Diskusia: UBA aréna

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pozri sem: problem-s-uba-a-r-zone

    Pokým viem, na UBA aréne aj R-Zone, sa ešte stále na tom pracuje a opravuje.
    A problém ešte stále pretrváva, nakoľko ešte nedošlo k oznámeniu, že by to už poriešili.

    Tzn. nikomu z hráčov sa tam neodporúča tam chodiť, nakoľko sa môže tam kedykoľvek zaseknúť.

    Potom bohužiaľ musí napísať na podporu, aby ho odtiaľ vytiahli.
    A nejaký ten čas, do 48 hodín, to môže, maximálne tak potrvať.

    S tým bohužiaľ a zatiaľ, nikto nič neurobí. Pomaly tomu bude už polrok. :eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 27/12/17
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    To už nefunguje ani R-zona? To jsem ani nevěděl. :D
     
  3. Badmaniak Tam tě to pustí, ale ven je celkem problém se dostat :-D
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo tak to jo. :)
    Asi před měsícem jsem tam skákal a po třech minutách ve frontě jsem to vzdal. Asi tam bylo 50 lidí seknutých na 48 hodin. :D

    A UBA, to ani nevím, kdy naposled jsem tam byl. Snad ještě s aegiskou, což je tak půl roku a víc, jak byla nějaká akce.
     
  5. Tak nám uběhly tři měsíce. Doufám, že se neptám moc často, ale už mi opravili mou oblíbenou UBA a bude někdy zase sezóna?
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►
    To stejně, by sem se mohl zeptat na R-Zone. Taky uběhly tři měsíce & pořád nic.
    Jak dosud neopravili R-Zonu, to samé se dá říct o UBA aréně.
    - Do UBA arény se také nedá vstoupit bez toho, aby se tam hráč nezaseknul.

    Z toho plyne poučení. "Je lepší tam nevstoupit, jako se tam navždy zaseknout."
    Alespoň prozatím. Neboť ani nevíme, kdy to opraví. Přednost má spojení serverů.
    Aspoň takhle, to avizoval BP. Bohužel. Potom snad, se do toho, doufám, také pustí.

    P.S.: Kdysi stačil ranní restart, aby Tě vytáhnul z UBA. Teď to musí dělat ručně, někdo z podpory.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/18
  7. Doufám, že zeptat se jednou za půl roku není nějaké prudění :D. Moderátoři, víte kdy bude sezona UBA? Jen moderátoři...prosím.
     
  8. Arya

    Arya User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, o tomto zatím informace nemáme. Pokud je budeme mít, určitě je sem napíšeme. Inu, však ty víš. :)
     
  9. Už mi nevadí, že nefunguje UBA, protože se stejně nemůžu přihlásit do hry, jako takové.
    No dobrá, už to jde. Když já stavím zetu tři měsíce a když ji chci dělat, houbeles, tak to naštve.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/18
  10. Žiadne nové informácie o UBA a sezónach?
    Inak tak mesiac dozadu mi v poriadku išla a odrazu nič, permanentne ukazuje, že sa odpratavajú trosky z arény. :)
     
  11. Tá irónia ;)
    Áno to oznámenie som už videl, hovoria o problémoch, konkrétne zasekávanie, takže do arény si sa síce dostal ale mohol si tam uviaznúť.
    Ale ako som už písal vyššie nedávno MNE v poriadku všetko išlo a teraz permanetne ukazuje to čo som už spomínal. :rolleyes:;)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/19
  12. Arya

    Arya User

  13. ÁÁ oprava UBA se blíží! Protože nic jiného to být nemůže, jelikož na novinky jim není nikdo zvědavý, dokud neopraví chyby.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. Tak zase půl roku od posledního dotazu na UBA. Nového s opravou nic?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - sice som neskusal ist do UBA, cize ak si to skusal a nejde to, tak zial to este neopravili. Info neprislo k tomu ziadne a to som nahlasoval CM Saimon osobne cca pred pol rokom.
     
  17. Tak tu máme další kvartál, asi se k tomu ještě nedostali, že?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - nahlasoval som to, ale zial bezvysledne, co ma mrzi. Ak by doslo k vymene pozicii v BP a ja este budem v time, tak to nahlasim novej osobe zas a uvidime, ci sa veci pohnu konecne spravnym smerom. Viac spravit zial nemozem, pretoze nemam pravomoci.
     
  19. To budou spíš 3 nové lodě, LF5 a nové štíty. Prostě tu už nespíš nebudu já. Vím, že se snažíš.