Zpetná vazba Diskusia: testovanie lodi Hecate + event

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Punisher, 6/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Kazy

    Kazy User

    Ve výběru serveru nic není, přihlášení pomocí přiloženého odkazu mě opět připojí na můj účet...Tak jak se tam teda připojím?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kazy - klikni hore vlavo na tu zemegulu, kde sa menia servery a vo vybere by so mal mat test server 2 vid obrazok.

    [​IMG]
     
    -baghira2- a Platan tohle ocenili.
  4. Kazy

    Kazy User

    Spuštění serveru bylo pravděpodobně zpožděné,protože jsem tam nic takového neměl. Už vše funguje.
     
  5. no zatím to na serveru vypadá zajímavě :D :D

    [​IMG]
     
    -baghira2- a ***Janci*** tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Punisher ahoj do kedy bude ten test server lebo uz ho tam nevydim dik za info
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Kazy

    Kazy User

    Připojit jsem se mohl až krátce poté,co mi to nedalo a napsal jsem na forum.

    https://ctrlv.cz/n2cT
     
  9. ani mne sa neda pripojit otvori mi klasicky dostupne servery
     
    -baghira2- a ***Janci*** tohle ocenili.
  10. ***jan*boss*** tak sme viacery pozeram medzi servermi a nic som tam nenasiel
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. skusil som aj iny učet a presne to iste test server tam nie je no nevadi
     
  12. svi1

    svi1 User

    Taky nemám test server v nabídce:
    [​IMG]
    EDIT, tak už ho tam mám.
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ak server nie je v nabídke tak je plný.

    Test server bude dostupný do zajtra 7.2 18:00 (je to v oznámeni ...)

    Každý hráč sa MUSÍ sám presunúť na svoj hlavný účet ak dohraje na test servery inak ostane tam zaseknutý a pomôže mu len podpora ak vie svoje ID.
     
    -baghira2- a Kindly tohle ocenili.
  14. co ... jako ok a co je server cz2 kdo se v tom má vyznat..to jako kdo zůstane na testu a nemá ID...přijde o účet...
    dobrý ou...

    Ješte mi tady napište jaký server je CZ2 nebo v tom se nikdo nevyzná...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Musíš poznát id vlastního serveru na kterém hraješ.

    Osobně jdu do toho také, s takovou sílou tam budou, npc padat jak mrtvé mouchy.
    Rád to tam otestují také. Své id znám až moc dobře. S tým problém mít nebudu. ;)
     
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    BP nemá žiaden script, ktorý ťa automatický po vypnutí serveru presunie inam, proste ostaneš na vypnutom servery... bol to problém aj v minulosti, ak ma pamäť neklame.

    Opatrnosti nikdy nie je dosť moja voľba :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. to je mega silná lod... ale ... no tak jako prostě fakt to zas bude dmg..

    ješte že hraju mimo mapy...

    Hele proč není v únoru ždány event nic...hlavně kravinky tu jsou...

    že by nám dali něco jako vortex... nájezd na piráty ne...ale kraviny jo

    Edit: už jsem to našel..ale jako hledat CZ2 mi trvalo 1O minut ...nebo jsem se přihlásil na jiné servery... nebo se v tom nedá vyznat
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Marrek

    Marrek User

    No testol som tu schopnost a je oničom :D lod je niečo ako surgeon bez bonusov a ma nejaku slabu schopnosť ktora trva asi 7-8 sekund a dava dmg tak 7-10K a aj to do štitu .. testoval som to na hráčovi rovnakej firmy ale ak je ta schopnost rovnaka furt tak to je proste uplný šmejd .. + neda sa použit ani na NPC :D ak chcete nepriatelovy dat šancu zdrhnut možete to použiť pretože vas to spomalí :D

    event som zatial len na 4-4 videl nejaké jedno NPC a z toho som dostal 200 eventových bodov a tu novu surovinu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Bol som videl som skusil som zatial ani neviem čo k tomu napisat lod ma vobec neohurila ani designom ani schopnostou bol som dat par tych velkych somarov na tej mape 2-2 municie do toho sme vystrielali hafo nejake suroviny sme dostali na fight to bolo vyrovnane žiadna extra vyhoda neviem na tých par hodin čo som tam bol necitim žiadne nadšenie :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 8ananas8

    8ananas8 User

    Loď super, ale nešla použít její schopka. má lehce vyšší hp než cyborg, ale schopka dle popisu s cyborgem prostě pohoří. Omezení oblasti působení (cyborg funguje na jakoukoliv vzdálenost v rámci mapy) je docela zabijárna jinak docela zajímavý loďky. Dále taky fakt že to má o generátor méně. hp zvýšené o pár tisíc jsou asi úplně zbytečné zmiňovat. Za mně se cyborg stále vyplatí více. Teda uvidíme, jak se bude tvářit ta schopnost v boji, nicméně nečekám že by to dokázalo vyvážit a konkurovat cyborgovi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.