Diskusia: Úlohy v hre

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 18/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj
    Mam ukol ( Vévodovo doupě ) a chy bi mi
    - Znič Boss Mordon
    - Let k řidicimu centru
    Boss Mordonu jsem uz znicil nekolik i na mapě 4-5 i toho sviticiho s červenym okrajem i jinde a nemužu to dodělat.
    Muže mi prosim někdo poradit. Nebo jde to vubec ? Par řispevku jsem nasel ale nepomohly mi. Děkuji
     
  2. Timanris

    Timanris User

    Takže zezelenala ti mordona v ukolu, když si ji sestřelil (označení že je splněno)
    a lětěl si pak k řídícímu centru? (tvoje domovská stanice) Musíš tam otevřít úkoly..
     
  3. Mi to prave toho Boss Mordona to nejak nechce uznat nebo co ?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Osamnělý.Vlk - nemas nahodou aj inu ulohu alebo viac na boss mordonov? mozno sa ti do inej ulohy zapocitali odstrely.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Nevim jestli nekdo s tim neco udelal ale pred chvili jsem to zkusil znovu a uz mi to uznalo a ukol jsem splnil do konce.
    Dekuji
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Osamnělý.Vlk - dolezite je,ze ti uloha ide ako ma.Pokial si nemal zapnutu inu ulohu na rovnake NPC alebo si nestrielal NPC,ktore patrilo inemu hracovi,tak neviem v com mohol byt problem,kedze mne NPC riadne zapocitavalo do ulohy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Zdá sa mi alebo tento týždeň pribudlo zasa niekoľko úloh?
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    XxMajoxX: Nové úlohy se otvírají s každým dosaženým levelem a to až do levelu 20. O jakých úlohách píšeš? Bylo by jednodušší, kdyby jsi napsal jejich název.
     
  9. Všem moderátorům, kteří zpracovali nový systém úloh do FAQ klobouk dolů. Snad se na mě nebudete zlobit, když vám zde budu psát nepřesnosti, které najdu.

    Mám dopřesnění k úkolu Císařovražda:
    Ve FAQ jsou uvedeny tyto podmínky pro přijetí úkolu
    Pro přijetí stačí splnit pouze tyto úkoly:
    • Rovné šance
    • Vědecký zápal
    • Eutanazie
    • Prohraná sázka
    • Saimon říká...
    • Marná snaha
    • Monitorování
    • HochštapleR
    • Něco je ve vzduchu
    • Ostře sledovaní bratři
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    »†prchlik†« akékoľvek pripomienky na opravu sú vítané, ono úlohy sú prebrané a opísané z hry, neplnili sme ich, t.j. podmienky nemusia byť presné. Osobne napr. plním zatiaľ len zaujímavé úlohy, nie rad radom. Takže vďaka, opravím to :)
     
  11. Dobrý den Mám dotaz K úkolu Pod Vlajkou ..... Proč mám možnost udělat Tento úkol na LVL 18 , když jednu část nemohu splnit nedostanu se na mapu 2-1, 3-1 ? Nebo mne to tam pustí "vyjímka při úkou" ?
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

  13. http://prntscr.com/525iul tady je výpis úkolu tedy Sceran a taky by mne zajímalo :) Kde je na mapě 2-4, nebo 3-4 Prometium
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ZabijakAnetky a zkousel jsi brat cargo-boxy?

    Jinak ohledne map, staci se podivat na FAQ ohledne lvl:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    ZabijakAnetky Nie všetko sa musí povaľovať po mape, Občas treba niečo aj zostreliť, a zobrať box. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. oops.eu

    oops.eu User

    Zdravím, hledám úkol s lf-4kou a nemohu ho najít, dočetl jsem se tu, že je od 17lvl a já mám už 19 lvl, takže to tam někde musí být, každopádně píšu sem, protože se chci zeptat jestli někdo náhodou neví jak se ten úkol jmenuje? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    oops.eu je to speciální mise která se zpřístupní jakmile splníš úkoly potřebné na jeho odemčení. Úkol se jmenuje Pod vlajkou Marsu a je to závěrečný úkol 17 levelu. Když v řídícím centru klikneš na ikonku zámku, zobrazí se ti i aktuálně zamčené (nedostupné) úlohy, včetně tohoto. Najetím kurzoru myši na tlačítko Přijmout se ti zobrazí kolik a jaké mise ještě musíš pro odemčení úkolu splnit.
     
  18. mhellm

    mhellm User

    tiež máte niekto problém s úspechom "Prvé kroky-Dokonči tutoriál".Zaregistroval som sa už veľmi dávno takže som nemal šancu spraviť tutoriál a teraz ho nemôžem nikde nájsť, docela mňa to hnevá ,pretože predsa, pár dobrých veci sa z toho dá získať :( ..
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    mhellm a tam ide o to ze si uz dlhsie registrovany, proste uz mas lepsi lvl a tutorial sa ti nezobrazi, aj ja som to tak mal, proste starsie ucty uz nemozu robit prvotne ulohy tutorialu ak maju uz vyssie lvly

    jedine ze by si si novy ucet zalozil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Belgam

    Belgam Guest

    Docela me zajima co se z toho da ziskat?

    Jinak ani novy ucet nepomuze, protoze tutorial jako takovy uz ve hre davno neni.
    Tutorial bylo to kdyz si hrac zalozil novy ucet a tam ho to navadelo co ma delat ze zacatku , po skonceni tutorialu byl hrac prenesen teprve na svoji zakladnu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).