Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    JAJAJ00 teraz ti nerozumiem, v tom offiku nie je nikde napísane, že tam nemôžeš s upgradama a pod. Môžeš tam všetko používať čo máš. Tá časť základny level výbavy, je nejaké LF3, štíty a pod. to čo ti dá hra alebo si kúpiť po prvých pár hodinách hrania. Všetko tam inak môžeš používať.

    K tomu časi kde hovoríš, že ťa to nechce pustiť do UBA so spectrumom, ti píše nejakú chybu čo presne? Pretože do UBA môžeš s každým designom.
     
  2. -FETTY-

    -FETTY- User

    Admirál.Vím,chápu.
    Zkusil sem to taky,se opravit hned po EMP a nic.Čím kratší čas v UBA ke konci zbývá,tím větší podivosti tam potkávám.Spearka 80K bílou.Třeba

    No,kupříkladu jeden hráč šel proti mě klínem a nic sem mu nebral SAB-50,3030 a SAR-02 .Mám 30LF 4 na 16lvl.Neměl nic odebráno..Přestává mě to bavit!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/11/16
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    -FETTY- Ten multipost som ti spojil.

    Ked uz toto casto stretavas v UBE, natoc to na video. Bez nejakeho zaznamu ani nevieme co sa realne dialo. Nemam co hodnotit a riesit, lebo neviem co ste v tej arene stvarali.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Vo videu je toho vela vidiet. A ako dlhorocny hrac a moderator by som mohol objektivne posudit co sa tam realne dialo. Nestaci dojst, postazovat si a povedat opravte to, on tam buguje a cheatuje zazracne. Ako taketo posty su naprd... Natocit video je jednoduche, staci pouzit google a zistit ako.

    To, ze stale hadze fulky slabsim je ina kapitola, to je problem co sa doteraz nevyriesil a viackrat hlasil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. No, taky se tu říkalo, že nebudete tolerovat vícenásobné vítěze. Tak to je super, cz1, taková náhoda, určitě se nedohodli.

    Sezóna Prometheus 2016    ANDRE
    Sezóna Prometheus 2016™▓K▓A▓R▓A▓M▓B▓A▓№
    Sezóna Prometheus 2016☠BOXER☠
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tyhle znám, všychni 3 jsou z eic, v zoskupení klanů KMU a S*S.
    Podle mě v tom náhoda nebude. Opět podváděli. Jinak se to nedá vysvětlit.

    KMU a S*S se v poslední době na cz1 až moc bratríčkují. :mad:
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pozrieme sa na to. No bolo by dobre to nahlasit este pred skoncenim sezony a nie az potom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|,to byli ještě 1-2-3 a těsně před koncem to srovnali, 50 000 uridia, to víš. Přitom zlatý disajn na gola mají už každý do konce života. Když hodnotil můj syn, kolik mají nahraných hodin, Jessie mu napsal, že třeba 16 000 odehraných hodin je normální a že má odehráno zhruba taky tolik. A je to nepodložené obviňování. Takže, darkorbit no reloaded. A kontroly skoro žádné.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/16
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Nemal som moc cas cez vikend to riesit, bol som prec.. No skusim sa na to zajtra rano pozriet a uvidime co najdeme na uctoch a ci sa to bude dat riesit.

    Myslim si, ze zmazanie ziskanych odmien by bol adekvatny trest, kedze v UBA ma ist o sutazenie a nie o to aby sa jeden klan dohodol na prve miesto aby mali vsetci 1. odmenu, dokonca to robia opakovane...
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  10. Cory

    Cory User

    Dobře... Jdu do uba...
    Moje vybavení: Leonov, 3 lf3, 3 lf2...
    Proti mě UFE Phoenix s drillem, tlustýma, 10k dmg. Já sotva 1k dmg. RLY?!

    Prosím vás... Po dlouhých letech nejste schopni zprovoznit arénu? Děláte vy vůbec něco?
     
  11. Tentokrát si trefil správné téma, ale na fóru dělají lidi, kteří nejsou zaměstnanci BP, takže brečíš dobře, ale na blbém hrobě. Maximálně to mohou přeposlat BP.
     
  12. Jsem cely den seknuty v UBA tvl pomoc)))
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neumíš číst.

    problemy-s-uba-arenou

    Vždyť o tom psali. A ty si i tak vstoupil na vlastní riziko.
     
  14. Mám dotaz. Je už problém s UBA vyřešen? Neuvíznu tam? Rád bych dal nějaké bodíky :D.
    Problémy s UBA arénou
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    To nie je dobrý nápad. To nemusí dopadnúť dobre.

    Btw. pokým viem, info o oprave UBA ešte neprišlo. No holt, budeme musieť počkať.
     
  16. Přidal jsem nějakých 17 bodíků a OK, ale s oznamem o opravě bych si hrál víc :D.
     
  17. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ta UBA porad nejede? Porad vidim aj na chatu odkazy ze to nefunguje a na CZ1 prvnim hraci naskakuji bodu po stovce za den tak to nevypada rozbite.
     
  18. Pokud vím, tak je limit pro vstup do UBA. Jak se mohl tento hráč do UBA dostat a psalo mi to " Na tohoto hráče nemůžeš útočit, do ukončení výcviku je pod plnou ochranou firmy" ???
    http://int5.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=BP5O6&profileCheck=MLsQE&lang=cs
    Možná toho bugu zneužívá, a ostatní na něj nestřílí, aby neměli nějaký postih.

    28.01.2017 - 10:40[​IMG]Sestřelil jsi astronauta ЧИСТАЧА(Globální Evropa 2) (MMO).
    [​IMG]
    [​IMG]
    28.01.2017 - 10:36[​IMG]Sestřelil jsi astronauta ЧИСТАЧА(Globální Evropa 2) (MMO).
    Myslel jsem, že limit pro vstup do UBA je lvl 7, je to chyba UBA, nebo ne?

    FAQ: Jak je zajištěna férovost soubojů?
    Soubojů v tréninkové aréně se mohou zúčastnit pouze hráči levelu 7 a výše.
    Systém vypočítá skóre, v němž je zohledněno vaše vybavení a schopnosti a postaví vás proti soupeři se stejným nebo podobným skóre.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    UBA je už dlhodobo nekorektná. Čudujem sa, že ju ešte nezavreli.
    Vege s 3 flaxmi hodilo turka full LF4 a full havoc. To už prekračuje všetké medze.

    Keď vedeli zrušiť SkoreMagedon a JPA, prečo nezrušia aj celú nekorektnú UBA?
    Pýtam sa?

    Jak je zajištěna férovost soubojů? Nijak. Nakoľko Férovosť nateraz v UBA
    je nulová a neexistuje. Bohužiaľ. :(

    EDIT:
    †Admirál†Ackbar†Gial† asi fakt ide o chybu. Snažili sa ju opraviť, ale niektorí
    hráči našli spôsob ako v nej podvádzať naďalej. Spravodlivosti sa nedočkáme.
    #770 #806 #811
     
    Naposledy upraveno: 28/1/17