Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Neptun-

    -Neptun- User

    Doufam, ze konecne vymysli neco co zabrani vyskakovani "hracu" z areny, protoze kdyz 2 zapasy trvaji pul hodiny co porad vyskakuje a loguje a neni mozne do neho strilet...opravdu nechapu proc to uz davno nezavedli.
     
  2. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    to baghira2 : dokonalý rozbor situace na barona fóra fakt? Jak poznáš podle typu lodě, jaká je v ní výbava? Která lodička je slabší než goliath? Nikdo z hráčů neví podle čeho přesně systém vybírá soupeře do arény a tak zkouší pořád stále nové a jiné věci jako formace, lodě, konfy, výbavu v lodi a dlouhodobým zkoušením zjistí co funguje a co ne?

    Jak tomu zabránit ? Podle mne jednoznačně třeba určit pouze 1 typ lodi, co se dá v aréně použít .goliath. Dále zamezit tomu, aby se potkali v aréně 2 hráči ze stejného serveru a aby mohli skočit zároveň 2 hráči, co jsou spolu domluvení (aby při zobrazení hlášky : boj byla vždy jiná náhodná pauza a odezva) i když jsou oba z jiného serveru.
    Bodový systém bych nastavil na výhru za 1 bod a prohru za -1 bod. Kdo má čas a je dobrý, tak by vyhrál?
    Momentální systém bodování je nevyhovující a kdo vstoupí do prvního nebo druhého zápasu v rozjeté sezóně a porazí v obou zápasech vysoce postavené hráče, tak dostane tolik bodů, že slabší hráči, co mají smůlu na soupeže toto nikdy nedoženou.
    Někomu stačí třeba jen 5 zápasů a umístí se a někdo dá i 100 zápasů a nedostane nic.

    Mluvit tady nebo psát o chybách v této aréně a jen nastíním některé drobné chybičky a bugy?
    Hráč mě střílí za 280 k. a i větší dmg na zapnutém spectrumu, hráč stojí v rohu a jeho pet střílí za 60 k . a víc, hráč opustí hru a přesto mě střílí a je na mapě, bohužel, já ho střílet nemohu. Nebo ještě před spuštěním boje zaminuje mapu tak, že se skoro nemohu pohnout a zabije mě třeba jenom petem.

    Před započetím boje si hráč přiletí ke mě , naklikne mě a vrátí se z5 na místo a třeba při boji opustí prostor arény, jakoby vletěl do radiace a odtud mě střílí petem a mě to píše - mimo dosah?
    A tak dále atd. A nepište mi tu, že jsem v aréně vždy v permanentním lagu.
    Proto tam ani nechodím.
     
  3. Na tohoto pilota nemůžeš zaútočit, protože je až do ukončení výcviku pod plnou ochranou firmy.
    Zajímavý soupeř v UBA.. Musím tam s ním několik minut čekat.. zdržuje mě a ještě každý ztratíme 1 bod.. :D

    Nemá zájem bojovat.. pouze provokuje tím, že se vyhýbá minám ..

    Připadá někomu normální dostat soupeře se kterým nemohu bojovat? :)
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    To již není s kostelným pořádkem.
    Provokuj ho také, snad mu nervy také dojdou.
    Skus mu házet ohňostroje a do něj wiz rakety.

    Jednou sem tak učinil nepříteli, který byl pod plnou ochranou firmy.
    Pak byl s nervami úplně v koncech, hodil sem pak ešte jednu wiz, začal střílet jako první.
    Zbytek znáte. Skončil na základně eic.

