost zjistit, kolik jich vlastně už vlastním a opravdu nějaký ledový design nechci vlastnit.;)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Nešlo změnit loď v hangáru na 1-3, stále psalo, že loď není na základně.
    Pokud jde o zimní bránu, stále zamrzal pet. Ty miny jsou příliš silné, takže stále pukat nikoho bavit asi nebude, já osobně to vypustím, není moc o co stát, pokud jde o odměny akce. A hlavní odměna až po splnění 33 misí je už vůbec na hlavu, k čemu bude frost design po skončení akce/zimy:confused:
     
  16. Jeřen

    Jeřen User

    Zajímavá funkce restabilizace utratil jsem vše odzkoušel všechny funkce chybu jako takovou jsem nepostřehl. Pokud se jedná o recyklaci myslím, že odměna není adekvátní pořizovacím nákladům. Pokud dostanu nestabilní modul na fenixe, tak je hloupost ho restabilizovat. Pokud ho recykluji dostanu tak směšnou odměnu že ho vyhodím a vyjde to téměř nastejno. Otázka je kde a za jakých podmínek půjde získat nestabilní fragment.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. ZOHAN

    ZOHAN User

  19. Mně zase párkrát zamrzla hra, ale současně i server, takže šlo oboje jen vykřížkovat a znovu jít na Darkorbit.
    Mám takový dojem, že by se to mohlo týkat lodi Orcus, protože na té lítám na normálním serveru (GE5), kde se mi to občas stane také. Zkusila jsem přejít na cyborga a zatím to nezamrzlo.
    CPU skoku šlo bez problému, ale portování špatné. Konečně šlo upgradovat, funkce recyklace nefunguje.
    Ale co je hrozné už od počátku nového upgradování, je izochron pro okamžitý upgrade. Mám pocit, že někdo na BP neumí počítat.
    Za 100 000 x-4 je 1 000 izochronu, za to neuděláte žádný rychlý upgrade - to nikomu nevadí?
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Skusal som testak na takmer 20 uctoch. Na dvoch mi nesla montaz. Neskor mi nesla montaz uz len na jednom ucte a ukazuje mi tam ozubene kolieska ako ked sa nacitava, ale zial nejde. Jedna sa o VRU firmu. U EIC firmy to tiez trosku haprovalo, ale nakoniec nabehlo a u MMO firmy bez problemov.