Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. »vojta«

    »vojta« User

  2. Mám mensi problem co sa tyka treningovej areny uz dost dlho my stale ukazuje POCKAJ NA SVOJHO SUPERA no a aj ked sa odhlasim a prihlasim stale odpocitava 30s....stava sa my to ale max na 30 min.... no teraz je to uz dlho co mam robit?lebo nefunguje ani warp
     
  3. Crystal

    Crystal User

    odhlas sa uplne, nielen z herneho okna ale aj z celej hry a znoav prihlas, mne to pomohlo
     
  4. uz som skusal aj pocitac som mal vypnuty ... ale nepomohlo:/
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

  6. nie...ale nechce sa my to a neviem ci by to pomohlo
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Rozhodně tím nic nezkazíš... Zabere ti to pár kliknutí. (cca.4)
    Pokud Cleaner nepoužíváš, tak se nediv, že ti hra nefunguje jak má.
     
  8. mam cleaner...ale pochybujem ze to pomoze v tom aby my neopocitavalo a necakalo supera v arene
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

  10. po novom sa presypacky zrusit odlogovanim nedaju cize nechtiac vyuzivas bug... mrzute ale tiez sa mi to stalo. v poriadku je to akonahle sa hrac co ma ist do duelu s tebou odlogne alebo to vyriesi ranny restart
     
  11. Mě se to už stalo 4x , nejlepší rada je: to nikdo neví.
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Zajímalo by mě proč se to vždycky takhle sekne..
    Právě teď jsem tam zaseklá. I po relogu se ten čas začne odčítat a nic,takže warp,změna vybavení a nic jinýho nejde.To si zase dneska moc nezalítám...:oops:
     
  13. Dobrej, už tu chvíly čtu, dost lidí si ztěžuje na seknuté odpočítávání té přípravy na zápas, ale přitom stačí kliknout na logout, pak se přihlásit a to odpočítávání zmizí.
    Stačí zkusit opravit sám, až potom sem psát - tahle věta se blbě čte, že ?? :confused:
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    -perrassik- Jde o to, že relog vždycky nepomůže... I po opětovném přihlášení se čas začne odpočítávat a hráč je pořád přihlášený do areny,takže nemůže měnit vybavení atd.
     
  15. perrassik nekdy to jde logoutem a nekdy az restartem servru ;-) odzkoušeno.
     
  16. asi si si necital co sme pisali ja som sa aj odhlasil a dokonca som mal aj vypnuty pocitac ale aj tak my stale odpocitavalo ono sa to ale casom upravy dnes sa my to stalo zase mohli by s tym nieco spravit
     
  17. Spartakus

    Spartakus User

    Tady ne foru s tím nikdo nic neudělá. Maximálně to nahlásí BP, že jsou s tím problémy. Řekl bych, že už to hlášené je.
     
  18. Korben

    Korben User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Najprv by si s tým mal urobiť niečo ty. Prečistil si si cache prehliadača ? Máš všetko aktuálne?
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Restart servru by to měl spravit. Takže dnes by ti to už mělo jít..:)

    ------
    Chtěla jsem se zeptat,při skočení zápasu v aréně se objeví tabulka (vítězství/prohra) a v ní je napsáno "skore v" a u toho čísla např. 29,63 neví někdo co přesně ty čísla znamenají?
     
  20. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    myslim ze celkove skore ake hrac ziskal v TA, nie skore za prave odohrany zapas.. to ktore sa zapocitava do rebricku hracov TA, aspon moje hodnoty takto sedia. Opravte ak sa mylim