    A proč o tomhle píšu? Protože v UBA by to mohlo fungovat podobně.
    Vyskakovaní z UBA arény by se mělo brát jako zneužívaní bugu a dotyčného hráče, by pak potrestal systém.
    Třeba, že si na měsíc nezahraje v UBA aréně. To by je snad naučilo k uznalejšímu správání. ;)
     
  5. V té UBA je tolik problémů, že se tam nevyplatí chodit..Pokud si člověk chce dát férový fight, ideální je se s někým domluvit a zajít na 4-4 :)
     
  6. UBA aréna je už tak provařená, že nechápu, proč tam vůbec někdo chodí. Proč má tohle vlákno asi 44 stránek?
     
  7. To už se tu řešilo, nemělo by to jít, ale dostávají se do UBA hráči v 5 lvl a jsou pod ochranou. Přečti si pár stránek tématu dozadu :D. Zde #820
     
  8. Díky, přečetl jsem si. :D
    A zjistil jsem, že jde o stejného hráče.. Takže nejspíš má nějaký INTELIGNET účet pouze na takovéhle "duely" v UBA. :D
     
  9. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Může mi prosím někdo z kompetentních osvětlit význam této věty z of. oznámení:

    Týmto by sme Vás chceli poprosiť aby ste eliminovali chod do UBA arény pokiaľ sa tieto problémy nevyriešia.

    Co tedy můžeme a co nemůžeme dělat?
     
  10. Borat

    Borat User

    HEROBRINE môžete do nej naďalej chodiť, ale pokiaľ je možné tak treba to eliminovať lebo môže sa stať, že sa zaseknes napríklad a vytiahnu ta až o hodinu možno neskôr a tebe zbytočne pretecu boostre...
    Ja tu UBA arénu nejako skúsim posurit aby to čo najskôr vypli a opravili.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    HEROBRINE: Osobně si vykládám toto hlášení jako prosbu, aby hráči do arény prozatím nechodili. ;)
     
  12. Borat, Warden, pokud po opravě udělají hned novou sezonu UBA, dobře. Jinak zase, obecně řečeno, zvítězí podvodníci, kteří využívají nějaký bug. V dlouhé historii DO už pokolikáté? Kolik z vás - nás to ještě vydrží?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - chapem tvoje rozhorcenie, ale my to vieme poslat len vyssie a je na BP, co s tym spravi. Zial je dost smutne, ze na nepoctivcov doplatia poctivi hraci. Ako fakt sa snazime davat podnety, vypocujeme hracov a sami to aj testujeme neraz, aby sme o danej probematike mali lepsi prehlad, ale viac uz ozaj nemozeme spravit ako poslat to vyssie. Co sa s tym dalej poriesi je len v rukach BP.
     
  14. M3ZLIK$

    M3ZLIK$ User

    nemůžu vybavit loď, nemůžu sbírat boxy a nemůžu střílet protihráče :/ a pokaždé co se lognu mi battle arena ukazuje - Počkej na svého soupeře...
    poradíte někdo co mám dělat?
    Hraju Cz3
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    M3ZLIK$ to vypadá, že jsi se v té aréně sekl. Co změnit hangár, taky nejde? Na podpoře by tě vytáhli, ale asi až v pondělí.
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sentiero Ono aj my ho vieme vytiahnut, len si treba dlhsie pockat. ucet by mu mal ist normalne uz.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Sentiero

    Sentiero User

    |Oromë| dýl počkat píšeš...no jen jestli by nemusel čekat stejně do toho pondělka :D:p Každopádně je dobrý vědět, že můžete pomoct i vy.
     
  18. Warden

    Warden User

    Sentiero: To víš, Örome je čaroděj. ;)
     


  19. P.S. Nevím, jestli se úprava modům objeví... Jak je na tom UBA, byl oznam, že se na víkend zavírá a dál už nic, jestli jsem dobře sledoval.
     
    Naposledy upraveno: 19/9/17
  20. Jak dlouho trvá sezóna?
    Sezóna začíná vždy o půlnoci první den měsíce a končí ve 23:59:59 v poslední den měsíce (takže např. v únoru trvá sezóna 28 dní, zatímco v srpnu 31 dní).
    Tento systém jsme zvolili, abychom předešli zmatkům a omezili rizika spojená s manuálním plánováním akce každý měsíc.

    Bude ještě někdy sezona? Opravují UBA, máte nějaké informace?